хомеопат в Стара Загора

  • 70 187
  • 154
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 280
Защо пък всички тези уточняващи въпроси?Нали сте много доволни от вашия хомеопат?

# 76
  • Мнения: 1 149
Защо пък всички тези уточняващи въпроси?Нали сте много доволни от вашия хомеопат?
И аз това щях да попитам.

# 77
# 78
 По-принцим не обичам тази излишна тайнственост,която умишлено се създава тук. Така или иначе всеки добър лекар....си е подсигурил и добра реклама в очите на пациентите си. Нали така....не виждам причина да се шепне с недомлъвки...всепак говорим за здравето на децата ни.

# 79
  • Мнения: 280
Oт моя страна излишна тайнственост няма.Само дето не съм искала разрешението на хомеопата ни да разнасям името и по форумите.Казах коя е,казах,че сме доволни.Друго смятам,че не е нужно.Също смятам,че човек трябва сам да достигне до нещо или някой,не воден от препоръки на анонимни хора в интернет.

# 80
  • Мнения: 1
Здравейте. И аз имам здравословен проблем и ми препоръчаха да се опитам с хомеопатия. Тук прочетох доста красноречиви коментари и още съм разколебана кой хомеопат да посетя. Една приятелка ми препоръча д-р Златка Георгиева, останала е много доволна от нея, но желая да чуя и вашето мнение. 

# 81
  • Тука, под липите стари...
  • Мнения: 287
Позволявам си да побутна темата с надеждата тези, които вече са посетили, дискутираните по-горе хомеопати в Стара Загора, да споделят впечатления. Още повече в това грипно време сигурно много от нас обмислят лечение при хомеопат.

# 82
  • Мнения: 1
aleksander-и аз искам името и телефона на истински хомеопат в Стара Загора

# 83
  • Мнения: 1 037
и аз на опашката за името на "истински" хомеопат и бихте ли ме ориентирали колко струва първоначалния преглед-интервю newsm78

# 84
  • Мнения: 280
Преди 2 години когато открих хомеопатията първо за сина си, а след това и за себе си и дъщерята, беше 30 лв. за възрастен и 15 за дете. Сега не знам как са цените.

# 85
  • Мнения: 1 149
Позволявам си да побутна темата с надеждата тези, които вече са посетили, дискутираните по-горе хомеопати в Стара Загора, да споделят впечатления. Още повече в това грипно време сигурно много от нас обмислят лечение при хомеопат.
Благодаря на всички,които ме насочиха към Мария Стоянова. Кратно,точно и ясно казано-тя ни спаси.
Страхотен професионалист и човек.
С радост мога да съобщя,че нашето семейство открихме "нашия" лечител.

# 86
  • Мнения: 6
Здравейте може ли да дадете координати или поне телефон на Др.Стоянова
А също и да помоля ако има други майки доволни от нея като хомеопат да се включат,понеже както винаги за лекарите било то и хомеопати мненията са разнородни  newsm78
Благодаря на всички предварително  Hug

# 87
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Здравейте може ли да дадете координати или поне телефон на Др.Стоянова
А също и да помоля ако има други майки доволни от нея като хомеопат да се включат,понеже както винаги за лекарите било то и хомеопати мненията са разнородни  newsm78
Благодаря на всички предварително  Hug

   Само на Лични - правило на Форума.

# 88
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Здравейте може ли да дадете координати или поне телефон на Др.Стоянова
А също и да помоля ако има други майки доволни от нея като хомеопат да се включат,понеже както винаги за лекарите било то и хомеопати мненията са разнородни  newsm78
Благодаря на всички предварително  Hug
Аз се включвам към доволните  Peace! От година сме при нея, за което благодаря на Aleksander,  и съм наистина доволна  Peace!

# 89
  • Мнения: 6
блаодаря на Александър за координатите и на Дариии за споделеното мнение  Hug

Общи условия

Активация на акаунт