Аман с туй гладене

  • 8 140
  • 166
  •   1
Отговори
# 120
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Всичко гладя - това ми е една от най-приятните домакински работи.

И на мен ми е най-любимото занимание. Успокоява ме  Crazy Не гладя само чаршафи и бельо. Всичко друго гладя. Много мразя да видя човек с дрехи от вида "сдъвкан и изплют". Купих си и нова, по-добра ютия и ми е кеф да гладя. Обикновено това упражнение го правя в почивните дни, защото през седмицата е абсурд.

# 121
  • Мнения: 2 908
На мен не ми тежи да гладя-тежи ми да готвя-ще пусна тема-Аман с това готвене... Mr. Green

# 122
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Затова си наех жена за тази работа......ох ....какъв кеф newsm44 newsm44

да ми пипа и глади чужд човек бельото и детските неща? Абсурт. пО-добре да са негладени.
Освен всичко, имам претенции, как точно да се сгъват след гладене. Щом и майка ми пречупих в таз посока, значи съм цербер. А тя и досега си глади също нон-стоп. Та от нея съм наследила тази ми любов.

Никол, кого заблуждаваш?

# 123
  • София
  • Мнения: 11 806
Затова си наех жена за тази работа......ох ....какъв кеф newsm44 newsm44

да ми пипа и глади чужд човек бельото и детските неща? Абсурт. пО-добре да са негладени.
Освен всичко, имам претенции, как точно да се сгъват след гладене. Щом и майка ми пречупих в таз посока, значи съм цербер. А тя и досега си глади също нон-стоп. Та от нея съм наследила тази ми любов.

Никол, кого заблуждаваш?

И аз тъй Шани от мама наследих лИбоФта към гладенето.Само дето тя глади и гащите,а аз не!
Ама ако има кой да глади вместо мен няма да откажа.Седмично имам поне 7 перални.

# 124
  • Мнения: 812
Мразя да гладя!!!

# 125
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не ми тежи да гладя. Гладя един път седмично всичко.

# 126
  • Мнения: 46 645
... Никол, кого заблуждаваш?

Явно нещо, което съм написала ти звучи невероятно, но не знам кое е, за да ти отговоря  Rolling Eyes

# 127
  • Мнения: 4 668
И аз не обичам да гладя  Confused Много ми е досадно . Но го правя , защото не мога да търпя неизгладени дрехи .
Чаршафите ми ги гладят - до нас има пералня и гладачница  Peace

Лятото много ме потресе една гледка - мъж и жена с малко детенце дойдоха на площадката - мъжът с тениска на която си личи въжето от простора  ooooh! , а жената в още по - трагичен вид , ама надутааааа...
Честно много ми беше смешно , не знам дали разбраха защо им се смея така .
Никога обаче не бих допуснала някой от семейството ни да е в такъв измачкан вид .

# 128
  • Мнения: 1 216

Никол, кого заблуждаваш?
Защо да заблуждава? Дрехите от сушилнята излизат в приличен вид, само е добре да се сгънат веднага ,а не да стоят топли в коша, или по-лошия вариант да останат дълго време на топка леко влажни. В никакъв случай не мога да сравнявам с дрехите от простора, още повече когато водата е много твърда, каквато е нашата в бг.

Прането в моята сушилня заема около 1/10 от обема на сушилния барабан. Ако го натъпча с две перални се намачква значително, малките сушилни също мачкат, то е ясно защо.
Дори има функция - гладене- но за една дреха, чарашаф или покривка- излизат идеални, е ръб на панталон не прави.

# 129
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... Никол, кого заблуждаваш?

Явно нещо, което съм написала ти звучи невероятно, но не знам кое е, за да ти отговоря  Rolling Eyes

за пижамката на сладката Никол!
Това е все едно, да переш без прах и да ми обясняваш, че нямало нужда, всичко си е ОК. И че дреи, прани с прах и такива - без изглеждат еднакво прилично  Naughty
Ама моля ти се, НЕ е ок. С просто око се вижда.

# 130
  • Мнения: 751
Аз съм маниак на тема изгладени дрехи....... Twisted Evil
Но напоследък взех да не смогвам .... #Cussing out
Затова си наех жена за тази работа......ох ....какъв кеф newsm44 newsm44
Браво на тебе.И аз искам помощничка. Crossing Armsама няма,затова бегам пак да гладя. Mr. Green
Айде приятно гладене.... Hug
Пък я опитай да сгъваш дрехите по показания по долу начин и кажи после става ли не става ли добре ли стават или се мачкат.... #Crazy
Изпробвано е вече,и стана,но щяха да ми се оплетат ръцете. Crazy
Приятен ден на всички,и който има да глади-приятно гладене. Mr. Green

# 131
  • София
  • Мнения: 1 603
Аз съм решила тоз' проблем. Не гладя.

И аз така  Grinning.

# 132
  • Мнения: 210
Ами аз гладя само на дъщерята дрехите Peace,е ако има някоя риза на таткото или моя и тях гладя,няма начин Wink

# 133
  • Мнения: 8 999
Нищо не гладя. Имам си система на простиране и сгъване на сухите дрехи, която ми позволява да не гладя дори и ризите на мъжа си.
Гладех само бебешките дрехи, докато децата навършиха 3 месеца.
А през лятото цялото семейство носим предимно ленени дрехи - те ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да са намачкани.

# 134
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Затова си наех жена за тази работа......ох ....какъв кеф newsm44 newsm44


Освен всичко, имам претенции, как точно да се сгъват след гладене.


Мога да ти кажа че съм я обучила точно кое как се сгъва как се слага и въобще не я пускам де се разхожда из къщи и из гардеробите ми .... Naughty
Тя си ги нарежда в кухнята има достатъчно място и аз след това си ги слагам по места.....

Общи условия

Активация на акаунт