Аман с туй гладене

  • 8 109
  • 166
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 81
Аз обичам да гладя това мие най приятното домакинско задължение ,доставя ми удоволствие да гладя и да подреждам дрехи Wink

# 61
  • Мнения: 1 312
Аз си имам мъж, който глади. И не ми дава аз да го правя (като видя постиженията ми). Така че  - кой как се уреди. Но пък не готви...

Браво на вас,виж моя не мога го накарам ютия да пипне ,но би ми спретнал нещо в кухнята.Кой как я докарал... Crossing Arms Wink

# 62
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз обичам да гладя това мие най приятното домакинско задължение ,доставя ми удоволствие да гладя и да подреждам дрехи Wink

моята партия се увеличава  Party радвам се  Heart Eyes

# 63
  • Мнения: X
Е не мога да си представя риза, съхнала на закачалка и негладена?? Sick Или мои блузи, панталони негладени? Гладя всички дрехи без тези за из къщи и чаршафи/ ама понякога и тях ../ Всички дрехи се гладят - как ще изпратя мъж ми без гладена риза и панталон с идеален ръб на работа ?? ooooh! #Crazy
Не ги разбирам тия домакини, дето не гладят..Абе, мориии, личи си негладената дреха, айде сега..Колкото и да е сгъната, изтръскана и прочи. Така мисля аз.

# 64
  • Мнения: 10 775
Е не мога да си представя риза, съхнала на закачалка и негладена?? Sick

Не съм била ясна - гладя ги след като ги сваля от закачалката, просто я използвам, за да се мачкат по-малко и да не остават следи от щипките.

# 65
  • Мнения: X
 Hug Pease!!
Така да! Simple Smile

# 66
  • Мнения: 4 550
Аз си имам мъж, който глади. И не ми дава аз да го правя (като видя постиженията ми). Така че  - кой как се уреди. Но пък не готви...

Пък моят и глади, и готви!  smile3534 Само че си глади само панталоните, всичко останало му гладя аз. За готвенето не смея да се състезавам с него, определено по' го бива от мен. Wink
Розичка, съгласна съм с теб! Чак ми е неудобно какво биха си помислили за мен колегите на мъжа ми, ако не му гладя дрехите. МАкар че при нас това е невъзможно, защото ако не аз, той... Grinning

# 67
  • Мнения: 14 654
Чак ми е неудобно какво биха си помислили за мен колегите на мъжа ми, ако не му гладя дрехите.
Баба ми като види мъжа ми, не пропуска да ми се сопне: "Да вземеш да му изгладиш тениските на момчето, че хората ще си кажат: Яяя на тоя жена му каква е мърла, не може да му оглади дрехите!"
Не разбирам щом един мъж ходи неизгладен защо той не е мърльо, а жена му...ще помисля още над този важен въпрос.
 

# 68
  • Мнения: 1 312
Янечек с баба ти сме на едно мнение Wink WinkПрава е

# 69
  • Мнения: 14 654
Баба ми е мъдра жена, това го знам и се съгласявам с нея. При положение, че не гладя- нямам против да съм мърла.
Поне мъжът ми не е и ли и той мърльо? Или само аз, а той-жерта на мързелива жена, принуден да ходи цял живот смачкан. Все пак ютията може и сам да си я включва.

# 70
  • Мнения: 2 556
Моят мъж е страхотен, нито ризи носи, нито панталони с ръб. И аз приключих с офисните облекла вече, така че мога да си поживея спокойно  Heart Eyes

# 71
  • София
  • Мнения: 508
И аз простирам, така че да спестя гладенето. Гладя само най - необходимото.
И аз така  Peace лятото по-често гладя

# 72
  • Мнения: 4 550
Поне мъжът ми не е и ли и той мърльо? Или само аз, а той-жерта на мързелива жена
Тъй, тъй! Мъжете за нищо не са виновни на тоз свят. Жената трябва да мие и да глади, да отгледа децата и междувременно и пари да носи. Мъжът трябва само да се глези. И 100 тояги на ден по жената са малко, да се научи, аааа-маха!  Mr. Green

# 73
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Моят мъж е страхотен, нито ризи носи, нито панталони с ръб. И аз приключих с офисните облекла вече, 

и ние тъй, но гладя нон-стоп.

# 74
Аз съм от най-тежките случаи с гладенето Simple Smile Навремето майка ми все ми повтаряше и се вайкаше , че не мога да гладя добре и прочие и аз наистина мразя да гладя - просто  не мога да изтърпя да вися един час неподвижна над някаква дъска и да маам с някаква ютия, за да изглеждат  ризата  или полата  изгладени за не повече от около час  след операцията...   Не ми дреме особено  дали ще изляза омачкана или не, но все пак  внимавам как простирам и понякога дори  подхващам ютията... Миналото лято имах впечатляващ резултат с панталоните на приятеля ми - успях да направя три ръба на единия крачол и още два на другия...
 Blush

Общи условия

Активация на акаунт