Аман с туй гладене

  • 8 114
  • 166
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 581
Абе за жените гладачки - "имала време, гладила" ми е репликата  Twisted Evil

Аз сега като имам по-важни жизнено-обществени задължения, няма да се хабя да гладя я! Пък тоз чиляк, дето ще ме впечатли със забележката каква съм мърла, още не се е родил  Crazy

# 76
  • Мнения: 2 556
иВарна, и аз като тебе...кой както се уреди явно  Simple Smile

# 77
  • Мнения: X
За да не превръщаме темата в "заяждане " - явно всеки си има стандарт по този въпрос и собствена философия..За мен  е немислимо да не съм изгладена, по възможност изрядно. Не съм превъртяла на тема ред и чистота, просто така харесвам себе си и мъжа си.

# 78
  • Мнения: 2 556
Така си е, аз пък наскоро открих в Зара потниче с жилетка отгоре, които си имаха указание - след като се изперат да се връзват на възел, за да придобият необходимия леко намачкан вид. Хубав модел, явно създаден за хора като мен...  Grinning

# 79
  • София
  • Мнения: 11 805
За да не превръщаме темата в "заяждане " - явно всеки си има стандарт по този въпрос и собствена философия..За мен  е немислимо да не съм изгладена, по възможност изрядно. Не съм превъртяла на тема ред и чистота, просто така харесвам себе си и мъжа си.
Peace
Eто това е приказка на място!
За едни гладенето е важно,за други реда и чистотата,за трети готвенето,а за четвърти никое от изброените неща.Хора всякакви...

# 80
  • Мнения: 1 763
Аз нищо не гладя. Като се роди детето, ми бяха казали, че всичко трябва да му гладя, съгласих се, купих си дори и дъска за гладене, но много бързо ми мина ентусиазмът.

# 81
  • Мнения: 1 559
Гладja веднъж седмично Laughing .От дрехите на малката ,много малко трябва да се гладят...пускам в сушулнята и излизат добре.От дрехите ни с мъжо,пак малко  sa за гладене,предимно дънки,някоя риза и някои мои блузи..Като се замисля,нямам много за гладене,чаршафите и кърпите излизат толкова приятни от сушилнята,просто сгъвам и прибирам...
Като си спомня едно време майка ми,само дето чорапите не гладеше Sick ooooh!...,през ден,два беше над гладачната маса..то кърпи,чаршафи,и гащите чак #Cussing out

# 82
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Гладя абсолютно всичко (без одеалата).
Но имам и много добър помощник. Когато съм заета, или съм много изморена - мъжът ми глади.
Да го похваля, дори в момента докато съм във форума, той глади  Heart Eyes

# 83
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз съм решила тоз' проблем. Не гладя.
И аз не гладя, единствено лятото гладя ризите на мъжо един-два пъти седмично:peace:

# 84
  • Мнения: 1 103
И аз  така не гладя .Само ако се налага нещо спешно   Twisted Evil

# 85
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Мразя да гладя и поради това свеки смята, че съм мърла. Тя глади всичко - дори и чаршафите.

# 86
  • Мнения: 6 905
Мразя да гладя и поради това свеки смята, че съм мърла. Тя глади всичко - дори и чаршафите.

Ми то си е задължително да се гладят чаршафите  Laughing
Гладенето ми е "най-приятната" домакинска работа, ако изобщо съществува такъв абсурд като приятна домакинска работа.
Не обичам неизгладени неща - в нас само дамските чорапи и чорапогащници не се гладят.
Ако ви е неприятно - намирате кой да го прави вместо вас.

# 87
  • на плажа
  • Мнения: 1 866


Ми то си е задължително да се гладят чаршафите  Laughing
 
ЗасТрамих се  Sunglasses  Mr. Green.

# 88
  • Мнения: 46 641
... Добре, друго да ви питам: нали малките ни деца си взимат в петък от ДГ кърпата и пижамката. Кат' ги изперете, как ги подавате в понеделник? Намачкани? Надиплени  Sick

Късно е вече за тази седмица, но в другата неделя обещавам да сложа снимка на пижамата и кърпата на София - нито са намачкани, нито надиплени, перфектни са Rolling Eyes

# 89
  • Мнения: 2 211
... Добре, друго да ви питам: нали малките ни деца си взимат в петък от ДГ кърпата и пижамката. Кат' ги изперете, как ги подавате в понеделник? Намачкани? Надиплени  Sick

Виж, тях ги гладя да не излагам дятитУ.

Общи условия

Активация на акаунт