РЯЗАНЕТО НА НОКТИТЕ - ЕДИН ГОЛЯМ УЖАС !!!!!!!!!

  • 2 456
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Давам му да пие сок или чай. Или му давам да си играе с нещо забранено - кутията с крем или ключодържателя.
Като по малко бебе, режех докато го кърмех  Crazy

# 16
  • Мнения: 114
И аз ги режа като спи.Иначе мисията е невъзможна.Преди и аз така режех 2 нокътя днес 2 утре,ама като свърша те пак пораснали. Laughing

# 17
  • Мнения: 814
Аз ги режа, когато се загледа по някое детско по БебеТВ. При нас проблема е че много шава и ме е страх да не направим някоя беля, но като се загледа в телевизора става фокуса Mr. Green .

# 18
  • Мнения: 3 376
Мисия невъзможна...и на сън не става Tired

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Баща му върши тая работа. Mr. Green
И при нас е така Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 928
Режа ноктетата само докато спи, но на крачетата ми е доста трудно, защото го е гъдел  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 750
С нокторезачка.....с голямата нямам проблем, обожава да и се режат ноктите. Но малката е чудо на чудесата - нея я гушвам, държа здраво и режа, няма мърдане!

Никога докато спи...не искам да рискувам да и срежа пръста.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 773
Успявам да ги изрежа. Нямам проблеми, въпреки, че Йоана изобщо не е от кротките деца.

# 23
  • Мнения: 1 900
Преди ги режех когато спеше, сега вече съм по-смела и свикнах. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 586
Никога не съм му ги рязала докъто спи, един път пробвах и той веднага се събуди. Shocked Сега му ги режа,приказвам му и го разсейвам иначе няма как.

# 25
  • Мнения: 1 217
Ами ние общо взето се отглеждаме на музикални програми.
Има си любими клипове и като ги пуснат,използвам случая да ги отрежа.
В рамките на един клип режа и на краката и на ръцете.
При нас ваденето на сополките от носа е мисия невъзможна.

# 26
  • Мнения: 6 274
С каката и баткото не съм имала проблем  Naughty. А това малко зверче пищи , като че ли го колят  smile3514. Но режа и това е . Не мога да го оставя с нокти , защото ще се обезобрази .

# 27
  • Мнения: 681
Ами ние още не се сещаме много,много,ама много ги шава тия пръсти Rolling EyesДокато и изрежа нокти Rolling Eyesте изперквам.

# 28
  • Мнения: 690
режа с нокторезачка  Peace слагам го в скута си и режа без проблем  Peace с краката е по-сложно, тъй акто и двамата искаме да ги докопаме  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 690
защо не опиташ да го превърнеш в игра? с песнички примерно, с играчки /все едно режеш ноктите на играчката/ ... нещо такова  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт