Германската Нова Медицина на д-р Хамер 2

  • 139 291
  • 1 097
  •   1
Отговори
# 30
  • у дома
  • Мнения: 708
има някакъв проблем с таблицата - не мога да я запиша като файл, не ми се отваря Sad

# 31
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Искам малка консултация, ако може..

Дъщеря ми тръгна на ясла декември миналата година. И естествено не и харесва раздялата с мен. Преди около 2 месеца се появиха ужасни обриви по китките на ръчичките. Преди седмица изкара и херпангина с много висока температура за 3 дни. След това ангината замина, а ръцете са много, много по- добре. Не отива с удоволствие на ясла, но поне я вземем усмихната до ушите. Може ли да считам че обрива, ангината и температурата са решение на конфликта раздяла с мама или мама не ме обича затова ме дава на ясля?

# 32
  • Виена
  • Мнения: 1 247
има някакъв проблем с таблицата - не мога да я запиша като файл, не ми се отваря Sad
Трябва да почакаш по-дълго, за да се отвори. После пак се записва по-бавно от нормална снимка. Ма това е заради размера й. Ако имаш поща в gmail, мога да ти я пратя по пощата. Не знам дали в друга поща ще се побере...

# 33
  • Мнения: 4 392
има някакъв проблем с таблицата - не мога да я запиша като файл, не ми се отваря Sad
Трябва да почакаш по-дълго, за да се отвори. После пак се записва по-бавно от нормална снимка. Ма това е заради размера й. Ако имаш поща в gmail, мога да ти я пратя по пощата. Не знам дали в друга поща ще се побере...

Рени, в gmail по- голям ли е обемът на пощата? Колко МВ?
В абв и яху със сигурност не се събира. Sad

# 34
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Ето какво ми пише под имейлите (аз не трия нещо там):
Сега използвате 88 MB (1%) от своите 6552 MB
Препоръчвам силно тази поща!  Peace
А изпращането на файла може да стане и чрез скайп. Пак бавно, но все пак е възможно. Аз обаче нямах никакъв проблем със свалянето от страничката. Като се зареди плаката с десен клавиш на мишката и после "запази като..." и стана нормално.
Аз нещо не откривам материала за ОСТЕОПОРОЗА, а съм се задълбала по темата в момента... Също става, ако някой ми помогне с линка към немския текст.

# 35
  • Мнения: 4 392
Renny, ти ме разби! 6552 MB! Супер е това.
  bouquet
Това е търсачката на сайта на Пилхар:
http://www.pilhar.com/News/news.htm

Пробвай с ключови думи:
Osteoporose
Knochenentkalkung
Knochenschwund
Verminderung des Knochengewebes

# 36
  • Мнения: 3 506
Мая, страшна си   bouquet

# 37
  • Мнения: 532
Записвам се да следя темата и благодаря на Мая  Hug

# 38
  • Мнения: 660
Този линк не помня дали е даван досега, мисля, че може да е от полза за немскоговорящите.

# 39
  • Мнения: 4 392
Този линк не помня дали е даван досега, мисля, че може да е от полза за немскоговорящите.
Знам ги тези. Те са по преразказа. Wink

# 40
  • Мнения: 2 614
Страхотна тема, така се радвам, че влезнах и ви открих.....
Както си четях, охткрих описание на дълго преследващите ме не само в сънищата кошмари с обичаните ми хора....
Е, вече ги няма....спя и използвам ума си за други неща....
Благодаря ви!   bouquet

# 41
  • Мнения: 164
Моля за съвет !!! -Бебо снощи падна лошо от масата -цепна си устната .С раната всичко е наред , но от полунощ  до сега е с Т около 37.5 -37.8. Предполагам стреса от падането е отключил, нещо като вирусна инфекция, а в къщи изкарахме една, но миналата седмица. Моля за съвет мами. Какво да мога да направя. Блгодаря предварително.

# 42
  • Мнения: 5 713
Според мен, засега освен да го наблюдаваш и много да го гушкаш, друго нищо не може да направиш. Това не е температура.

# 43
  • Мнения: 164
" Това не е температура" - Аз затова съм в голямо чудене и не спирам да мисля какво е. При него до сега все е било да вдигне висока Т, а тази е ако мога да се изразя "странна". Може и да са зъби /сега вади един кътен/. Но е голямо съвпадението с падането . Определено цял ден го гушкам даже мъжът ми почна да ми намеква да го оставя за малко Simple Smile. Благодаря за бързия отговор.

# 44
  • Мнения: 4 392
Аз въобще не меря температури и много съм добре вече..
Същото като Вери ще те посъветвам. Гушкане, пеене, спокойствие, течности.
При моето дете винаги имаше проблеми с поникването на зъбче. От самото начало. Може би защото по- късно започна този процес..Всеки път вдигаше Т, събуждаше се многократно нощем, изриваше се по дупето и какво ли не.
Може и да няма връзка с падането..

Общи условия

Активация на акаунт