Германската Нова Медицина на д-р Хамер 2

  • 139 495
  • 1 097
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 3 506
Момичета, случайно някой дали преведе статията от pilhar за очите?

# 601
  • Мнения: 5 713
Ако можем да помогнем с още някой друг превод, насреща сме.
На мен ще ми е интересно за зъбите...Положението винаги е било зле с моите, в момента е плачевно.

# 602
  • Мнения: 2 176
Ако можем да помогнем с още някой друг превод, насреща сме.
На мен ще ми е интересно за зъбите...Положението винаги е било зле с моите, в момента е плачевно.

Вери, аз съм също заинтересована, преди време питах тук, но не получих конкретен отговор.
А нямам време да се ровя, иначе бих опитала и аз да превеждам, макар английския ми да не е много добър.

# 603
  • Мнения: 3 506
Мисля, че за зъбите има само на немски, както и за очите, което на мене пък ми трябва много.

# 604
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 В момента в " Искрено и лично" темата е " Излекувайте душата". Предполагам, че ще е интересно от гледна точка на ГНМ.

# 605
  • Мнения: 5 713
Точно с немския сме скарани и двамата, за жалост.  Sad

# 606
  • Мнения: 1 947
   Имайте търпение, моля, към заетата ми личност. Simple Smile Превеждам за зъбите сега.

# 607
  • Мнения: 936
От сайта на Марколин, т.е. от английски, вече всички болести са преведени!
 Hug
Разчитаме на мамите с немски да се включат и дано да имат възможност и време да превеждат.... Praynig

# 608
  • Мнения: 4 150
За Зьбите очакваме голяма таблица около 2м Х 2м,както и книга кьм нея.Чакам я да иzлеzе от миналата година и оЩе не е иzляzла.Причините са финансови. Peace

Кьде е таzи таблица копирана,помни ли някой?????

nenaatoa
Моите най сьрдечни благодарности и поzдравления zа труда,който полагаШ  bouquet  bouquet newsm51 smile3501

Грейс,
И ние сме пьлни с конфликти и не zнаем кьде е причината...и двете ми деца в момента са болни..и мен ме е zапочнало преди 2 дни...
Насочи се кьм кожата и всичко около нея. Peace

# 609
  • Мнения: 4 370
Грейс, може ли да ми кажеш от къде четеш за кожата? И ние сме с подобен проблем - грапави бузки. Къде мога да прочета повече?

А н и, имам преводите, пратени ми на мейл. Помоли някой тук да ти ги изпрати.

Grace, точно преведени ще са ми по полезни. Имейла ми е anivarbanova@abv.bg

# 610
  • Мнения: 2 652

Грейс,
И ние сме пьлни с конфликти и не zнаем кьде е причината...и двете ми деца в момента са болни..и мен ме е zапочнало преди 2 дни...
Насочи се кьм кожата и всичко около нея. Peace

Това беше много окуражаващо. Наистина! Аз си мислех, че не мога да си разбера детето, а то имало и други Simple Smile
Присетих се още нещо - малката имаше т.нар. "бебешко акне" от втория месец. Дали е свързано? Ако да, значи сме близо.

# 611
  • Мнения: 4 150
Грейс,
Направи си раzбор на всичко веднага след раждането.НапиШи си всичко,което си спомняШ и може да откриеШ много неЩа.
Конфликт се тьрси около 4 часа...така каzва Хамер.

# 612
  • Мнения: 19
Аз смъкнах част от преведените теми от nenaatoa и от постнатите тук,а за останалите  писах на  Спиролина на орторексичния галактически кон ,но видях някъде че тя известно време няма да може да ги изпраща.Моля ако някой има възможност да ми прати на e-mail: baisnuji@abv.bg  останалите преводи.(най-вече за таблицата с възможните конфликти и съответните състояния,за  кожата,очите,уши и зъби ако ги има преведени).Извинявам се че пиша тук,но не знам към кой друг конкретно да се обърна. Peace

# 613
  • България
  • Мнения: 224
Ще съм много благодарна ако някой ми изпрати преведени материали.  bouquet Имейла ми е    petia_at_jeliazkova@abv.bg

# 614
  • Мнения: 4 392
Кьде е таzи таблица копирана,помни ли някой?????


Помни, разбира се. Grinning


Грейс, същия проблем с кожата имаше и малката. Факт е, че изчезна от само себе си. Може би е разрешила конфликта, без да успея  да го формулирам даже.



В момента не пращам материалите, защото има нови и предпочитам да прибавим и новите в сборника статии. nenaatoa , можеш ли да ги прибавиш и новите  там и тогава да разпращаме. Hug



Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 15:26 от Спиролина на орторексичния галактически кон

Общи условия

Активация на акаунт