Германската Нова Медицина на д-р Хамер 2

  • 139 557
  • 1 097
  •   1
Отговори
# 615
  • у дома
  • Мнения: 708
може ли и мен да добавите в списъка за изпращане - да си актуализирам свитъка ..fastuche@gmail.com  Flutter

# 616
  • Мнения: 4 150
Спиролина на орторексичния галактически кон
На тоzи линк я виждам толкова дребно,че ниЩо не се чете...
А какьв е тоzи коментар в лявата страна... Laughing

# 617
  • Мнения: 4 392
Спиролина на орторексичния галактически кон
На тоzи линк я виждам толкова дребно,че ниЩо не се чете...
А какьв е тоzи коментар в лявата страна... Laughing

Крис, дребно се вижда, защото таблицата е огромна, ако се сещате и няма как да се качи по друг начин. Като се свали на собствения компютър, се чете всичко.  Peace
Коментарът не е мой, а а на момичето, което я качи. По- така дистанциран, но не мисля, че е проблем. Не всеки се интересува от ГНМ. В случая тя просто ми направи услуга/ програмист е /, след като аз се борих като прасе с тиква Joy неколкократно с тази таблица.  bouquet

Ако намерите друг начин на качване, преместете я. Нямам нищо против. Hug



П.П. Всъщност опитах се сега да я свалям, но май не мога, пък наскоро в темата някой каза, че я сваля бавно, но сигурно. Simple Smile Ще питам, какво става.

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 17:07 от Спиролина на орторексичния галактически кон

# 618
  • Мнения: 4 150
Das war kein Vorwurf bitte!  Peace

# 619
  • Мнения: 619
Хей, защо никой не отговори на този въпрос:
 
Съжалявам ако е обсъждано вече, но какво стана с онази конференция \в Норвегия ли беше?!\, където щеше да се реши дали ще се приеме официално медицината на д-р Хамер?

Никой ли не знае? Simple Smile

# 620
  • Мнения: 4 392
Знам Крис.  bouquet

Хей, защо никой не отговори на този въпрос:
 
Съжалявам ако е обсъждано вече, но какво стана с онази конференция \в Норвегия ли беше?!\, където щеше да се реши дали ще се приеме официално медицината на д-р Хамер?

Никой ли не знае? Simple Smile
Аз не отговарям , защото не знам. Не намирам информация.
Но знам, че ГНМ няма да се приеме официално никога.
Знаем защо.

# 621
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Спиролина, тази таблица няма да можем да  я видим, защото мултиплай автоматично смалява изображенията след определен период, а не ми дава да я копирам. Има ли я на друго място?

# 622
  • Мнения: 4 392
Спиролина, тази таблица няма да можем да  я видим, защото мултиплай автоматично смалява изображенията след определен период, а не ми дава да я копирам. Има ли я на друго място?
Явно така е станало, защото до скоро се теглеше още без проблем.

Спомням си, че питах в темата и не измислихме друг начин за размяна, даже и в гугълски мейл не се побираше.

Сега  я намерих из мойте папки. Някой да ми прати мейл, да пробвам да я метна.

П.С Не става, пробвах. 35. 4 МБ, архивирана. Докато чакам абевето да ми направят по- голяма кутия, ще пробвам да я кача другаде. Имайте търпение!

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 18:23 от Спиролина на орторексичния галактически кон

# 623
  • Мнения: 3 810
http://mimikir.multiply.com/photos/hi-res/5/8?xurl=http%3A%2F%2F … um%2F5%2Fsajt%238 ето я таблицата  Embarassed
Извинете за създаденото неудобство и безпокойство тук от моя страна...
Да махам ли коментара, Спиролинке? Wink и не съм програмист, а тъп учител  Laughing
Виж че понякога е полезно да те следя...

# 624
  • Мнения: 277
Може ли и на мен да пратите като започнете да разпрящате samuin7@yahoo.com
Грейс и ние имахме АД ,но след годинката изчезна отс самосебе си.В началото го мажех с един крем SBC Repair
но не помогна особено .Доктора дори ми изписа кортикостероиди ,С усмивка само взех рецептата и дотам
Не съм си и помисляла да го мажа с такива отрови.
Но си мисля дали конфликта може да е пренатален или по-скоро да е свързан с напускане на майчината утроба.
Макар ,че при нас АД започна да се проявява след 40ден .Между другото  баба му му беше сложила златна гривна на лявата ръка и точно на лявата буза беше най-изразен.И след като прочетох ,че понякога проявяват реакция при някои метали .
Доколкото знам при ГНМ всички  болести   са  от някакъв конфликт,но пък  си мисля ,че и околната среда оказва влияние.

# 625
  • Мнения: 4 392
http://mimikir.multiply.com/photos/hi-res/5/8?xurl=http%3A%2F%2F … um%2F5%2Fsajt%238 ето я таблицата  Embarassed
Извинете за създаденото неудобство и безпокойство тук от моя страна...
Да махам ли коментара, Спиролинке? Wink и не съм програмист, а тъп учител  Laughing
Виж че понякога е полезно да те следя...

Ах ти, шпионкеее HugПробвам, но пак не е четлива. Май е вярно онова, което каза Ира мира за Мулти- то. Смаляват се картинките.
На мен лично коментара не ми пречи. Сега ако я направиш и да се чете....Ще те черпя ...един ГНМ - анализ. Laughing  Joy

Не на мен тези с "тъпия учител"..Знам какви сайтове спряташ. Пък и съм застъпник на учителите, след като всички им се изплюха отгоре.

# 626
  • Виена
  • Мнения: 1 247
П.П. Всъщност опитах се сега да я свалям, но май не мога, пък наскоро в темата някой каза, че я сваля бавно, но сигурно. Simple Smile Ще питам, какво става.
Аз преди време я свалих много бавно, но не можах да я разпратя с никоя поща. Иначе да повторя начина:
Десен клавиш върху изображението, save picture as и се чака... Ставаше! Два пъти съм я сваляла тогава (в другия комп е и не мога да видя сега датата). Но в момента не ми се пробва, че съм на ограничен трафик и не смея да не прехвърля лимита, че ме таксуват на цената на обогатения уран. Ще си идвам до България за една седмица и ще си я нося. Дано успея да я направя на хартиен носител. Ако се получи, ще има жокер  Wink Друго си е добрата стара хартия да се опъне и да се вижда всичко  Laughing С тия компютри продължавам да се чувствам като индиянец пред пишеща машина  Crazy

# 627
  • Мнения: 4 392
П.П. Всъщност опитах се сега да я свалям, но май не мога, пък наскоро в темата някой каза, че я сваля бавно, но сигурно. Simple Smile Ще питам, какво става.
Аз преди време я свалих много бавно, но не можах да я разпратя с никоя поща. Иначе да повторя начина:
Десен клавиш върху изображението, save picture as и се чака... Ставаше! Два пъти съм я сваляла тогава (в другия комп е и не мога да видя сега датата). Но в момента не ми се пробва, че съм на ограничен трафик и не смея да не прехвърля лимита, че ме таксуват на цената на обогатения уран. Ще си идвам до България за една седмица и ще си я нося. Дано успея да я направя на хартиен носител. Ако се получи, ще има жокер  Wink Друго си е добрата стара хартия да се опъне и да се вижда всичко  Laughing С тия компютри продължавам да се чувствам като индиянец пред пишеща машина  Crazy

Там е работата, че не става така вече. Пробвах, преди да си напиша горния постинг. Сега веднага ти го копира, но в същия размер, а като увеличиш резолюцията, го дава размазано. И аз все се каня да питам в копи- шопа, колко ще ме "одерат" да ми го пренесат на хартия.

# 628
  • Мнения: 1 947
   В Мултиплай вече се плаща за по-голям размер на снимката.

# 629
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
snujolin, като те чета все едно аз съм го писала! И ние сме със същия конфликт сега, кашлица, секрети от носа и в гърлото, и малко рев и желание за много гушкане! Дано да мине, все си викам, че е период! Но аз нищо не й давам, само мед от кестени по 1-2 лъжички на ден и сучи все още! Не искам да прибягвам до алопатия и се чудя какво друго да й дам newsm78, за да я облекча! Забелязала съм, че кашлицата се проявява, когато чуе бебето или го взема! След всичко това става на бронхит, който излекувам и пак на ново - Т, кашлица, секрети от носа текат, ту суха ту отхрачваща и така, от 27 октомври!

Да ви питам, малката ми принцеса е на 1 месец, има хрема 1 седмица след раждането си и от тогава до сега. От секретите започна да кашля и стигна до ринит! Веднъж я лекувах с хомеопатия, уж се оправи и след 1 седмица пак започна! Капя й кърма в носа и е на изключително кърмене! 

В другия форум, май си е копиране от тук!  Wink Peace

анна в., много си права! Peace

Общи условия

Активация на акаунт