LaRedoute.fr - Всичко за поръчката - 54 - Прочети 1-вия пост преди да питаш!

  • 66 912
  • 1 645
  •   1
Отговори
# 1 605
  • Мнения: 27
Доста по-назад в темата, някой писа, че можело да се пазари и с кредитна Виза Електрон на ОББ - има ли някой, който да го потвърди?

# 1 606
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
А за олекотените завивки,някои евтини чаршавчета newsm78Някой ще подскаже ли

# 1 607
  • Мнения: 1 140
Доста по-назад в темата, някой писа, че можело да се пазари и с кредитна Виза Електрон на ОББ - има ли някой, който да го потвърди?
Не, не може. С Виза електрон на ОББ не може, независимо дали е дебитна или кредитна. Имаше една съфорумка, която твърдеше, че може да се плаща с кредитна на ОББ, но се беше объркала, че кредитните са само Виза класик.

# 1 608
  • Мнения: 733
Може ли размери на 36 и38 номер. Praynig

36-ти го подарих, но талията горе беше 36, ханш около 44см.
38-ми - талия 38, ханш 47см, дължина 73, дължина от чатала 51см  Peace

# 1 609
  • Мнения: 5 317
някой да знае за какво е тази оферта:
http://laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=5aec0658921e4d7b07

# 1 610
  • Мнения: 27
Доста по-назад в темата, някой писа, че можело да се пазари и с кредитна Виза Електрон на ОББ - има ли някой, който да го потвърди?
Не, не може. С Виза електрон на ОББ не може, независимо дали е дебитна или кредитна. Имаше една съфорумка, която твърдеше, че може да се плаща с кредитна на ОББ, но се беше объркала, че кредитните са само Виза класик.

Благодаря ти за бързия отговор!

# 1 611
  • Мнения: 1 425
И аз я получих ама не разбрах за какво е...... newsm78

# 1 612
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
това не е оферта

# 1 613
  • Мнения: 1 425
А какво е...... Embarassed Praynig

# 1 614
  • Мнения: 1 140
Ами пак си е оферта, но не с код. Просто информират, че има намаление на летни блузки до 40%, което ще важи за определен срок. По-скоро е нещо като рекламна брошура.

# 1 615
  • Шумен
  • Мнения: 196
Момичета,извинявам се за тъпия въпрос,но имате ли идея защо не получавам никакви оферти и реклами от Редута на е-mail-а?Имам два акаунта и на нито един от тях няма Sad

# 1 616
  • Мнения: 1 669
Момичета,четох,смятах и търсих да разбера кой размер на мъжките панталони отговаря на 32 по нашата номерация,но пак нищо не разбрах и не пресметнах май.А на дънките няма номер от френската номерация.Мисля си за 42ри номер,че по-големите по френската вече ми се струват грамадни,та...моля някоя мама да ми помогне! Благодаря предварително!   bouquet

# 1 617
  • Мнения: 4 916
Момичета,извинявам се за тъпия въпрос,но имате ли идея защо не получавам никакви оферти и реклами от Редута на е-mail-а?Имам два акаунта и на нито един от тях няма Sad

Може да са те сметнали за вече зарибена  Peace колкото по-дълго време си им клиент, толкова по-малко кодове пращат.

# 1 618
  • Шумен
  • Мнения: 196
Момичета,извинявам се за тъпия въпрос,но имате ли идея защо не получавам никакви оферти и реклами от Редута на е-mail-а?Имам два акаунта и на нито един от тях няма Sad

Може да са те сметнали за вече зарибена  Peace колкото по-дълго време си им клиент, толкова по-малко кодове пращат.
От единия акаунт имам две поръчки,а от другия -не.Аз никога не съм получавала  оферти,чувствам се дискриминирана #2gunfire

# 1 619
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
desi78,  ако изобщо не си получавала оферти, може пощата ти да ги мисли за спам. Погледни си в спам папката  Peace

Общи условия

Активация на акаунт