Music Idol 2 /4/

  • 16 521
  • 611
  •   1
Отговори
# 15
  • Сливен
  • Мнения: 1 022

Прелест Wink
Може пък и циците си да покаже Васето - знае ли човек Wink
Виж на ПР може и да ги понаучи, да се пудрят, да се кипрят .... голям смях.
Азис и мюзик айдъл. Ще повърна Sick

# 16
  • Мнения: 2 897
Разправиите около Иван се превръщат в добра реклама за него Laughing

Ха добро утро Wink

# 17
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Абе луд не луд Ванката, ама ако ми свирне някой хахав чаровник като него, зарязвам и мъж и всичко Joy
Майтапа настрана, но колкото и да ме впечатлява визуално не бих била доволна ако той стане МИ защото има участници с много по-добри гласови данни от неговите.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 841
А кой ще е световноизвестният музикант, който ще се присъедини към Лечев и пианиста? Някой знае ли?  newsm78

# 19
  • Мнения: 2 185
Азис???  Shocked Утре май ще пропусна предаването Иван и Азис вкупом ще ми дойдат малко в повече  Tired

# 20
  • София
  • Мнения: 7 798
Моите Айдъли: Нора и Деница

# 21
  • София
  • Мнения: 2 161
Нора и Деница
Тома и Иван   newsm18

Това вместо запис

# 22
  • Мнения: 9 903
А кой ще е световноизвестният музикант, който ще се присъедини към Лечев и пианиста? Някой знае ли?  newsm78

а кой всъщност е пианистът?
аз очаквах акага, но не разбрах кога ще се появят.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 634
Пианистът не е ли Мишо Шишков?  newsm78

# 24
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Акага ще свирят на концертите на финала на МА, сиреч при следващите концерти след утре, ще ги видим и тях!  Peace

Пианистът не е ли Мишо Шишков?  newsm78

 Peace

# 25
  • Мнения: X
Да се запиша и аз с фаворитите си:
Деница и Пламена,Тома и Лазар.....харесвам също и Нора и Ивайло-но само като гласове,не ми изглеждат като "айдъли"

И понеже известно време се въздържах от участие в дискусията около Иван,...да си кажа сега-хипотезата,че поведението му е режисирано/по-сценарий...за да вдига рейтинга на преаването/,още повече  не ми допада......ако е приел да бъде клоуна,за сметка на представянето си и певческите си възможности......много зле за него.......

# 26
  • Мнения: 3 674
Моите Айдъли: Нора и Деница

Точно това са и моите фаворитки  Hug А Шанел на 3 място... Simple Smile

Верно ли Азис ще  го изтипосат като гост  в Мюзик Айдъл... #Crazy Joy

# 27
  • Мнения: 3 211
Деница и Пламена,Тома и Лазар.....харесвам също и Нора и Ивайло-но само като гласове,не ми изглеждат като "айдъли"
Покрива се на 100% с моето мнение

# 28
  • Мнения: 2 185
Точно това са и моите фаворитки  Hug А Шанел на 3 място... Simple Smile
И аз се присъединявам към това мнение, само че размествам класацията. Шанел на първо място, следвана от Нора и Деница. От момчетата никой не е на ниво, но ако трябва да избирам- Тома   bouquet

# 29
  • Мнения: 803
Аз искам Тома да изпее "Turn The Page" на Metallica Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт