Какви са тези болки "там долу"?...

  • 4 619
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
Впрочем исках да ми даде направление за гинеколог,но ми каза,че съм била малка  Shocked ..а аз съм на 20год все пак.

Искаш да кажеш, че не си била на гинеколог, а при личната лекарка?
По-добре отиди на частен преглед тогава, щом не ти дава направление.

# 16
  • Мнения: 2 926
Другата,която е на смяна е абсолютна некадърница. Миналия път моята я нямаше и се наложи да отида при нея. Каза ми,че елкарството,което взимам за дишането било за гърло..а в интернет и в 3 аптеки ми казаха,че си е точно за дишане.

Не знам, при кого трябва да отида? Здравноосигурена съм си
Впрочем исках да ми даде направление за гинеколог,но ми каза,че съм била малка  Shocked ..а аз съм на 20год все пак.
Shocked ама ти не ходи ли на гинеколог?

# 17
  • София
  • Мнения: 480
Не, при личната бях. С надежда да ми даде някакво обяснение и/или направление. Поне знам, че такъв е редът.
Или греша ?
Просто досега не ми се е налагало и не знам  #Puppy dog

# 18
  • Мнения: 2 926
Не, при личната бях. С надежда да ми даде някакво обяснение и/или направление. Поне знам, че такъв е редът.
Или греша ?
Просто досега не ми се е налагало и не знам  #Puppy dog
Реда е точно такъв,но след като не ти е дала направление или отиваш отново и вдигаш скандал и си вземаш направлението или се спасяваш сама и отиваш на частен преглед.
Просто не мога да разбера как може да има такива лекари... ooooh!

# 19
  • Мнения: 516
Нямам думи #2gunfire Била малка? Аз на 20 години забременях и родих първото си дете.
И да ви кажа никак не се чуствах малка. Направи си тест, а ако е положителен непременно посети гинеколог, защото не е добре да имаш болки.

# 20
  • София
  • Мнения: 480
Момичета, преди малко си правих тест и не съм бременна.
Но цикъл няма все още, болките ниско долу си остават, особено, като изкачвам стълби /живея на 4ти етаж/ или вървя по-бързо. Забелязах,че ме боли повече отдясно. Ако продължава така утре-вдругиден пак ще ходя на лекар,но вече ще съм малко по-остра в думите и тона си,ако се налага   newsm78

# 21
  • Мнения: 516
Може да си задържала фоликул и от това да е болката и закъснението. Всеки месец усещам момента преди овулацията, дори на ехограф ги видях огромните фоликули пред спукване. Дано само да не е апандисит, но той пък няма нищо общо  с цикъла. При всички случеи си търси правата, в крайна сметка не ти се налага всеки ден да вземаш направления.

# 22
  • София
  • Мнения: 480
Така е.
Впрочем на една приятелка също й закъснява с 5-6 дни, което е .. поне малко успокояващо за мен.
Относно лекарката - ще се разправям,ако трябва.. Не стига,че не ни правят профилактич1ни прегледи  Thinking

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Само да вметна, че не може да се има вяра на тестовете на 100 %. Лично аз направих три теста от различни марки и трите бяха отрицателни, а ми закъсняваше 20 дни и бях бременна, както се разбра впоследствие.

Твърде е вероятно да се окаже някоя киста. От това е възможно да ти закъснява цикълът, а е обяснение и за болката.

# 24
Момичета, каква може да е тази болка ниско долу. Цикълът ми дойде 10 дни по- рано, сега вече е към своя край, днес би трябвало да е последния ден. Ама тази болка....тъпа една такава Rolling Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 1 423
Дошло ти е с 10 дни по-рано на 28 дневен цикъл ли? То май въобще не си е ходило от тебе? Иди на лекар, за да види болката,ако продължава. Имам приятелка на която така й идва- и тя като мен правеше кисти, само че на нея и идваше по-рано от кистите,а на мен ми закъсняваше. Сега ме наболява точно както авторката е описала, но аз мисля, че е зарди овулацията този месец.
Колкото до това, че личната не ти е дала направление- просто иди на частен преглед, явно няма да излезеш с нея на глава. Но щом казваш, че така силно те боли трябва наистина да те погледнат, дори й да е киста тя може да се махне със следващия цикъл.

Общи условия

Активация на акаунт