ПЛЕВЕН - 47

  • 19 191
  • 290
  •   1
Отговори
# 75
  • Плевен
  • Мнения: 973
Дано всичко е О.К. и адаптацията му мине без проблеми. Hug

# 76
  • Мнения: 40
Момичета, а има ли сред вас болярки, защото аз съм от Търново, но живея от  3 години в Плевен?  Simple Smile

# 77
  • Мнения: 220
Браво,Атракция Simple Smile Все така да се представя Бужи Simple Smile
Аз да ви питам с какво,ако изобщо има начин,махате стари петна от цветни дрехи? Пробвала съм с Вениш и нищо не става. Накисвам ги по цяла нощ и пак нищо.Или да пробвам да сложа само на петното без да го разреждам,но ме е страх да не съсипя съвсем дрехата. Атракция,беше писала,че ползваш Аче и спирт- какъв спирт?


Аз ползвам Меглио и съм много доволна ,но само веднага след като е изцапано и се напръска.
Прала съм химикал,соковете по дрешките ,лютеница.....

# 78
  • Мнения: 5 026
Джина, ползвам Апта, Аче, а спирта беше за надраскано от флумастер  Mr. Green От Вениша не съм доволна.

# 79
  • Мнения: 2 556
Svetlla,_77, аз не съм от Търново, но там имаме обект и понякога ходя по работа, много е хубав града  Simple Smile

# 80
  • Мнения: 161
Здравейте!
Аз дълго се поизгубих, но покрай Криси не оства много време, та в този ред на мисли, от вчера я броя проходила, прави по 12-13 крачки и не се страхува! Mr. Green
Днес става и на 11 месеца- последна месечинка и другия месеца Рожден Ден....леле, как бързо мина това време!
Честит 4ти месец и на Дексаката на *Краси*!
nadi_mishi, аз също ти препоръчвам психиатър, в България това е(посзнавам един страхотен, но е в София)! За съжаление не съществува професия психоаналитик, иначе има такива, които се наричат така.....аз съм завършила психология в Германия, в момента уча и в България същото, защото се оказва, че ми е било малко ученето там и смело мога да заявя, че ако разчитах на знанията си от тукашния университет, да съм се отказала от професията си!
plamsi, честито! Ех, как мечтая най-после и аз да приключа с ученията.....
Отивам да ви чета назад!
Лека вечер от мен! Hug

# 81
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Момичета, а има ли сред вас болярки, защото аз съм от Търново, но живея от  3 години в Плевен?  Simple Smile
Аз не съм от Търново,но леля ми и братовчед ми живеят там, а аз учих в университета. Като се сетя колко хубаво беше в онези безгрижни години... Party

nadi_mishi, аз също ти препоръчвам психиатър, в България това е(посзнавам един страхотен, но е в София)!
Явно,че си е проличало,че имам нужда вече(шегичка ) Joy

Благодаря за информацията на всички отзовали се Hug

# 82
  • Мнения: 64
Добро утро!
Добре дошла, Светла и леко бременеене!  Hug
Атракция, пожелавам ти и занапред Бужи да е спокоен и да не те притеснява! Peace
Честито прохождане на Криси! smile3501
Ние няма с какво да се похвалим, освен че чакаме оправяне на времето.
Хубав ден на всички!

# 83
  • Мнения: 161
Здравейте отново!
Аз искам малко да поясня поста си за да не обидя никой! Много нелепо съм се изказала  Embarassed
и смело мога да заявя, че ако разчитах на знанията си от тукашния университет, да съм се отказала от професията си!
Малко съм се ядосала, защото в момента уча за един изпит и вече ми писна да чета от учебници писани 1968 година.....кога ще си актуализират литературата.....много ме е яд.
Надявам се да не съм засегнала някой!
Крисунка от няколко дни е храмава, действам с физиологичен разтвор и аспираторче, но пак....хубаво е, че няма друго, но за всеки случай мисля днес да я заведа на лекар.
Svetlla_77, добре дошла! Родът на баща ми е от Търново и околността, но за съжаление вече нямам роднини там, единствено "тръпката" към града ми е останала.
Атракция, браво на Бужи!

# 84
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Аз искам малко да поясня поста си за да не обидя никой! Много нелепо съм се изказала  :oops
Ако имаш предвид мен,споко Simple Smile Разбрах какво имаш предвид.

Последна редакция: чт, 20 мар 2008, 10:13 от nadi_mishi

# 85
  • Мнения: 5 026
Здрасти всички! да дам отчет за яслата, не че искате, нооо...Бужака рева доста тази сутрин, след като го вкараха вътре. Направо се превъртях на вън  Confused  След половин час звъннах, никой не плачел, имали занятия. Ще изтръпна, но ще е по-нататък.

Сиси, правете прощапулник  Peace

# 86
  • Плевен
  • Мнения: 973
Ох Atrakcia, представям си какво ти е, сигурно ти се е свил стомаха на топка от притеснения и мъка.  Hug

sissi, честито прохождане на Крисуната!
Къде учиш пак психология, че ми стана интересно...

Хайде малко снимки на мойто мома, че отдавна не съм ви я показвала http://www.snimka.bg/album.php?album_id=215020&photo=29

# 87
  • Мнения: 5 026
Люси, какъв гердан си й закичила  Joy  Даде ми идея пак да посетим крепостта, че не сме ходили точно от година  Peace

# 88
  • Мнения: 560
[За съжаление не съществува професия психоаналитик, иначе има такива, които се наричат така.....аз съм завършила психология в Германия, в момента уча и в България същото, защото се оказва, че ми е било малко ученето там и смело мога да заявя, че ако разчитах на знанията си от тукашния университет, да съм се отказала от професията си!


Честно да си кажа не разбрах защо смяташ че в България няма психоаналитици.Вярно в Плевен няма но за София нещата стоят по друг начин.Лично на мен ми е преподавал невероятен професионалист който е признат психоаналитик не само в България.Иначе по повод това че учиш от толкова стари  учебници наистина звучи смешно.незнам в кой университет имат тази практика да обучават по още старите разбирания но дано да се осъзнаят по навреме.
 

# 89
  • София
  • Мнения: 280
Извинявайте,че се намесвам в темата момичета,но имам един въпрос към вас.Може ли да ме ориентирате къде в Плевен има магазини за дрехи за бременни.Снаха ми ще идва на гости събота и неделя и понеже е бременна ме помоли да се разходим по такива магазини.А аз нямам идея къде има.Знам само във Валентината.Благодаря ви предварително за помощта.

Общи условия

Активация на акаунт