ПЛЕВЕН - 47

  • 19 228
  • 290
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 026
В уличката от магазина на Парушев, в дясно. Там има. Също в комплекса с/у полицията  Peace

# 91
  • Мнения: 161
Честно да си кажа не разбрах защо смяташ че в България няма психоаналитици.Вярно в Плевен няма но за София нещата стоят по друг начин.Лично на мен ми е преподавал невероятен професионалист който е признат психоаналитик не само в България.Иначе по повод това че учиш от толкова стари  учебници наистина звучи смешно.незнам в кой университет имат тази практика да обучават по още старите разбирания но дано да се осъзнаят по навреме.
 
..... сигурно има страхотни професионалисти в София, а и не само, но те не могат да се регистирират като психоаналитици в НОИ и НАП, защото не съществува такава професия по закон (може вече да има промени, но до април 2007 беше така),това е, което прави нещата объркващи и затова се извиних за поста ми.

# 92
  • Мнения: 560
..... сигурно има страхотни професионалисти в София, а и не само, но те не могат да се регистирират като психоаналитици в НОИ и НАП, защото не съществува такава професия по закон (може вече да има промени, но до април 2007 беше така),това е, което прави нещата объркващи и затова се извиних за поста ми.
[/quote]

от тази година има обучение по психоаналитична терапия и затова се подготвят документи за регистринето на професията. но едва ли наистина ще стане скоро.за психотерапевт нещата са по напреднали Simple Smile

# 93
  • Мнения: 161
от тази година има обучение по психоаналитична терапия и затова се подготвят документи за регистринето на професията. но едва ли наистина ще стане скоро.за психотерапевт нещата са по напреднали Simple Smile
Важното е, че има напредък, което много ме радва!!! Hug Тъкмо докато ти мине майчинството може и да са успели да задвижат нещата!  Peace Нека, нека....остава само мисленето на някои хора да се промени и да разберат, че няма нищо страшно и срамно при проблем да се обърнеш към специалист! Атракция, казвай на Анатоли да се готви, може и да му се осъществи мечтата за собствен кабинет! Simple Smile
Извинявайте,че се намесвам в темата момичета,но имам един въпрос към вас.Може ли да ме ориентирате къде в Плевен има магазини за дрехи за бременни.Снаха ми ще идва на гости събота и неделя и понеже е бременна ме помоли да се разходим по такива магазини.А аз нямам идея къде има.Знам само във Валентината.Благодаря ви предварително за помощта.
Атракция вече е споменала, а също така има и в един комплекс по Старата Главна, пада се вляво, има магазин за играчки и до него е този, в който има и дрехи за бремени, но е малко скъпичко. Ако не се лъжа ДеЩо преди време беше писала, че и в индийския магазин в комплекс Елит на Цветан Спасов има туники, които стават за бремени! Леко бременеене на снаха ти!

# 94
  • Мнения: 5 026

Атракция, казвай на Анатоли да се готви, може и да му се осъществи мечтата за собствен кабинет! Simple Smile

 Ще  Peace Нищо,че смени попрището, мераците още ги има  Laughing
 Аз се разболявам  Confused
 Де е Валенцето  Thinking Май ще я поиздиря по телефона.

# 95
  • Плевен
  • Мнения: 974

Еееее, що така?

# 96
  • Мнения: 51
Здравейте и от мен!
Мойто момче си расте, вече много се смее, спокоен е и аз също много...
Да ви питам има ли повечко бебчета на нашета възраст или поне тука наблизо из квартала, защото някой път ми е много скучно сама, аз слизам пеш до центъра, ако има такива ентусиасти, пишете ми да си правим компания, че тепърва започват разходките пък нещо ми е самотно.
* Краси *, ти май беше някъде около нас, ще се радвам да се видим някой ден, ако искаш.
И да ви попитам, доволни ли сте от пелени Либеро, ако ползвате такива, аз взех две да пробвам, защото Пмапреса много пропуска као, а пък Либерото беше ми пропуснали пишкани, дали си заслужава, защото са по-скъпички, но ако и т са като другите, не знам...

# 97
  • Мнения: 154
моят дребосък е с хрема и кашлица четвърти ден. личния в понеделник каза, че дробовете са чисти и проблема е от секрета от носа и даде виброцил, а за кашлицата даде само капки, ей изхвръкнаха ми от главата, абе онези, общоизписваните...уффф, не мога да се сетя. но нещо не помагат. вчера ми е ревал към 30 минути безутешно, че не може да заспи след обед - тъъкмо да заспи, и се закашля, та чак почервенее. такова нещо не ми се е случвало, той през целия си живот до сега /цяла година и един месец/ накуп не ми е ревал толкова. чак му излязоха кръвоизливи в очетата. направо в чудо се видях...гушках го, капнах му виброцил за хремата, мерих му температурата - няма, пипах го да видя дали не го боли някъде - не, няма промяна в плача, вода му дадох - не иска...сложих го пак на леглото - пищи направо. накрая го гушнах със завивката, седнахме в хола и гледах в една точка, докато около 40 тата минута , след многобройни хлипания, той заспа като отсечен. е, малко късно беше вече,  снощи заспа чак в 22 ч., но както и да е. дйте съвет в подобни случаи какво правите, защото аз лично почти изпаднах в паника...

# 98
  • Мнения: 22 543
Здравейте момичета,

ние сутринта излизахме на разходка, след обед пак мисля малко да се помотаем на вън. )))

Ewito, ти къде живееш?

# 99
  • Мнения: 5 026
Любомира, това помага и на Бужи-само гушкане,люлеене, понякога и песни, но радко.
Отивам да гладя  Sick
Да ви кажа колко съм шантава-непрекъснато очаквам да ми се обадят от яслата, да си го прибера. Ох, голямо мислене  Tired

# 100
  • Мнения: 154
евито, ние сме на пелени памперс от раждането и не ми е пропускал, ама никога. да не би да слагаш по-голям номер или да не го слагаш точно както трябва?имай пред вид че пелената се сменя преди хранене, щото после коремът се надува, после спада и ако памперсът е сложен при голям корем - пропуска след това.верно, че може да се наака след хранене, но аз лично винаги сменях преди хранене до към петия месец, за да не повръща след това като го размятам да го сменям с пълен корем, и да не пропуска пелената. и доста спокойно си спеше детето.

# 101
  • София
  • Мнения: 9 906
 bowuuТука съм,момичета,един ден ме няма и вече питате за мене.Това означава или че много ме обичате Laughing или че така сте свикнали да съм вечното присъствие,че  Laughing....
Вчера водихме Бубка на контролен рентген-няма нищо,не е имало нищо..абе кофти работа,само дето си пихме АБ ей така.Нищо,здраве да е.
Я да ви питам-къде в Плевен има завод за термопанели? newsm78Една приятелка се интересува,но аз не знам въобще за какво иде реч?
Айде тоя следобяд ще чета. Whistling

# 102
  • плевен
  • Мнения: 1 251
Здравейте момичета.Да се похваля Марио вече е по добре - кашлицата доста намаля, а не вдига и темепература. Дано се оправи миличкия. Гладат се с баща си.Онзи ден му взехме кола като тези,които децата ги карат на площада. Е, разберете много и се кефи. Добре, че къщата голяма та сега се учи да я кара вътре. Днес за малко са я изкарвали и на вън. Гледам времето е чудно и реших, че няма да му навреди половин час слънчице.
А относно петната, колкото и да мразя Вениша, флумастера от на малкия дънките се изпра от него. Реших все пак да пробвам и го киснах 24 часа, после пуснах дънките в пералнята и всичко се махна.

# 103
  • плевен
  • Мнения: 1 251
А за памперсите и аз изобщо не съм доволна от Памперс - много пропускат. От доста време купувам Еви бейби - дълбоки, не пропускат и на изгодна цена.

# 104
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
И на мен никога не ми е пропускал Памперс.Други пелени не съм ползвала.
Всъщност какво се рабира под пропускане, да се намокрият дрехите през пелената или да излезе на бебето по гърба Joy?

Общи условия

Активация на акаунт