цикъл след бременност

  • 1 203
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Почакай още малко, докато хормоните започнат пак да функционират както преди имаш поне още два месеца.За твое успокоение си направи тест за бременност, а без да съм тесен специалист, мисля, че е възможно да направиш аборт.Пълно е с жени, които скоро след раждане пак са забременявали, точно заради странностите на цикъла и са прекъсвали новата бременност.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 249
Бе при мен още не са се нормализирали newsm78

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ако кърмиш има вариант и цяла година да не ти дойде . Но за всеки случай - отиди на лекар . Peace
   Peace

# 18
  • Разград
  • Мнения: 2 102
И на мен все още не ми е дошло, а и аз кърмя.

# 19
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
И аз имах подобен проблем. След като ми свършиха лохиите, си ми дойде, когато трябваше, а на следващия месец - ни вест, ни кост. Дъщеря ми е била някъде колкото твоята сигурно. Постреснах се, направих си тест (отрицателен), но за всеки случай отидох на гинеколог. Е, докторката ми каза, че докато кърмя, може и да нямам цикъл (аз това не го знаех). И така половин година нямах цикъл, както спрях да кърмя, така ми дойде. Но все пак отиди на лекар.

# 20
  • Мнения: 101
Ако не се лъжа си родила преди 3 месеца, а и ако кърмиш скоро може да не ти дойде.
 Аз кърмих 4 месеца, а ми дойде 5тия и още 3 месеца докато се уравновеси. Няма да скрия че два пъти ходих на гинеколог, страх бе. Бях се шашнала и аз така.

Общи условия

Активация на акаунт