"Какво да правя? Запушено ни е носленцето..."

  • 2 745
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
И аз мисля, че не е лъжа това за говоренето на глупости Mr. Green

# 16
  • Мнения: 4 292
Оф, и на мен ми е много тъпо това писане в множествено число тогава, когато трябва да е в единствено.  Няма начин да не изглежда смешно отстрани.

# 17
  • Мнения: 3 447
И заглавията от този тип са смешни, и глупости се пишат във форума, и не виждам какво толкова се връзвате. Това, че някой някъде се е избъзикал със заглавието, не означава, че омаловажава родителската отговорност или сериозността на бебешката хрема. Добре е човек малко по-леко и с повечко хумор да приема нещата. За справка - темата за шапчиците.

# 18
  • Мнения: 843
   Я по ведро  лелки, хейтърки и циклофренички такива.   Пак малко са чели от вражеския лагер.Simple Smile))
  1.  Нормално е да се реагира  така, особено след като приятелите и съпрузите ни понякога не могат да ни извадят с тирбушон от Форума.  Империята не спии...  отвръща на удара. Laughing

 2. Нормално е да се регагира така, когато са ти други приоритетите, но рано или късно всеки свободнопишещ късметлия  в 
нет-а, се сблъсква със запушено нечие носленце,
включително и своето и на жена си, уморени  и отчаяни от   цитираното носленце./  Може и :  Храна, памперси, алергии, колики, косичка , обриви, столчета, дрешки, свинска мас и ракия, рагади и повръщане и пр. и пр./ Whistling


      Да говорят.. нека  , ама пак ще завалят регистрации от любопитни и перманентно повтаряните теми ще набъбнат по 2 на страница..
   Жал ми е само за модераторите... иначе рекламата си я бива, чак на мен ми се прииска да влезна тук за първи път... ехххх!!

# 19
  • Мнения: 2 755
И заглавията от този тип са смешни, и глупости се пишат във форума, и не виждам какво толкова се връзвате. Това, че някой някъде се е избъзикал със заглавието, не означава, че омаловажава родителската отговорност или сериозността на бебешката хрема. Добре е човек малко по-леко и с повечко хумор да приема нещата.
А така Доне, кажи им. Определено не са искали да засегнат никой. Познавам Тони Георгиев. Той има доста развито и нестандартно чувство за хумор, което някои хора, явно, не разбират. Целта им е да забавляват хората. Е, как да стане това, ако говорят само умни неща?
Бъзикат ви, избъзикайте ги и вие. Wink Laughing

# 20
# 21
  • Мнения: 698

Да. Обидно и злобно е най-малкото, което може да се каже за това...хм... четиво.  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 391

Не го намирам за обидно ,
нито за злобно и доста се смях.
Забелязали са ни,но не ни разбират и
изпитват някакъв"позитивен ужас".
Наричат ни терористки.Е , в такъв случай съм спокойна.
Явно не  знаят как да се справят с явлението. Sunglasses

А,да- и темата за запушеното носленце е много сериозна
за едно бебе ,но кой да помни ...Само майчетата знаят.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 099
Чудесно е да си част от мамешка орда, която плаши простия индивид, дръзнал да надникне в алманаха на всички житейски грижи!

# 24
  • Мнения: 7 837
"Ауспухът ми издава странни звуци. Помогнете?!?"  Сигурно това е често срещана тема в някой автофорум.

# 25
  • Мнения: 111
нека сме им в устата

вижте това-старият ми аватар за какво е използван   http://dreal.net/wiki/index.php/%D0%91%D0%B5%D0%B3%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D0%BC%D0%B0
Хахаха, това ме разби   Joy!

# 26
  • Мнения: 25 633
"Ауспухът ми издава странни звуци. Помогнете?!?"  Сигурно това е често срещана тема в някой автофорум.

Нормална тема, що? Виж, ако беше написано "Ауспухът НИ издава странни звуци", определено щях много да се смея.  Laughing

ПП И пак, като се замисля... Един ауспух може да има няколко собственика (ние с мъжа ми си имаме един общ), ама носленцето си е строго индивидуално, все пак...  Wink

# 27
  • Мнения: 227
Ауспухът не е ли на колата..все пак.
Иначе-да,има ужасно смешни,тъпи,зле написани и озаглавени теми.Като например-"Хигиената,за или против?"..еми какво да си помислят хората и защо да не си направят смешното?

# 28
  • Мнения: 5 940
Отъждествяването на майката с бебето винаги отстрани е смешно и неразбираемо. Често и мен като ме питат "какво правиш?", отговарям всъщност какво прави Иво, просто, защото животът ми е подчинен на него. Лично на мен това ми харесва, за останалите може би е смешно и глуповато.
Че пишем тъпи заглавия, пишем. Темата за шапчицата е показателна.
Как' Сийка, колата често е собственост на двама.

# 29
  • Мнения: 25 633
Ауспухът не е ли на колата..все пак.


Да, де, ама колата е нашаLaughing Докато при жив организъм, частите му са си негови, независимо дали ти си го създал или не.
Както и да е, добре, че въпросните водещи на предаването не са попаднали на темата за шапчиците. Тогава цяла България щеше да се смее до припадък!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт