Сезонът на дъждовете...

  • 2 237
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 353
  Да шляпаме в локви от бира - хем чисто, хем разумно, хем романтично.
  П.С. И аз обичам да се разхождам под дъжда, но ми капе в бирата. "Помощ! Дъждът ни капе в бирата" дали не е добро, а?

# 16
  • Мнения: 183
На мен ми харесва идеята...Освен това ми навява страхотни спомени-94г,бирария-Мадарата,след поредният мач,или преди това,дъжд,бира,любов,романтика,успех...Тогава именно повечето ми приятели се залюбиха един друг...Беше най-страхотното ми лято,пълно с оптимизъм,и много щастие...И на никой не му е пукало за калните локви,или кучешките -----....

# 17
  • Мнения: 606
но за снега тази седмица съм сигурна, че е моя заслугата.
  Сняг?!?! Shocked
Знаех си, че не трябва да слагам летните гуми......

# 18
  • Мнения: 1 072
Нали това беше първата лятна буря за тази година? С гръмотевици имам предвид.

Обичам шляпането. Нека се стопли още.

# 19
# 20
  • Мнения: 3 835
Хапке, специално за теб ще ти осигурим бирочадърче, мъничко, може да е с вакуумче и да се залепя за чашата. hahaha Така хем ще си шляпаш, хем няма да ти се разрежда биричката.

Вълчо, не знам при вас как е, но тук всяка година като почне сезона, става страшно. Тропиците ряпа да ядат, буквално ръждясваме. Всеки божи ден, в късния следобед небето се раздира и всичко живо шляпа ще не ще. Така, че няма да ни е много трудно да предвидим пороя. Mr. Green

Зефсе, аз затова жертвоготовно карах цяло лято със зимни гуми, да не развалям времето. Laughing

# 21
  • Мнения: 824
Обичам пролетния дъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъжд!

# 22
  • Мнения: 2 353
  Тео, благодаря Simple Smile Седя си на ръба на халбата, цопам с крачка и чакам чадърчета Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 442
Тоя пролетния дъжд направо пронизва кокалите. Предпочитам летния дъжд, който прави мехурчета, блъб-блъб. Спомням си като бях дете, с татко излизахме по джапанки и бански и скачахме в локвите със все сила. .....

# 24
  • Мнения: 3 835
Спомням си като бях дете, с татко излизахме по джапанки и бански и скачахме в локвите със все сила. .....

Не е лошо като идея, по бански и джапанки, бляк, в локвата. Laughing Хапка ще пази бирите.

Последно шляпахме с щерката в една лятна буря, преди ок. 2г.. Аз не успях да се насладя пълноценно на момента, защото се притеснявах да не се простуди, но тя далеч от подобни прозаични мисли, шляпаше самоотвержено, радвайки се на късмета и лошото време.

# 25
  • Мнения: 10 758
За пролетен не знам, обаче обожавам летния порой Crazy
Почти винаги излизам със щерката и се въргаляме в локвите.
В началото милата ме гледаше, все едно съм извънземно, но после установи, че майка й наистина е изкукуригала Joy

# 26
  • Мнения: 2 070
Само да си оправя педикюра и идвам!

# 27
  • Мнения: 7 723
Като бях дете и аз обичах да джапам в локвите.
Сега, обаче не разрешавам на децата ми се събуват боси
по улиците не само защото е пълно със стъкла,
а защото е пълно и с лайна... Crazy

А иначе.... поздравления за темата Peace

# 28
  • Мнения: 6 505
Вчера с мойта щерка щем не щем добре си пошляпахме на връщане от училище. Wear Umbrella Жалко,че беше толкова студено и не можахме да се събуем боси Wink Тео,сигурно голям сняг ни чака-като гледам не само ти си прибрала зимните дрехи и обувки Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 1 176
Обичам топлият дъжд.
Когато само те освежава и начупва косата ти, когато има слънце и после задължително дъга.

Общи условия

Активация на акаунт