Противозачатъчни и постинор.Каква е схемата?

  • 1 661
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 154
Да това е за България.Там има някакво друго,което се казва План Б, но казах Постинор като нарицателно за спешна контрацепция. Не знам дали съдържат едно и също.

# 16
  • Мнения: 371
Мисля че няма никакъв проблем. Противозачатъчните пазят през целия период. Няма смисъл да пие постинора. Да прочете какво пише на опътването за лекарствата.
Съгласна съм  Peace

# 17
  • Мнения: 44
Zdraveite! Az neznam dali to4no tuk e mqstoto da popitam, no me interesuvat otzivi za protivozachatu4nite `Jasmina` mislq 4e se kazvaha. Nalaga mi se da piq za da lekuvam drugi neshta, a ne da gi izpolzvam kato kontraceptiv i genikolojkata mi izpisa tqh, a posle edin profesor mi izpisa Diane 35, no za tqh pyk imam samo loshi otzivi ot moi poznati. Kakvo bihte me posyvetvali?

# 18
  • София
  • Мнения: 44 122
sharpei4e - Аз пия Ясмин (заради хормонални проблеми и кисти). Но ми ги предписаха след хормонални изследвания, та не се съмнявам в избора на лекаря ми.... та не знам, аз особени проблеми нямам с тях....само малко по-подтиснато ми е желанието за секс може би....но не е болка Wink Иначе добре ми действат, задържат ми добро положение, не дебелея, нямам странични реакции и  като контрацептив се възползвам от тях - надежни са..... та не знам...доволна съм... вече почти година ги пия....

# 19
  • София
  • Мнения: 1 522
Ако е спазвала схемата няма нужда от Постинор!


# 20
  • Мнения: 44
Angel Dust i az to4no ot ginekolojkata se pribiram. Utre shte si pravq izsledvaniq na hormonite, zashtoto i az imam problemi  Sad Ako i sled tova mi gi izpishe shte gi vzema da gi piq. Az nai se strahuvam da ne napylneq ili da ne se okosmq dopulnitelno.... Cry Blagodarq ti mnogo za mnenieto, shte go imam v predvid ... sega sym malko po spokoina Simple Smile  Peace   Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 44 122
Е не с дебелеенето и окосмяването нямам проблем....ама не трябва да се пуши с тях.....особено ако си над 30 г.....

# 22
  • Мнения: 44
Е не с дебелеенето и окосмяването нямам проблем....ама не трябва да се пуши с тях.....особено ако си над 30 г.....


А стига бе, наистина ли това? На 21 съм...но съм пушачка...това не ми го беше казала гениколожката...

# 23
  • София
  • Мнения: 44 122
това важи за всички противозачатъчни.
Приема се че до 30 години е допустимо да пушиш До 5 цигари на ден, но не е препоръчитлно, а над 30 би трябвало нито една....
Канцерогенно ставало....
Дори на листовките го пише.

Общи условия

Активация на акаунт