Примерна схема за захранване 6

  • 48 229
  • 586
  •   1
Отговори
# 525
А нали късното захранване е препоръчително за деца на кърма????Защото все пак АМ не може да се сравни с кърмата!Жълтък мисля че дадох на 5-6 месеца не помня точно кога,но се започва с трохичка докато стигнеш в началото до четвърт жълтък синът ми дори до скоро си го хапваше като десерт! Heart Eyes

# 526
  • Мнения: 30
Благодаря Ви момичета Hug
Благодаря , Kосе Босе за изчерпателния отговор Hug Hug Hug

# 527
  • София
  • Мнения: 3 524
А нали късното захранване е препоръчително за деца на кърма????............
препоръчително е не само за деца на кърма, а поради недостатъчно развитата храносмилателна система, както и потенциалната възможност от алергии Peace аз още не съм дала жълтък по принцип, но скоро мисля да направя и това.

пате, браво на вас за киселото млекце- какво му даде все пак? Hug не мога да дам като съвет за кърмено детенце, понеже коко се отби вече, но си мисля че можеш да го дадеш или като следобедно хапване или като междинна закуска преди обяд (лично мнениеPeace

# 528
  • Мнения: 6 443
пате, браво на вас за киселото млекце- какво му даде все пак? Hug не мога да дам като съвет за кърмено детенце, понеже коко се отби вече, но си мисля че можеш да го дадеш или като следобедно хапване или като междинна закуска преди обяд (лично мнениеPeace
Домашно  Peace Много му хареса,днес пак му дадох малко и така мисля по малко да му давам,а след около седмица може да направя това,което ми казваш  Peace Благодаря за съвета! Hug

# 529
  • София
  • Мнения: 3 524
иии пате, шъ зема да се примоля за това домашното брееее  Hug

# 530
  • Мнения: 6 443
иии пате, шъ зема да се примоля за това домашното брееее  Hug
Ако може да си намериш отнякъде-за мен това е най-доброто решение.Аз купешко кисело мляко не ям  Naughty ,защото като си помисля какви неща слагат въртре  Sick ,а какво остава да дам на детето.

# 531
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Малко ви изпуснах  Embarassed
жълтък съм дала на 9 м. и половина, точно преди да тръгнем на кухня...., според мен това е подходящата възраст, че дори и по-късно  Peace

Домашното кисело мляко и за мен е най-добрия избор, за съжаление вече трудно го осигурявам.

# 532
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Момичета, моля за съвет за закуска на дете на 13 месеца и повече. Ядем попара  и овесени ядки, рядко кус-кус - много не го обичаме.

# 533
  • София
  • Мнения: 5 749
Аз жълтък дадох 1 път само и нямаше проблрм и се чудя да започна ли да давам през ден или да поизчакам малко  Thinking

Бисквити Закуска мога ли да давам примесени с плод примерно ябълка,круша или банан?

# 534
  • Варна
  • Мнения: 152
На мен докторката ми каза, че мога да сложа 1 бисквита "Закуска" в АМ вечер, ако не му стига количеството, което е около 180,190мл. Много добре се разтваряла в него. Аз съм въвела глутен. Ние сме на 7 месеца, че не ми излиза линийката. До скоро бе на кърма Cry

# 535
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Аз жълтък дадох 1 път само и нямаше проблрм и се чудя да започна ли да давам през ден или да поизчакам малко  Thinking

Бисквити Закуска мога ли да давам примесени с плод примерно ябълка,круша или банан?
Аз малко съм ви изтървала. Даимяни, ако си въвела глутен- дай бисквита закуска, ако дъвите добре. Тя обаче съдържа мляко. Но това за вас не е проблем, нали по принцип сте на АМ. Но не ми е ясно как ще примесеш бисквитата с плод newsm78

# 536
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
deni_k някъде по назад бях пускала писание с закуските на Петър. Той обаче закусва много леки неща - плодово кисело мляко, АМ с бисквити и плод, плодове със сметана, чисти плодове....., нещата, които ти даваш за закуска Петър ги яде за обяд..., просто аз съм такава, че предпочитам за закуска плодове, та така научих и Петър  newsm78

# 537
  • София
  • Мнения: 5 749
Въвела съм глутена и сме на АМ!
Бисквитите преди това накисвам в малко топла водичка и към тях прибавям настъргана ябълка или круша,той дъвчи супер макар и без зъбки Mr. Green

# 538
  • Мнения: 6 443
Дени,при нас бисквитки с АМ много се обича  Peace Скоро ще има и бисквитки с киесло мляко(понякога),може и макарони,но аз не съм им привърженик,защото не виждам нищо полезно в тях(освен добавките,които се слагат  Peace ).Иначе и аз понякога давам плод и бисквитки,както Димяни.Настърган плод с бисквитка(плодът пуска сокче и бисквитките стават мекички).

# 539
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Благодаря ви за отговорите. Ние обичаме обилна закуска и затова бисквити с АМ не ни задоволяват. Трябва сигурно 5 бискивити закуска да натроша. Плодове ядем между храненията, те не ни засищат. Кисело мляко натурално не близва, плодово давам само Данонино и то за десерт. И аз си помрънках Hug
Димяни   bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт