Кажете мнение за количките Куини Бъз моля?

  • 5 432
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27
Ние с ме Куини Бъз и за мен това е наи-добрата количка. Лека и удобна, лесно се сгъва. Имаме зимния кош Дрийми и летния също. Много сме доволни и аз и таткото и бебето. Така, че аз я препоръчвам горещо. Дори кошчето за кола Макси Кози може да се монтира в//у шасито на количката. Абе направили са я хората както трябва. Все пак изборът си е твой.

# 16
  • Мнения: 8
аз ползвах две колички на тази фирма, едната е тромава с три колела, комбинирана и е доста тежка. другата е от тези летните, страхотна е, компактна, лека, страшна, но скъпа и е за по-равен терен и най-вече ако сложиш нещо на дръжките може да си обърнеш детенцето, но принципно са доста компактни и са удобни за слагане в кола, хубави са. особенно ако ти ги дадът за ползване, а не си ги купуваш, защото мисл, че за тези пари доста други неща могат да се купят, но пък ако имаш средствата вземи си.

# 17
  • Мнения: 86
Според мен Бъзз-а е толкова масов заради оптималния вариант който предлага като - дизайн, удобство, здравина и относителна лекота и лесно сгъване.  Peace . Така да се каже караш сравнително скъпа дизайнерска количка  Mr. Green на прилична цена особено ако я вземеш от Продавалника както беше споменала по горе Имах Бъз - бях доволна / за стария модел говоря / - коша е широк и удобен, лесно се сгъва - е ако караш Ярис като мен няма как да я побереш цялата в багажника  Blush - но аз като излизам сама по-принцип ползвам лятната ни количка. Продадох я за6тото ми беше омръзнала пък и количките ми се превърнаха в нещо като мания  Crazy както на доста мами тук, а не защото бях недоволна. Ако си я взимаш настаро обаче трябва да внимаваш как върви - защото много се експоатират и препродават а ако не са се грижили правилно за нея /често сваляне и миене на гуми и пръскане със смазка долу на лагерите май беше  Embarassed/ - може да изглежда добре но да върви ужасно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт