хормонални нарушения и липса на овулация

  • 8 616
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
здравейте момичета знам че отдавна не съм писала но едва днес ми казаха кога ще ми е лапарото.На 03.04.2008г в четвъртък ще се състои.Стискайте ми палци дано всичко мине нормално Peace.Аз се надявам съвсем скоро всички ние да сме в някой от по веселите форуми на BG.MAMMA.Успех и късмет на всички

# 16
  • Мнения: 7 716
Късмет, Бабаяга и благодаря за пожеланието.

# 17
  • Мнения: 4 700
babangida, късмет. Да пиШеШ какъв е реzултатът.

# 18
Здравейте всички наистина съм ви много благодарна за съветите и разбирането от всички ви но нали съм си карък по рождение МЦ закъсня и се наложи да се отложи лапарото с една седмица. Сега датата е 11.04.2008г. точно се бях настроила и сега пак се започва с притесненията и неспокойните нощи. За сега продължавам с  Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace

# 19
хей и късмет на всички

# 20
  • Мнения: 989
babangida, знам, че и да ти кажа да не се притесняваш, ти пак ще си нервна , затова само ти казвам успех и късмет.  Hug
И пиши после, разбира се!  Peace

# 21
Надявам се всичко да мине добре  но каквото и да стане ще пиша  Praynig Peace

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Късмет, миличка и от мен! Ще чакаме резултати! Дано всичко мине по възможно най-лекия начин и да има хубави резултати! Praynig Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 1 741
Имах твоят проблем едно към едно, но преди 30г.Тогава медицината беше много по зле.Сега имам син на 29г. и дъщеря на 26г.След 30г. ще пишеш както аз сега.Не се притеснявай, не се травмирай напразно.Всичко ще стане идеално, ще си имаш дечица!

# 24
МЕРСИ НА ВСИЧКИ ЩЕ ВИ ПИША КОГАТО МИНЕ ЛАПАРОСКОПИЯТА.
КЪСМЕТ И ДО СКОРО

# 25
  • Мнения: 989
babangida, вярвам, че всичко ще е наред и ще ни се похвалиш после с двете чертички!  Hug

# 26
Здравейте  на всички благодаря ви от сърце че ме подкрепяхте през всичкото това време. Лапарото е утре а аз все не мога да спя и като че ли започнах да се притеснявам . Доста теми прочетох и във всички тях имаше добри отзиви моят лекар ме увери че още на другият ден ще съм у дома (ако няма усложнения).
Имах твоят проблем едно към едно, но преди 30г.Тогава медицината беше много по зле.Сега имам син на 29г. и дъщеря на 26г.След 30г. ще пишеш както аз сега.Не се притеснявай, не се травмирай напразно.Всичко ще стане идеално, ще си имаш дечица!
ЩЕ СЕ РАДВАМ ДУМИТЕ ТИ ДА СТАНАТ ИСТИНА ИЛИ КАКТО КАЗВАТ СТАРИТЕ ХОРА ОТ ТВОЯТА УСТА В БОЖИИТЕ УШИ.
СТИСКАЙТЕ ПАЛЦИ.
КЪСМЕТ НА ВСИЧКИ И ДО СКОРО Praynig Peace[/b]

# 27
Здравейте аз съм от вчера у дома но не бях в състояние да седна на компа . Изписаха ме с конците.Операцията мина успешно но не с добри резултати. Още не са ми дали епикризата но доктора ми съобщи доста неприятни новини.Имала съм срастване в следствие на апендикса което са премахнали. Десният ми яйчник е бил като водна киста или нещо такова. Направили са ми фенестрасия на яйчниците и поне според думите на доктора сега вече те трябва да започнат да работят нормално.Но има и още една лоша новина тръбите ми въобще не са пропуснали контраста което според мен означава че са напълно непроходими.Едва вав вторник на превръзката ще ми кажат какво може да се направи от тук нататък #Cussing out. Но все пак докато не видя епикризата не съм напълно сигурна. Вчера доктора докато ми прави превръзката спомена за нещо като пластика или нещо подобно. newsm61 newsm61.Като взема епикризата ще ви пиша по подробно.
късмет на всички и много благодарности

# 28
Здравейте отново доста време не бях писала но при мен проблемите се увеличават с всеки изминал ден.Сега след консултацея с ендокринолог се оказа че освен хиперпролактинемията която вече лекувам с бромокриптин и уж има ефект се оказа че имам и хиперандрогенемия.Изчетох много по този въпрос и долу горе влязох в час но не ми стана ясно защо лекарката ми изписа siofor1000 като това лекарство е за диабетици а аз нямам диабет? Още повече че кръвната ми захар е във норма. Вече съвсем се обърках не ми стигат вродените дефекти а ми и всичко това е като капак на всичко.Дано само да има ефект от тези всичките лекарства че направо ми писна от тях а трябва да ги пия още най малко 4 месеца.

# 29
  • Мнения: 4 700
babangida, метформинът помага в теzи случаи. А направи ли ти обременяване с глюкоzа? 

Общи условия

Активация на акаунт