Това вече не се търпи!

  • 10 501
  • 150
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 606
  Намери за какво да си хабиш нервите....  Ще ти трябват за светлото бъдеще.

# 16
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
  Намери за какво да си хабиш нервите....  Ще ти трябват за светлото бъдеще.
Анадък?

# 17
  • Мнения: 475
Анадъмно Joy

# 18
  • Мнения: 606
newsm78 Какво е анадък и ананезнамсикво? Сигурно е уакаримаска.

# 19
  • Мнения: 475
Абе с Василиса нещо се пообъркахме.На турски като ти обясняват нещо,обикновено накрая на обяснението те питат "анадъмно?", което ще рече "разбра ли?", на който въпрос се отговаря с "анадък"-"разбрах". А "не разбрах" незнам как е? Joy

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
оооо и аз го гледах това.. наистина беше много грозно  #2gunfire

# 21
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Не е ли  анадъмо newsm78?

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Анадън му... или нещо такова е РАЗБИРАШ ЛИ?
Анадък е РАЗБИРАМ  Laughing

# 23
Ми ето, че и ние не знаем турски, а скоро ще бъде втори национален език. Тоигава сигурно и те ще ни се възмущават и цъкат с език.  Laughing Laughing Аз пък не разбирам болшинството хора. допреди 5 години всички се възмущавахте от покръстването , филми се правиха, цяла европа ни осъди. сега пък всички се възмущават , че не говорят бгски турците. Ами кое последно? Ако са си малцинствена група със собствен език и култура, защо да са длъжни да говорят нашия език? Албанците в косово да не говорят на сръбски?  имам чувството, че масата хора мнението им не се формира след някакъв мисловен процес, а просто гледат да са разгневени за нещо и на някого. Дали на Тодор Живков, че тормозил турците, дали на сегашните, че им дават властта. малко като махало. Политиците изобщо не трябва да слушат масите, защото те/ние/ имаме акъл за 2 стотинки.  

# 24
  • Мнения: 475
Ми ето, че и ние не знаем турски, а скоро ще бъде втори национален език. Тоигава сигурно и те ще ни се възмущават и цъкат с език.  Laughing Laughing Аз пък не разбирам болшинството хора. допреди 5 години всички се възмущавахте от покръстването , филми се правиха, цяла европа ни осъди. сега пък всички се възмущават , че не говорят бгски турците. Ами кое последно? Ако са си малцинствена група със собствен език и култура, защо да са длъжни да говорят нашия език? Албанците в косово да не говорят на сръбски?  имам чувството, че масата хора мнението им не се формира след някакъв мисловен процес, а просто гледат да са разгневени за нещо и на някого. Дали на Тодор Живков, че тормозил турците, дали на сегашните, че им дават властта. малко като махало. Политиците изобщо не трябва да слушат масите, защото те/ние/ имаме акъл за 2 стотинки.  
Нека си говорят на турски вкъщи и през оградата,ама като влезеш в общината,която се намира в България.Извинявай!

# 25
  • Мнения: 475
Само да добавя-това се отнася и за Министерство на земеделието!Там също малко хора говорят български.Ами съжалявам,обаче не сме в Турция!

# 26
Ми като го гласуват за национален език , какво би им попречило да си го говорят? По лесно е отколкото да научат Бг-ски  Wink

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Ами представяте ли си ако наистина това стане факт.... Laughing

# 28
  • Мнения: 152
Това , че не говори правилно български не е най-големия проблем. Само гледайте след 15-тина години как Кърджали ще иска да се отдели от България... това вече е страшното!

# 29
  • Мнения: 475
Ми като го гласуват за национален език , какво би им попречило да си го говорят? По лесно е отколкото да научат Бг-ски  Wink
Че те знаят български.В края на краищата са родени в България.Просто не искат да говорят български,защото знаят,че по този начин дразнят и това ги кефи. Close

Общи условия

Активация на акаунт