за Иван от Music Idol 2?

  • 4 071
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 742
оф, аман от тоя Иван
в който и сайт да вляза - Иван  Sick
е точно за това пуснах темата- нали знаете, че и лошата реклама е реклама, а те е спират да го рекламират Hug

аз лично смятам, че е супер талантлив и с добра визия (много по-добра от безличните момченца...), но със страшно нагло поведение, нещо което не ми се връзва с образованието му...

# 16
  • Мнения: 4 668
Фънки хубаво го определи - " ... защото е гъз "
Какво повече да добавя - тотално комплексирано момче , което се държи като кофти клоун и освен това е наистина голямо селянче .

# 17
  • Мнения: 65
Кефи ме, гледам го и ако гласувам за него ще е! Laughing

# 18
  • Мнения: 4 733
 Хубаво пее, има излъчване. Дразня се понякога, че доста злоупотребява с лигавнята но се убеждава че народа иска зрелища...щом не е ритнат до тоя момент. Снощи за части от минутата си помислих, че е на нещо синтетично...

# 19
  • Мнения: 417
Мисля,че никой не гласува за него #CrazyТова да остане финалист си е чист сценарий Sickно кой знае......Те в Биг брадър тризначките спечелиха Sick

# 20
  • София
  • Мнения: 3 797
Едно момиче от курса ми учи с него в консерваторията и каза, че така се държи винаги, много рядко може да се общува нормално с него  Grinning но иначе пее страхотно

# 21
  • Мнения: 1 802
Много ми е антипатичен Иван! Не ми харесва чак толкова как пее! Не бих пратила никога sms за него.

  newsm18  newsm18  ТОМА, ТОМАnewsm18 newsm18

# 22
  • Мнения: 2 070
Кефи ме, защото има харизма. Не ме интересува, че се лигави, харесва ми когато пее. Останалите мъже са като от калъп, имат заучено поведение, красиви са и прилично пеят, но са ми скучни.
И аз подозирам или яко напрежение или някакви наркотици от време на време или е просто поза, но не ме интересува това честно казано, изпълненията му са най-грабващи и това е важно. За мъжете говоря.
Тове е форум основно за майки и улегнали хора, нормално е да се чудите защо тризначките или Иван се харесват...

# 23
  • Мнения: 281
Преиграва яко.
Не ме радва.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 828
Интересен ми е, искам да видя докъде ще стигне.
Освен това пее страхотно.

# 25
  • Мнения: 25 620
Роля. И наистина преиграва. Ще стигне далеч, за него ще гласуват всички лоши момчета и момичета, както и тези, които мечтаят да са такива. Плюс голям процент от средностатистическите българи, за които ред и дисциплина са мръсни думи.
Този път са измислили доста добре персонажите - има човек за всяка целева група - и за чалгаджиите, и за рокаджиите, и за тези, които са против правилата, абе за всички.
Само за такива като мен, които никога няма да цъкат СМС-и и да пълнят гушите на продуцентите, нищо все още не са измислили.  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 4 447
От начало ми харесваше. Започна да се повтаря. Това вече ме дразни.

# 27
  • софия
  • Мнения: 2 140
Струва ми се,че не е много в ред момчето.Едва ли всичко е поза.Май в главата му се потвизават няколко личности.

# 28
  • Мнения: 5 370
А да сте се замислили случайно, че това е поредната разигравка, за да текнат СМС-четата?
Противопоставянето на Добрия и Злия, образно казано?
Нищо случайно няма, казвам аз.
Дори повторното участие на "6 кокошки". Убедена съм, че нещичко са му платили.
Но пък тази година биде засенчен от  Брус ЛИЙ". Whistling

# 29
  • Мнения: 4 447
Естествено, че няма нищо случайно. Никъде.

И на Кен Лий са й платили и на Кросаните на Джексън - тоже.

Общи условия

Активация на акаунт