Колко "+" теста ???

  • 2 512
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 122
Ами аз правих 2, защото бяха с мнооогоо бледи чертички...и някакк не ми бяха много обедителни...а и нямах търпение.....но след положителен тест най-добре на лекар Wink
По принцип и отрицателни и положителни фалшиви тестове има.....

# 16
  • Мнения: 4 965
И един е достатъчен.
Аз обаче много рано се усъмних, че съм бременна ...И тъй като втората ми чертичка беше много бледа, за да съм напълно сигурна  си направих 3. Wink


И аз така, а и не можех да повярвам, че е истина.

# 17
  • Мнения: 8 999
И аз си направих два - не ми се вярваше, че е истина и подложих резултата на проверка.

# 18
  • Мнения: 4 784
Аз лично направих 2. Първия ми показа много бледа черта, макар че почти бях убедена, че съм бременна и след като го показах на мъжа ми, решихме да направя и втори тест.

# 19
  • Мнения: 931
Аз предполагам че всяка бъдеща майка за да е по - сигурна си прави по  два и повече тестове, защото когато си направят първия или не може да повярва или втората чертичка е мн бледа или си мисли че са попаднали на някакъв лъжлив тест, който не е отчел правилно и решават да направят нов. При мен се получи така - при първия се появи мн ама мн слаба втора чертичка, но накрая се оказа че не съм бременна   Cry.Та заради това си мисля че правим повече от един тест

# 20
  • Мнения: 1 080
Аз знам, че ако е отрицателен може да има съмнение и трябва да се повтори след няколко дни, но покажат ли се двете линийки - съмнение няма - дори и втората да е много бледа
Май е така!!!
     bouquet  bouquet  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 672
Правих 3 теста Simple Smile Първия отрицателен и след 5 дена 2 положителни  Hug

# 22
  • Мнения: 138
аз си направих един тест и той  венага ми отчете положителен, но мислех да си взема още един за всеки случай, защото първоначално не можах да повярвам на очите си. бях на седмото небе от радост и не исках това да се окаже някаква заблуда след това, но за това веднага отидох на преглед. друго е като го потвърди лекар, нали?

# 23
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз си направих два за по-сигурно, макар че първият тест беше категоричен - втората чертичка беше много ясна и се появи още в първите секунди. Heart Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 1 185
Аз правих два, но за по-сигурно или по-скоро да се нарадвам на двете чертички!!! Иначе един е достатъчен!  Peace

# 25
  • Мнения: 9 973
 Laughing не разбира се

# 26
  • Мнения: 1 479
За 3-те ми бременостти си правих само по 1 тест и бе положителен.После тичах при повече лекари.

# 27
  • sofia
  • Мнения: 73
 :pray:sory za latinitsata .Az napravih tri i trite s mnogo bledi vtori cherti,shte chakam oshte sedmitsa i otivam na lekar.Dano vsichko da e na red. newsm44

# 28
  • sofia
  • Мнения: 73
moge bi i ediniat beshe dostatuchen, kato cheta v foruma.

# 29
  • Мнения: 814
Аз направих 2  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт