ВарненкИ закичват марненички червено-бели, а децата за игри са пощурели - 39

  • 14 762
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 960
Ние се върнахме- хапваме сега и ще слагам по леглата децата!
Пред Летния театър е изцяло ИЗОРАНО


Изорано я,нали ще правят КРАСОТИ за майките,различни кътове, "писти"за количките.......ха-ха...ама наистина ще става гот,поне такъв е плана.Трябвало до април да свършат по предварителен план-график.Ясно е обаче ,че няма да се вмястят в графика ,поради..цитирам"неподходящите метеорологични условия "...Та затова ще се проточат ремонтните,изкопните, ,ЗАкопните ,шумящите и бумтящите,багеро-ровещите и камионо-пренасящите  работи....по дълго. Mr. GreenДано да е за добро в крайна сметка Peace

# 16
  • Мнения: 125
Много готини заглавия, Данинка, както винаги си 6+. Аз до Морската скоро няма да стигна, защото Денито на приятелката ми не заспива без цица, а така реве за нея, че ще ни разберат навсякъде по пътя. Слава богу Коко заспа и го замъкнах на терасата, за да цъкна тука малко и да изгладя, ако е рекъл Господ (щото ме Мързиии!!!) После пак паля гумите и в съседната махала на среща с приятелка, дето иде от ц-ра #Crazy

# 17
  • Варна
  • Мнения: 144
а ние днес ходихме на лекар и ухото ни още е зачервено , така че продължаваме с капките Отипакс и с антибиотика , вместо 7 , ще го пием 10 дни #Cussing out

# 18
  • Мнения: 29
Ето едно интересно описание на на нашия пол:
http://myfreeworld.hit.bg/Informacionen_bjletin_za_opasni_materiali.html

# 19
  • Мнения: 29
Хе-хе! И това не е лошо! интересно е да видиш нещата от гледна точка на ВРАГА! Sunglasses
http://myfreeworld.hit.bg/Kolko_struva_SHTastieto_na_Jenite_i_Mujete.html

# 20
  • Мнения: 3 971
daninka кажи какво ще става с летния -може ли да се види някъде проект Flutter

# 21
  • Мнения: 2
Попадна ми една листовка за консултации от доктор на Хипп утре в Пфое Мол във Варна, ще имат безплатни консултации и за седмичното меню на деца с алергии, а в 17ч ще има викторина с игри и награди Simple Smile

# 22
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Данинка супер са заглавията, обаче давай ги по кратки че не се събират като са много дълги

# 23
  • Мнения: 745
Данинка,всички заглавия са страхотни!!!! Peace

# 24
  • Мнения: 423
и ние да се наредим тук Sunglasses

# 25
  • Мнения: 290
Данинка, на мен най-много ми харесва първото заглавийце Peace
Да се похваля сега как спокойничко си чатя тук на компа. Взех от закопчалките за мебели на Чико и сега Димана обикаля като разярен лъв в клетка, щото не може да отвори чекмеджетата и шкафа с подправките Crazy
Не  стигнаха обаче за скрина с нейни дрехи и сега се е лепнала там и си го изкарва на дрешките.
Абе доста добра инвестиция се оказа, та ако имате проблем с палави ръчички - препоръчвам ви този продукт, че аз даже като ходех до WC-то и я слагах в кошарата ooooh!
днес пийнахме едно кафенце на кортовете . беше боженственярско докате не решиха тези облаци да се появят и после бая стана студенооо.
Данинка аз съм за тортите на Крамер. от всяка тяхна торта, която се предлага в заведението може да се измайстори детска с картинки по каталог и т.н. просто вкуса на тортата си я избираш ти и картинката е допълнителна.  Peace
оф цял роман се получи, ша ма извините, ама така става като ми е спокойно  и не препускам с бясна скорост из нета:mrgreen:

# 26
  • Мнения: 1 554
опааа иа з съм си в къщи ве4е Flutter
Данинка.може ли пак д ами обесниш къде се намира кухнята до спортна зала Crazy моля теееее Praynig

# 27
  • Мнения: 745
Днес видях няколко мами в Морската,ама ми стана тъпо да ви кажа:Здравейте,аз съм Христина от Бг-Мама.Пусти срам,пък и бях с мъжо и малкия и и...То до последно се чудех дали действително не съм се объркала,НО на Франческа бенката не може да се сгреши!!! Laughing
http://images24.snimka.bg/005405644.jpg

# 28
  • Мнения: 29
А-а-а-а! Къде е тази бенка? Ама моля ви се, отличителните белези ги разгласявайте, защото и аз все се чудя за някоя мама тя ли е, не е ли? Данинка ваче разбрах, че по лентата ще я разпознавам! Grinning
Ели, непременно ще си купя от тези магически закопчалки, щото много добре си спомням какво чудо беше с баткото! Shocked То още ни е раничко, но полезната информация винаги е добре дошла. А, и пиши си колкото си искаш, аз някой път и по три поста един след друг си пускам, като нема кво да правя Embarassed
Моето малко пате днес направо постави рекорд по напишани дрешси и чаршафчета! Ама много са производителни тези бебета! Цял ден само сменям дрехи, бельо, дрехи, бельо... Аз за какво ги купувам тези памперси незнам, по- добре да инвестирам в прахове за пране, може и сушилня, щото вече няма място на въжето ooooh! А, да не забравя, че накрая избълва половината количество мляко върху фешън блузката, с която се бях накиприла Sick И накрая ми тегли една такава чаровна и доволна беззъба усмивка, че как да му се сърдя! Айде и аз си заформих романче! Wink

# 29
  • Мнения: 29
Пак съм аз! хе-хе, като се разприказвам, няма млъкване! Embarassed
Христинче, я да сложиш една не така засекретена снимка! Как да ви познавам в Морската, като се замаскирате с тези слънчеви очила, то аз все гледам и за бебоците, ама по- лесно ще е ако имам и смътна представа за мамите Grinning

Общи условия

Активация на акаунт