Велико Търново и региона-пролетна,топла и свежа темичка!

  • 14 363
  • 325
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 60
Добре дошла ,  T o n i    bouquet
Ще видиш тепърва колко ни е хубва града и ние какви добри хора сме  Wink
Иначе откъде си ? И в кой квартал живеете в момента??

хубав ден

# 16
  • Мнения: 658
Аз просто си лежах на дивана когато ми изтекоха водите. Без цвят. И да стискаш и да не стискаш кълките - те си текат. Нямах  болки. Водата не е задължително да ти изтече  преди раждането.

# 17
  • Мнения: 5 362
Добре дошла ТониHug Разкажи нещо за себе си-от къде сте,как така се преселихте в Търново...  Blush И те чакаме на следващата среща Wink  bouquet

Мариянче,направо ме разби с тоя нов ник Joy Crazy Как ти хрумна?Предишния сякаш по-добре си беше(звучеше) Whistling

Поли,стискам палци всичко с теб да е наред Peace и да ти минава по-бързо времето до раждането,че една бременност изкара и ти...  Confused
Ние сме с теб! Hug

# 18
  • Мнения: 658
Ами да се  знае - от старото поколение съм. Слушах една песничка тези дни и се сетих че едно време бях луда по Сиситу.,  не можах да изровя нейна снимка обаче Peace
Их, разконспирира ме значи Twisted Evil
Между другото как е Кали - ние замалко вчера да минем на инжекции, но ни  се размина. Вече днес сме значително подобре. Какъв беше тоз вирус, кво беше туй чудо ooooh!

# 19
  • Мнения: 3 663
благодаря за топлото посрещане Simple Smile
иначе аз съм от пловдив, съпружеството от враца, последните 10г (от които половината студентски) живяхме в софия , но фирмата, в която работим отвори офис тук и решихме, че е време да бягаме от софия и се възползвахме Wink
следващите година-две-три (кой знае) ще сме тук, а после мислим да отиваме да живеем във враца
софия не е никак приветлива за деца  Confused
в момента сме на квартира в акация, а таня ходи на градина в евгения кисимова от миналата седмица
като цяло се адаптираме още и тримата Wink но градът наистина е много приветлив, а хората много мили
ще се радвам да се присъединим в някоя от следващите срещи   bouquet

# 20
  • Мнения: 780
Здравейте   bouquet
Имам един въпрос : Кои дни се пускат светлинните и звукови ефекти на Царевец ? Искаме да дойдем / да си направим екскурзия /  с децата , но ни казаха , че само в определени дни се пуска осветлението .

# 21
  • Мнения: 686
Здравейте   bouquet
Имам един въпрос : Кои дни се пускат светлинните и звукови ефекти на Царевец ? Искаме да дойдем / да си направим екскурзия /  с децата , но ни казаха , че само в определени дни се пуска осветлението .
На 22 март е празника на В.Търново,със сигурност вечерта ще има "звук и светлина",но от колко часа ,незнам.Сигурно от 20ч.или21ч.

# 22
  • Мнения: 1 233
От 20 часа ще е Peace

# 23
  • Мнения: 780
Благодаря ви   bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 1 056
Здравейте мамета от Търново и региона!

Аз съм родена в Горна Оряховица, но от години живея в София. Имам много важен въпрос и ще се радвам повечко мами да отговорят на въпроса ми.
Моята сестричка живее в Горна и сега е бременна с второто си детенце в 12 г.с.
Никак не е доволна от д-р Кабакчиев, при когото се е записала на консултация. Той не иска да й направи фетална морфология, твърди че в 20 г.с. трябвало!
И др.глупости е правил и говорил!
Та много ви моля да ми препоръчате някой от когото имате добри впечатления или сте чували добри отзиви. По възможност да е от Горна, но и мнения за някой от Търново или Лясковец няма да са ми излишни.

Тъй като тя няма интернет, ще се радвам да мога да й помогна да си намери някой свестен!

Благодаря ви предварително, очаквам мненията ви!  bouquet

# 25
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
ludmilana,феталните морфолози в Бг все още се броят на пръсти и затова съветът ми е заведи си в Сф сестричката на ФМ Peace

# 26
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Да, за това я вземи в София да и я направят!Иначе при д-р Косев тука,в Търново д-р Даря Ганчева!

# 27
  • Мнения: 2 567
Ами да се  знае - от старото поколение съм. Слушах една песничка тези дни и се сетих че едно време бях луда по Сиситу.,  не можах да изровя нейна снимка обаче Peace

Я виж дали от тук няма да си харесаш нещо  Wink
http://images.google.bg/images?q=CC+Catch&sourceid=navclient … p;sa=N&tab=wi

# 28
  • Мнения: 25
До всички от В.Търново.
Кога ще черпите, нали днес имате празник на града????????

# 29
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
До всички от В.Търново.
Кога ще черпите, нали днес имате празник на града????????

Да ти е честит новия ник Grinning
Аз,съм от село Mr. Greenтака,че нямам празник

Общи условия

Активация на акаунт