Абитуриентски Бал 5

  • 24 181
  • 304
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 435
аХ`Не! Страхотни са,точно такива си търся и аз,ама всичко дето намирам е на по-нисък ток. #Cussing out

# 286
  • Мнения: 1 813
аХ`Не! Страхотни са,точно такива си търся и аз,ама всичко дето намирам е на по-нисък ток. #Cussing out


Виж в Сара Пен.  Thinking Ама нали ти казвам,по 300лв са... в повече ми идват.  Naughty
Страхотни са наживо,честно,не мога да им се нарадвам.  Blush

# 287
  • Мнения: 4 435
Оффф,и на мен 300 не ми се дават,ама ще мина през Сара Пен задължително.Много искам такива ма**а му. Crazy

# 288
  • Мнения: 1 813
Оффф,и на мен 300 не ми се дават,ама ще мина през Сара Пен задължително.Много искам такива ма**а му. Crazy


Да ти кажа,аз в този магазин не бях влизала от година някъде. Вътре всички модели бяха такива,че никъде не бях виждала такива. Марката е някаква си Dario Bruni.  Thinking Аз не съм я чувала,може  и БГ фирма да са. Погледни при вас дали имате такива някъде.  newsm78

# 289
  • Мнения: 4 435
Ще погледна.Мерси много.  bouquet

# 290
  • Мнения: 1 813
Ще погледна.Мерси много.  bouquet

 Simple Smile

хаха чудя се дали да покажа вече на хората коя рокля смятам да си шия.

# 291
  • Мнения: 4 435
Ще погледна.Мерси много.  bouquet

 Simple Smile

хаха чудя се дали да покажа вече на хората коя рокля смятам да си шия.

Айде покажи. Party

# 292
  • Мнения: 1 813
Ето тази, и да ви кажа,дизайнерите ми я направиха 1:1

http://www.sherrihill.com/dresses/Sherri_Hill_3001.htm

 Peace

# 293
  • Мнения: 4 435
Ето тази, и да ви кажа,дизайнерите ми я направиха 1:1

http://www.sherrihill.com/dresses/Sherri_Hill_3001.htm

 Peace

Еееее страшна е. Flutter Супер,и обувките ти даже са по-хубави от тези на модела.Евала,за добрият вкус.Вече нямам търпение да стане май месец да видя снимки от бала.

# 294
  • Мнения: 1 813
Благодаря.  Embarassed



А сега стоя с обувките и....  Cry реве ми се . Ужасно са неудобни. А утре ще празнуваме на сестра ми Рд у нас,майка се шегува да чистя и готвя  цял ден с тях,за да им свикна.  ooooh!

# 295
  • Мнения: 4 435
Абе тя майка ти  се шегува,ама аз като взема нови обувки винаги са ми неудобни,и докато се "поотчупят" така да се каже, ги слагам с чорапки  Embarassed от тия за маратончиците и седя ден-два с тях из вкъщи и нямам проблем. Може да пробваш.Или поне по час-два на ден.Ще видиш,че после няма да има никакви проблеми.

# 296
  • Мнения: 1 813
Взема да пробвам,ли ?  Thinking  От 15мин съм с тях и само седя,а вече ми се реве.


П.п. Сложих чорапи,сега ще видим.

# 297
  • Мнения: 4 435
Пробвай го това с чорапките,трябва да стане.Няма да е от раз де,ама като ги поразтъпчеш няколко дни всичко ще е наред.

# 298
  • Мнения: 1 813
Сега ги сравних с ботушите ми,същият ток е,но ботуша си е ботуш. Това е много нестабилно. Вървя и се блъскам из предметите. Много са тесни,а уж не ми е широк крака. Глупав лак!  ooooh!

# 299
  • Мнения: 943
И аз ще чакам с нетърпение снимки от бала ти.Определено ще си мноого стилна,за което те поздравявам!Може и да си писала някъде назад,но не видях. Нещо за прическата.....?

Общи условия

Активация на акаунт