Лошо отношение във МЦ"Фемина"

  • 26 726
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
попадна ли на такава клиника или ме издразни нещо,просто не се връщам!!!

Той Др.Марков не случайно отдавна се е махнал от там.Страхотен човек и спациалист - отговори без никаква досада на всичките ми "тъпи" въпроси.

 Peace и аз така,още повече че бях била бая път заради преглед при него,тогава все още работеше там.

# 16
  • Мнения: 11
Слава Богу,че д-р Марков вече не е там щеше да си петни името .Човека очевидно е разбрал на къде отиват нещата т.е. към лошо и се е спасил направил си е частен кабинет на ул.Алеко Константинов това е пряка на Оборище

# 17
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Търсих телефон или мейл на който мога да се оплача, но не намерих такъв.

# 18
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Три пъти съм ходила в МЦ " Фемина " при Димитрова. Отношението й беше много добро и съм доволна. За записването единият път едната ми се сопна по телефона, но не й обърнах голямо внимание. А на място не ми се дърват много, защото винаги съм с мъж ми, а той е с доста внушителна физика  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 721
Търсих телефон или мейл на който мога да се оплача, но не намерих такъв.
Ами той шефът на клиниката, др Р Димитров пишеше тук, така че може да прочете темата.

Слава Богу,че д-р Марков вече не е там щеше да си петни името .Човека очевидно е разбрал на къде отиват нещата т.е. към лошо и се е спасил направил си е частен кабинет на ул.Алеко Константинов това е пряка на Оборище
Мисля, че е пресилено изказването.

# 20
  • София
  • Мнения: 39 771
Може и да четат форума. Последният път "лелката" се държа много любезно.

# 21
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
Случаят в този център изобщо не е изолирано явление и наистина става дума за сериозен проблем в отношението на здравния персонал към пациента у нас. Мъжът ми инициира сайт-протест, с който иска да намери начините обществото ни да се пребори с това явление, но май... като чета какво пишат хората, май спасение няма... Не знам, от това което чувам от него, май никой не го е грижа вече за ближния и това е навлязло дълбоко и в здравната сфера.

Прочетете неговия протест и вижте историите, които са оставили посетителите на сайта и преценете дали можем да си помогнем: http://bg-protest.com

Общи условия

Активация на акаунт