*~*СОФИЯ*~* Ла Лече Лига среща - 22 март, 11 ч.*~*

  • 2 680
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 328
Ето и снимки:

http://kabysan.multiply.com/photos/album/11

Ако някоя мама си познае образа, моля да си признае!  Grinning
На снимката в парка само младежи ли са? Да бях дошла с моята госпожица, тя в този момент спеше в парка. Simple Smile

Не са само младежи, имаше една девойка да отсрами женската част Wink

Искам да се извиня на Хриси, че групата от похода закъсняхме доста и създадохме неразбория.  Confused  Embarassed Големите кърмачета се изнервиха от дългото стоене в количките и трябваше да спираме, да успокояваме, а Сашето на Жени даже беше накърмен в ход. Следващият път ще тръгнем по-раничко.

 Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 46
  • Мнения: 3 718
Ето и снимки:

http://kabysan.multiply.com/photos/album/11

Ако някоя мама си познае образа, моля да си признае!  Grinning
На снимката в парка само младежи ли са? Да бях дошла с моята госпожица, тя в този момент спеше в парка. Simple Smile
Да беше, да беше  Mr. Green Аз нали си избирам дългокърмена снаха, та...

И аз да се извиня за закъснението и бъркотията  Embarassed

# 47
  • София
  • Мнения: 12 250
  Следващия път ще дойда и аз, но пък да не му станем много на младежа  Wink

# 48
  • Мнения: 3 718
Аааа няма няма  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 1 216
Прилично сте ме отразили във фотосесията   bouquet наред с малките бозайници. Май всички се изредиха да цокат
Срещата мина страхотно, имаше 6 бременни, което ме очарова. Всички бяха подготвени с безброй въпроси и гордо вирнати коремчета. 
Имаше и почерпка, вкусотия голяма. Дано и  рецептата бъде споделена, и фурмите бяха мммммм. И аз ще се подготвя следващия път.
hedra, благодаря за гостоприемството  Grinning

# 50
  • София
  • Мнения: 6 702
.....На снимката в парка само младежи ли са? Да бях дошла с моята госпожица, тя в този момент спеше в парка. Simple Smile
Да беше, да беше  Mr. Green Аз нали си избирам дългокърмена снаха, та...

[/quote]
Ми тя моята щерка е поспалива, затова и не дойдохме на срещата, не знам дали ще ти хареса такава мързеланка Wink.

# 51
  • Мнения: 660
И аз да се разпиша.  Simple Smile

Беше ми много приятно! И се радвам, че се запознахме, момичета! Честно казано аз нямам никакъв опит с деца и даже имам лек ужас от повече малки деца на едно място.  Embarassed Embarassed Но искам да ви кажа, че се чувствах страхотно и хлапетата ви са истински чаровници!  Heart Eyes  Мисля, че след още 2-3 такива срещи ще съм  подготвена какво да очаквам след годинка.  Mr. Green

Хедра, благодаря за чудесната атмосфера, която успя да създадеш! Истински ги умееш тези неща!  Hug

И аз се откривам на доста от снимките.  Blush Мерси на фотографите!   bouquet

Само имам едно предложение за следващ път - ако е възможно да се представяме като говорим. Защото аз всъщност не познавам никой, а и така не разбрах името на никоя от вас. То и аз не се представих, ама пусто притеснение, като за първи път.  Whistling Та все пак - казвам се Мариана, а щерка ми е Мия.

Лек ден и до скоро!  Hug

# 52
  • Мнения: 5 401
... Само имам едно предложение за следващ път - ако е възможно да се представяме като говорим. Защото аз всъщност не познавам никой, а и така не разбрах името на никоя от вас...

Ами ние май с теб се заговорихме за момент!  Grinning

Наистина не е лошо да си измислим нещо като баджове или лепящи се листчета - както беше на купона на БГ-Мамма. Аз лично рядко влизам в диалог "ама ти от форума ли си, как ти е ник-а", защото ме гледат странно.  Shocked Позволявам си само когато видя някъде бебе, носено в слинг или дискретно сучещо навън.

# 53
  • Мнения: 3 718
ма то на първите срещи си имаше лепенки с именца и никове  Peace Може за следващия път да си направим пак.
Olive , как си мечтая на моменти и Алекс да го хване мързела... ама не, все едно с батерии го храня това диване.

# 54
  • Мнения: 3 718
Момичетааа  Embarassed  Embarassed  Embarassed много ме е срам, ама на срещата по погрешка съм събрала един тъмно син детски чорапогащник. Ама същия има и Алекс и му го бях свалила в началото на срещата. Сега видях, че имам два  Rolling Eyes Казвайте на кой е.

# 55
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 840
ма то на първите срещи си имаше лепенки с именца и никове  Peace Може за следващия път да си направим пак.

Винаги има нужда от помощ по организацията Grinning
Ако някой има време, възможност и желание, може да направи лепенки с имената или баджове с имена (за често идващите майки) Simple Smile

# 56
  • Мнения: 5 401
Аз понеже нямам време да правя, мисля да си купя един комплект баджове от Офис 1 (общо 5 бр.) и да подаря другите на "колежки"!  Grinning

# 57
  • София
  • Мнения: 5 201
И аз да потвърдя всички хубави думи за Хедра и за атмосферата на срещата. Не съм виждала по-благ човек! За сериозните неща да говори с такава любов и нежност!
Много ни беше приятно! Но най-сладки ми бяха тричките мънички бебока...

Каним ви от тази тема на Кърмаческа среща, ако не сте видяли нашата подновена тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=208280.0;topicseen

# 58
  • Мнения: 2 614
Седя си тук и ви се радвам на хубавата среща....
На мен напоследък все по-често ми се налага да работя и в събота и затова все  пропускам.... Sad

# 59
  • Мнения: 3 695
А на коя дата ще е априлската среща?

Общи условия

Активация на акаунт