*~*СОФИЯ*~* Ла Лече Лига среща - 22 март, 11 ч.*~*

  • 2 660
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 328

Ще се разходим ли навръщане през Южния?

... за кърменето навън и как да се опазя от набезите му на всякакви обществени места. И колкото по-обществени, толкова по-усърдно ме ровичка и разсъблича Simple Smile   Joy

Стига ма, другарко, да не си кърмачка от вчера!  Wink  Heart Eyes

За Южния и аз ще съм ЗА, този път мисля пеша да се дотътрим.
За другото - не че съм от вчера, ама той иска да си се забавлява като вкъщи, т.е. не като "нормалните деца" да суче, ами прав, катери се докато се опитва да облизва и т.н.. сещате се за какво говоря, сигурна съм Wink
Айде в събота повечко Simple Smile

# 16
  • Мнения: 116
Да, ще е супер след това да се поразходим Simple Smile

# 17
  • Мнения: 5 401
Да, ще е супер след това да се поразходим Simple Smile

ОК! Идвам с количката, следователно съм пешеходец - малко силово ще ми дойде, но няма да се дам лесно!  Laughing

За Южния и аз ще съм ЗА, този път мисля пеша да се дотътрим...

Жени, откъде ще минеш? Да си направим трите с Naasoq групичка?!  Peace

# 18
  • Мнения: 116
Мдааа... след като ще си тръгваме заедно, защо да не можем и да отидем заедно Wink.
Моят маршрут е Попа-НДК-Моста-Парка на красотата-Южния парк. Колкото повече се съберем - толкова по-весело Simple Smile Grinning

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 16:52 от Naasoq

# 19
  • Мнения: 5 401
Мдааа... след като ще си тръгваме заедно, защо да не можем и да отидем заедно Wink.
Моят маршрут е Попа-НДК-Моста-Парка на красотата-Южния парк. Колкото повече се съберем - толкова по весело Simple Smile Grinning

Ехеее! Мини кърмачески поход ще си сътворим!  Peace Включвам се от НДК, да речем от невероятния паметник, класика на човешкия гении.  Laughing

# 20
  • Мнения: 1 328
Мдааа... след като ще си тръгваме заедно, защо да не можем и да отидем заедно Wink.
Моят маршрут е Попа-НДК-Моста-Парка на красотата-Южния парк. Колкото повече се съберем - толкова по весело Simple Smile Grinning

Ехеее! Мини кърмачески поход ще си сътворим!  Peace Включвам се от НДК, да речем от невероятния паметник, класика на човешкия гении.  Laughing

Добре, навихте ме да мина през централния вход на парка откъм Витошка. Иначе нашия вход е откъм Нишава и мислех после нагоре по баирите да се катерим...
Та в колко часа горе долу там някъде? 10.30 - 10.45?

# 21
  • Мнения: 629
Този път ще направя всичко по силите ми за да дойдем и ние със Зори. Дано не ни мине черна котка път  hahaha Ще доведа и една приятелка (ако и при нея не се случи нещо), която ще ражда в началото на май. Съвсем ползотворно ще й дойде.

# 22
  • Мнения: 1 328
Мдааа... след като ще си тръгваме заедно, защо да не можем и да отидем заедно Wink.
Моят маршрут е Попа-НДК-Моста-Парка на красотата-Южния парк. Колкото повече се съберем - толкова по весело Simple Smile Grinning

Ехеее! Мини кърмачески поход ще си сътворим!  Peace Включвам се от НДК, да речем от невероятния паметник, класика на човешкия гении.  Laughing

Добре, навихте ме да мина през централния вход на парка откъм Витошка. Иначе нашия вход е откъм Нишава и мислех после нагоре по баирите да се катерим...
Та в колко часа горе долу там някъде? 10.30 - 10.45?

# 23
  • Мнения: 116
Ами хайде, ако искате, в 10:10 на паметника на НДК, в 10:30 на входа на Южния откъм Витошка (точно като се пресече нали има разни влакчета, детско бънджи и т.н.).
Ако някой друг реши да се включи в "похода", само да пише, за да знаем къде да го изчакаме Wink.

# 24
  • Мнения: 35 968
След като съм без кърмаче....май няма защо да заемам място на майки в нужда! Ще изчакам наемането на зала 1 в еНДеКа-то  Mr. Green

без кърмаче, защото не кърмиш вече или забрави някъде детето  Whistling

# 25
  • Мнения: 3 718
Ми да пробвам да се включа и аз от НДКто, ама ако ме няма не ме чакайте, че съм неясна още с план-графика.

# 26
  • Мнения: 2 614
След като съм без кърмаче....май няма защо да заемам място на майки в нужда! Ще изчакам наемането на зала 1 в еНДеКа-то  Mr. Green

без кърмаче, защото не кърмиш вече или забрави някъде детето  Whistling
Отиде да види баба си  Mr. Green, а за кърменето - продължаваме. Тя не се отказва лесно, упорито човече е, а и аз не бързам  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 216
За тази събота ми се очертава да съм с двете деца. Голямото отдавна не е кърмаче, но ми е любима компания. Ако не ми мине котка път ще съм там. Ще потвърдя в петък

# 28
  • Мнения: 1 216
Aз ще съм и с голямото хлапе, отдавна не-кърмаче. Ще потвърдя в петък присъствие.
irem4e, хайде и ние да се организираме за разходка?!

# 29
  • Мнения: 5 401
Ами хайде, ако искате, в 10:10 на паметника на НДК, в 10:30 на входа на Южния откъм Витошка...

Става! Ще ви пусна ГСМ на ЛС, че всичко се случва!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт