Какво ви стимулира да отслабвате?

  • 1 810
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 001
Мен си ме харесваха и закръглена като бях(90 кг)....Ама много ме боляха коленете от тежестта,а и кръвно започнах да вдигам,сърцето ми щеше да се пръсне и от най-малкото усилие...Та затова реших да отслабвам.Сега съм вече 67 кг....Е,тялото ми няма да стане както когато бях момиче,но важното е да се харесвам и половинката също.

# 16
  • Мнения: 1 975
С огледалото съм в разпра,
а това е тежко бреме!
Аз твърдя че съм прекрасна,
то - че за режим е време Mr. Green


 smile3501 smile3501 smile3501

# 17
  • Мнения: 621
С огледалото съм в разпра,
а това е тежко бреме!
Аз твърдя че съм прекрасна,
то - че за режим е време Mr. Green


 smile3501 smile3501 smile3501

 newsm47  love001

Е имам си и едни дрешки от миналата есен дето са ми теснички, та за пролетта поне в тях се надявам да вляза  Whistling

# 18
  • София
  • Мнения: 3 271
Това, че идва лято и не мога да треса телеса по улиците Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 1 950
С огледалото съм в разпра,
а това е тежко бреме!
Аз твърдя че съм прекрасна,
то - че за режим е време Mr. Green


 smile3501 smile3501 smile3501

Галатея,   Hug по-добре от това надали може да се каже!  newsm10 smile3501 newsm62

Мен ме стимулира да отслабна и желание да изглеждам по-добре, и идеята за по-готини дрешки, които освен че ще са хубави и ще ми седят добре  Joy и идеята, че иде лято и е грозна гледка друсащите се сланини по тялото ми. Но се чудя как така тези неща в последните години не ме стимулираха да се хвана в ръце.  newsm78

Много голям стимул за мен е този форум, защото когато има с кого да споделям успехите си или неуспехите е наистина стимулиращо!  smile3521

# 20
  • София
  • Мнения: 385
Мен ме стимулира най-вече одобрението на другите.Където и да отида, хората ми обръщат внимание, правят ми комплименти, когато съм във форма!
А когато съм дебела, все едно съм НЕВИДИМА...Каква ирония - хем ставам по-голяма(в буквалния смисъл), хем ставам по-незабележима.

# 21
  • Мнения: 76
има нещо вярно,даже ми завиждат и ме гледат с една вдигната вежда Mr. Green но то си е за кеф сега  Crazy bowuu иначе и аз имам 1 неразтягащи се дънкиа те като ми станат мн широки се опитвам да се вмъкна в 1 дънкова пола като целта е да няма сланинки отгоре,защото е с ниска талия Laughing а да питам като бяхте момичета за диети мислили ли сте изобщо Hug

# 22
  • Мнения: 125
Най-много ме стимулират дрехите...ако не мога да вляза в някой панталон например (че те моите са все едни такива въз-теснички), значи е време да се направи нещо...

# 23
  • Мнения: 190
С огледалото съм в разпра,
а това е тежко бреме!
Аз твърдя че съм прекрасна,
то - че за режим е време Mr. Green

Супер е тва! И с мойто отледало имаме подобен спор по въпроса Simple Smile
Аз  пък имам един панталон, който и като си го взех ми беше малък и го взех само за стимул. Оттогава съм го скрила в гардероба в един куфар и седи заключен от лятото. И се надявам като го извадя пролетта, да мога да го обуя Simple Smile

А когато съм дебела, все едно съм НЕВИДИМА...Каква ирония - хем ставам по-голяма(в буквалния смисъл), хем ставам по-незабележима.

А тва си е феномен, верно... Не по дрехите, а по килограмите посрещат в днешно време...

# 24
  • Мнения: 1 027
Стимул ми е лятото и плажа, както и панталоните и поличките, които много си обичам. А и искам като се погледна в огледалото да се харесвам.

# 25
  • гр.София
  • Мнения: 362
Здравейте и от мен да се запиша и аз в темата. Аз като забременях вдигнах 30 килца и от както родих все се опитвах да отслабна. Най-накрая успях - от 54/56 размер сега си купувам 42. А стимул съм си самата аз - вманиечила съм се на тема бельо, искам да скоча с бънджи, детенцето ми казва че съм красива, приятелите ме подкрепят, родителите ми се карат че ще се разболея!!!, но аз си се чувствам прекрасно  Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 2 958
Стимулират ме :

1. На първо място място - здравето.
2.Хубавите рокли, в които преди година изглеждах като  Animal Pig.
3.Любимата ми актриса, която "ми се усмихва" от екрана на монитора с нейните 173 см и 53 /сигурно!/ кила. Mr. Green И една моя снимка , щастливо усмихната , но преливаща...от дрехите.
4.Одобрителните погледи на околните / а в някои се чете и завист, де  Rolling Eyes/ .
5.Възхитителния поглед, с който ме даряват мама и съпругът ми/децата не споменавам, защото за тях мама винаги е най-красивата Heart Eyes /.
6. Най-вече, се чувствам по-енергична, с повече самочувствие, ентусиазъм, оптимизъм. Grinning

Вече съм си аз, но има още малко какво да се желае. Wink

# 27
  • Мнения: 173
Стимулират ме снимките от морето преди да напълнея.Направо не мога да се позная.А и имам много хубави,нови дрехи,които не ми стават.

# 28
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Стимулира ме  да отслабна и желание да изглеждам по-добре, и идеята за готини дрешки, които освен че  са хубави и ще ми седят добре  и идеята, че иде лято и плаж .
И най - вече ще с някое и друго килце по малко се чувствам много по добре.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 360
Като вляза в магазин за дрехи и още от вратата продавачката да ми каже " От вашият размер нямаме " .

Общи условия

Активация на акаунт