Gymboree

  • 14 234
  • 246
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 109
Момичета, а дали не е възможно да се пусне поръчка направо този сайт ?  newsm78 http://www.gymboree.com/index.jsp

Тук прочетох че имат  International Shipping Services:  http://www.gymboree.com/our_company/help_template.jsp?FOLDER%3C% … 835#international
.........  България разбира се я няма в този списък от страни, но бихме могли да ги питаме дали имат сервиз.  Thinking
Иначе цените за доставка са : за покупки от 0$-125$ доставка 20$.

# 16
  • Мнения: 1 650
аз поне не съм правил опити, даже не знаех, че и за европа има shipping, доколкото знам нямат магазини в Европа (може и да греша)

# 17
  • Мнения: 3 835
Хайде и аз се включвам, запалихте ме. В момента се интересувам от летни неща за момче 18-24 м.Относно това, дали имат магазини в Европа в англ.ибей една продавачка споменаваше нещо от сорта, че Gymboree вече не се продава в Англия. От другата тема аз не разбрах от къде ги купувате - Еbay newsm78

# 18
  • Мнения: 1 650
аз - от ebay и приятели които са там
доколкото систематизирах - konstans, quinmabb и Chocha също

# 19
# 20
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Пише други страни, но България не е между тях.
Дуранго, а купувал ли си от такъв аукцион. Мен ме съблазняват, но ме притеснява това, че не се знае какво ще получи човек за парите си.
Иначе и аз имам купени няколко неща за децата чрез роднини в Щатите.

# 21
  • Мнения: 1 650
Деспина
Редовно, но на по големите ... не се връзва транспорта така
Но аз купувам "на едро" както казаха в другата тема, за 5 деца
Рядко са акционите със снимка на всички артикули, обикновенно са напълно на сляпо, а за късмет - тези които не са на сляпо, не пращат извън америка ...

# 22
  • софия
  • Мнения: 1 745
Мен ме съблазняват, но ме притеснява това, че не се знае какво ще получи човек за парите си.

И мен така и за това не го и мисля,ами директно от сайта.
Сега се чудя да поръчам на адрес в Щатите,или в Австрия....Чудя се къде,ще стане по-бързо?

# 23
  • Мнения: 353
mam@, много благодаря за таблицата с номерата на обувките. Тези на Gymboree не са същите, но поне разбрах кой № носи сина ми  Simple Smile /към момента всички маратонки са му от САЩ и идея си нямах на кой евр.№ отговарят/.

Ако някой има обувки на Gymboree за около 2-3 год. нека да премери в см., моля. На мен в момента те са ми "болната" тема.

# 24
  • софия
  • Мнения: 1 745
Рали,мисля,че #6 е #22.Найа в момента е на този.
Големички лопатки има за момиче Joy

# 25
  • Мнения: 353
Аз точно щях да те питам кой р-р дрехи и обувки носи, защото са еднакви със Стефчо. Ти кой р-р летни дрешки ще поръчваш?

# 26
  • Мнения: 1 650
Хмм на размер 2 - ходилото 22 см. това по бг номерацията кой номер трябва да е ?  newsm78

# 27
  • софия
  • Мнения: 1 745
Аз точно щях да те питам кой р-р дрехи и обувки носи, защото са еднакви със Стефчо. Ти кой р-р летни дрешки ще поръчваш?
Чудя се между 18-24м.,или 2 г.  newsm78?
Ако си отговарят точно на размера може би 18-24м.,защото на Зара нещата са много по-големи.
Тоест може би не по-големи,ами точно.
Найа е на такъв размер 18м. от както стана на 1г. и не че купувам по-големи,за да има мегдан да ги носи векове,ами си и стоят екстра.
Е,мъжо беше декември до Италия и аз му казвам 18-24м.Има палто което още и е много голямо и дънки също.Е,така и стоят с етикетите.
Дано не вземе да дръпне през лятото рязко и палтото да ни е малко за зимата   Wink!

# 28
  • Мнения: 1 650
12-18 месеца 74-79 см (10-12 кг)
18-24 месеца 79-84 см ?
2 години - 84-91,5 см. (13,5-14,5 кг.)
това за момиченца
91,5 см кефи
ако момиченцето е с 2 милиметра по-високо - нема да му станат  Joy

# 29
  • софия
  • Мнения: 1 745
Добре,какво ще правим като Найа е 86см,но е 13кг  hahaha
Рали,значи ще бръмчим на 2г.

Общи условия

Активация на акаунт