Gymboree

  • 14 275
  • 246
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 650
Нищо не си харесвам от този,

# 181
  • Мнения: 1 650
http://stores.ebay.com/Mochas-Fam-Gymboree-Deals
Има доста, но има старни неща, твърдяха че не е проблем да съберат момчета $1500 по етикет (500) за 5 години (но нямало да може да е само лято)
http://stores.ebay.com/Kimbos-Gymbo-Store няма нито едно момчешко но ако е голяма поръчка, отива и пазарува от магазина и праща
За Mochas със сигурност участвам

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 02:52 от Durango

# 182
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809


и от http://www.bgshopper.com/children.html       май може, не съм поръчвала, но така пише. Някой да е поръчвал?
Аз ги ползвах и съм доволна  Peace

Колко ти струваше доставката и за колко време пристигна? Благодаря  bouquet

# 183
  • софия
  • Мнения: 1 745


Между другото, как се вмъква цитат от пост, който е няколко страници назад, аз като отворя и искам да вмъкна цитат, ми дава да цитирам само от последната страница на темата.
0тиваш си на поста,който искаш да цитираш и кликваш на "цитат" който ти се намира над поста горе вдясно и после публикуваш  Peace!

# 184
  • Мнения: 196
Уф, вижте какво ми написа един продавач: Yes, I will ship to Bulgaria. I would charge $14.00 for International Parcel Post or $25.00 for Priority. Каква е тая първата услуга, с обикновена поща ли  ooooh!, колко време ще пътува с нея!? В крайна сметка става дума за една рокличка, според мен спокойно може да я набута в един плик и да я пусне air за $11  newsm78

# 185
  • Мнения: 1 650
първата е един месец, втората е 4-5 дена

# 186
  • София
  • Мнения: 847
Уф, вижте какво ми написа един продавач: Yes, I will ship to Bulgaria. I would charge $14.00 for International Parcel Post or $25.00 for Priority. Каква е тая първата услуга, с обикновена поща ли  ooooh!, колко време ще пътува с нея!? В крайна сметка става дума за една рокличка, според мен спокойно може да я набута в един плик и да я пусне air за $11  newsm78

Да, много ти иска - на мен за три гащеризона летни с Priority ми взе 12 долара, а на пакетчето (беше си към 500 гр.) пишеше такса 11 долара и нещо. Не се хващай с друго освен Priority или експрес (ама е доста скъпо) - едни приятели така чакаха един колет ото бикновената поща няколко месеца (но все пак се получи).

# 187
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Уф, вижте какво ми написа един продавач: Yes, I will ship to Bulgaria. I would charge $14.00 for International Parcel Post or $25.00 for Priority. Каква е тая първата услуга, с обикновена поща ли  ooooh!, колко време ще пътува с нея!? В крайна сметка става дума за една рокличка, според мен спокойно може да я набута в един плик и да я пусне air за $11  newsm78

Вчера получих точно една рокличка от големите прерии:-)))) , пристигна за седмица с обикновена поща т.е. най-евтината тарифа и на пакта пощенската цена беше 3,50$... /аз платих 5$ за шипинг/, тъй че не се връзвай за това с месеца, не че не може да се случи ама тези дребните пратки с по една две дрешки пътуват със самолет като писма..
25$ за една рокля е безумие...според мен де. Wink

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 12:01 от Flash*

# 188
  • Мнения: 196
Много ви благодаря  Hug. И на мен ми се стори странно, една друга продавачка преди това ми предложи $11 за въздушна поща и каза че в плика можела да сложи 6 бр бански и аз за това се учудих как едните могат а другите не, явно иска да си избие цената на роклята, която е понамалил  Naughty.
Въздушната поща не е ли най-удачния вариант или Priority и експрес са за предпочитане? Извинявам се за глупавите въпроси.

# 189
# 190
# 191
  • Мнения: 5 255
Колко ти струваше доставката и за колко време пристигна? Благодаря  bouquet
Доставката е различна във всеки различен случай  Wink
При мен за пратка от 5 кг платих Shipping: 37.00 - дойде за седмица в къщи с куриер  Peace

# 192
  • София
  • Мнения: 847

чекнах, ама не... нищо няма за нас. Освен ако не изскочи нещо интересно от 500-доларовия лот...

# 193
  • Мнения: 1 650
лота няма да е по различно от това което продава на бройка

# 194
  • Мнения: 353

И за нас няма нищо, това е за момичета.

Общи условия

Активация на акаунт