Вярвате ли на рекламите

  • 2 268
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 367
Не,не вярвам.Разбира се,има и качествен продукти.Но никой не може да ме убеди например,че с еди кое си лекарство ще имам перфектно изваяно тяло,без да си мръдна пръста,че еди кой си препарат за миене на чинии просто сам ги мие до блясък и така нататък.Пък тази реклама на "Нова Бразилия" е направо смешна.Пийваш си кротко кафенце и хоп-бюстът ти порасва.Айде де!Пък от рекламите на "Вениш" направо ми се  SickАма това съм го писала в една друга тема за рекламите,да не се повтарям.

# 16
  • Мнения: 1 081
и АЗ СЪМ НЕ!

# 17
  • Мнения: 2 821
Не вярвам, но как ми се преяжда Киндер Буено като му видя рекламата ooooh!

# 18
  • Мнения: 4 651
Не вярвам, ама като се замисля какво ми трябва за чистене на петна по дрехи и само за това, което рекламират най-често се сещам. Вярваш не вярваш, промиват ни мозъците всеки ден по малко.

П.С. Моят мозък явно се подава отчасти, защото вместо това за петната купих по грешка онази супер Белина (Бяло, супер а?) и накиснах петното. В резултат от дънките са махнаха доста неща, но не й петното. Само дето стана по-светло петно на бял фон. Мда.

# 19
  • Мнения: 2 759
                          Да.

# 20
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Вярвам да всяка дума!

# 21
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Аз  не вярвам, но не мога да обедя баба ми, че Данонино не е най-полезното и незаменимо мляко за детето Rolling Eyes,например.

# 22
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Е, как да вярвам, като всеки перилен или друг препарат е по-добър от "останалите". Кои са тези "останалите".

Горе-долу вярвам на реклами, показващи истината, като тази на Пародонтакс. Грозни, но истински.

# 23
  • Мнения: 2 759
Горе-долу вярвам на реклами, показващи истината, като тази на Пародонтакс. Грозни, но истински.
                       Аз пък от тази реклама не разбрах коя е истината. Че 'Пародонтакс' помага? Помага ли наистина? Защото ако просто показва, че кървенето на венците е проблем, по същия начин рекламите за прахове показват, че не е хубаво по ресторантските покривки да има петна. Нищо повече.

# 24
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Горе-долу вярвам на реклами, показващи истината, като тази на Пародонтакс. Грозни, но истински.
                       Аз пък от тази реклама не разбрах коя е истината. Че 'Пародонтакс' помага? Помага ли наистина? Защото ако просто показва, че кървенето на венците е проблем, по същия начин рекламите за прахове показват, че не е хубаво по ресторантските покривки да има петна. Нищо повече.

Помага, да. Ползваме я(по съвет на зъболекар) много преди рекламата, както и Лакалут. Но помага преди пародонтита да е сериозен, т.е. да започнат да падат зъби.

# 25
  • Мнения: 417
Подвеждам се,да.В едно предаване иронизираха супер бързия кредит колко e"бърз"

# 26
  • Мнения: 916
Аз "вярвам" единствено на Лептен и д-р ЛиваН... newsm20

# 27
  • Мнения: 126
Не вярвам,но си купувам неща видяни в реклама.

# 28
  • софия
  • Мнения: 2 140
Вече не! Naughty

# 29
  • Мнения: 220
по принцип не вярвам, особено като знам, че като купя нещо толкова рекламирано си го плащам... но рекламите са полезни! как иначе ще отидеш до тоалетната да пуснеш 1 вода, на най-интересното място от филма  hahaha

колкото до пастата Парадонтакс - мчи спря ми карвенето на венците, ама рекламата си е грозничка...

п.п. мноо ме кефи тоя Рачков - Адаме, ти къде бе мойто момче  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт