Вярвате ли на рекламите

  • 2 273
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 367
Как да вярвам,кажете?Купих си прехваления Вениш за цветни дрехи.Не успя да премахне петно от портокалов сок,накиснато веднага след изцапването и стояло с препарата часове наред.А Вениш за бяло не можа да изпере кръв,пак веднага накиснато.

# 31
  • София
  • Мнения: 273
хаха, не разбира се Simple Smile рекламата я възприемам единствено като източник на информация, да видя къде има намаления и промоции, да си отсея малко марки в главата и това е, за мен най-добрата реклама е доволния клиент  Peace

# 32
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 722
Повечето реклами са нагли лъжи  Twisted Evil

# 33
  • Мнения: 2 161
Изобщо не вярвам.
Иначе щях да се главоболя с някой Ситроен,сутрин щях да се мъча с Нова Бразилия,а на децата за отмъщение щях да давам Своге.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 176
"Ей, кат се заразкарвате с тия кафета"  Crazy Бърка ми в мозъка тая.
Не пия Нова Бразилия.

Последна редакция: сб, 22 мар 2008, 09:37 от every me

# 35
  • Мнения: 1 032
Аз "вярвам" единствено на Лептен и д-р ЛиваН... newsm20

Сестра ми ме развесели с една реклама, която чула по някакво радио. Ставало въпрос за хомеопатично лекарство с името "Махмурлек"- лекува симптомите на грип и махмурлук  Mr. Green Казах й, че когато въпросният Махмурлек започне и от забременяване да пази да ми купи една две опаковки.

# 36
  • София
  • Мнения: 15 486
Сега показват една реклама на парочистачка за 209 лева, с която домът светвал от чистота за два часа.Но като гледам с нея само може да се забърше под или килим, даже не става за стените на банята или стъклата, защото резервоара с водата ще се изсипе. Да не говорим за боклуците по земята, след като не е прахосмукачка, това означва да си ги разбутваш насам-натам и само праха да бършеш.Който и повярва много ще се прецака.

# 37
  • Мнения: 2 257
Да, вярвам им, така знам какво да не купувам (в 80% от случаите).

# 38
  • София
  • Мнения: 38 760
"Да бе да. И един мармот завива шоколада" вече ми е култов лаф за нещо, в което не вярвам.

# 39
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Аз не им вярвам,но дъщеря ми Да за жалост!

# 40
  • София
  • Мнения: 15 486
Как да вярвам,кажете?Купих си прехваления Вениш за цветни дрехи.Не успя да премахне петно от портокалов сок,накиснато веднага след изцапването и стояло с препарата часове наред.А Вениш за бяло не можа да изпере кръв,пак веднага накиснато.
Ааа, Вениша действа, но не този който продават тук. Аз успях да  изпера клеясала почерняла мазнина на която се залепих от бежов панталон с оригинален Вениш.

# 41
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Мноооого отдавна съм купувала Вениш-още не се рекламираше. Е, тогава явно е бил истински и вършеше чудеса.

Общи условия

Активация на акаунт