Позьорство

  • 3 191
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Недоумявам как хората умират да разкажат колко пари харчат, какви дрехи коли, къщи и т.н. имат, колко са добри в правенето на това и онова.
С няколко думи-образът на ССФ е поза.
Защо?
А като почнат да хвалят мъжете си...
Пък майките им... Същински позьорки!

# 16
  • Мнения: 2 152

Преди години, когато се регистрирах бях останала с впечатление, че повечето от форума са изключително красиви и богати хора.Отидох на една среща с форумките и цялата ми представа се срина на секундата....
Joy Joy

случва се дааа Laughing

Най-новото и модерно позьорство в момента е да те светна,
не какви коли и дрехи караме, а кой колко и най-много ще остроумничи Crazy Crazy



 

# 17
  • Мнения: 25 620
И за какво ги четете тези мерипишковски теми?  newsm78
А някои хора ми се подиграват, що чета в ДиС!  ooooh! Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 982
Скоро срещнах тук една смайваща позьорка.

# 19
  • Мнения: 6 155

Най-новото и модерно позьорство в момента е да те светна,
не какви коли и дрехи караме, а кой колко и най-много ще остроумничи Crazy Crazy



 
Пак сме на едно мнение, Кръци  Wink
Лошото е, че на някои хич не им се удава  Whistling

# 20
  • Мнения: 4 585



Подозирам, че позирам.

# 21
  • Мнения: 107
И за какво ги четете тези мерипишковски теми?  newsm78
А някои хора ми се подиграват, що чета в ДиС!  ooooh! Crossing Arms

Ами щото ми е интересно докъде се простира глупостта човешка.

Joy Joy

случва се дааа Laughing

Най-новото и модерно позьорство в момента е да те светна,
не какви коли и дрехи караме, а кой колко и най-много ще остроумничи Crazy Crazy
 

Да, и това се наблюдава.
И вече става скучно.

# 22
  • Мнения: 606
  А! Тема за мен! Аз съм изпъкнал позьор.

Последна редакция: вт, 18 мар 2008, 22:21 от зеФсчо

# 23
  • Мнения: 1 172
Ами ще кажа още, че темата за "марковите" ме провокира да пусна тази.Недоумявам как хората умират да разкажат колко пари харчат, какви дрехи коли, къщи и т.н. имат, колко са добри в правенето на това и онова.
С няколко думи-образът на ССФ е поза.
Защо?
Точно тази тема за "марковите" пък си е с перфектно заглавие. Ти какви отговори очакваш в нея?

Аз не разбирам защо много хора не могат да приемат, че някой се справя по-добре от тях в някаква област (независимо финансово, външен вид, добри семейни отношения, възпитание на деца или нещо друго). Защо мен не ме дразни кой каква кола има или къде живее? Дори не се напрягам да помня кой какви възможности декларира тук. Защото не ми пука - интересуват ме моя стандарт, моите възможности, моите успехи. Не държа да се сравнявам с никого. Оттам нататък ми е все тази кой за какъв се представя. Но ми прави неприятно впечатление, когато някой започне да обсъжда финансовите възможности на съседа си, или пък кой колко марково се обличал, за да се разходи из града им. Ама нали не ви пукаше за това? Защо ви впечатлява?

Искам да кажа, че човек, който е доволен от живота си, не коментира начина на живот на другите и въобще не се вълнува от него, камо ли да го анализира.

# 24
  • Мнения: 107

Аз не разбирам защо много хора не могат да приемат, че някой се справя по-добре от тях в някаква област (независимо финансово, външен вид, добри семейни отношения, възпитание на деца или нещо друго). Защо мен не ме дразни кой каква кола има или къде живее? Дори не се напрягам да помня кой какви възможности декларира тук. Защото не ми пука - интересуват ме моя стандарт, моите възможности, моите успехи. Не държа да се сравнявам с никого. Оттам нататък ми е все тази кой за какъв се представя. Но ми прави неприятно впечатление, когато някой започне да обсъжда финансовите възможности на съседа си, или пък кой колко марково се обличал, за да се разходи из града им. Ама нали не ви пукаше за това? Защо ви впечатлява?

Искам да кажа, че човек, който е доволен от живота си, не коментира начина на живот на другите и въобще не се вълнува от него, камо ли да го анализира.

Драга СВ,
Явно не си ме разбрала.
Тук става въпрос за ценностна система и затова, че материалното е повод за себе-изтъкване.
И по конкректно-фактът, че хората позират с цел да се издигнат в очите на другите.

# 25
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Преди години, когато се регистрирах бях останала с впечатление, че повечето от форума са изключително красиви и богати хора.Отидох на една среща с форумките и цялата ми представа се срина на секундата, защото като представа имах нещо съвсем различно, все си мислех, че този хора не стъпват по земята, а летят.Хи хи хи хи, да ама не.
Е за т'ва на срещи не ходя - не искам да си разбивам представите Stop

# 26
  • Мнения: 957
Особено в някои има доста силна доза поза.. не че в мен няма..но е в умерени количества.. Crazy Поза е и някой като изтъква колко е интелигентен..и като проявява някаква възвишеност..и как той-тя е над нещата..
Има и друга страна..купуваш си нещо и просто искаш да споделиш с приятелка..колко готина блузка си си купил..но нея я няма..според мен точно затова е тази тема с показването на придобивките.

# 27
  • Мнения: 1 172

Драга СВ,
Явно не си ме разбрала.
Тук става въпрос за ценностна система и затова, че материалното е повод за себе-изтъкване.
И по конкректно-фактът, че хората позират с цел да се издигнат в очите на другите.


А ти не мислиш ли, че това "издигане" е точно заради ценностната система на точно тези другите? На мен никой не ми се е издигнал в очите заради това, че си е купил еди-каква си дреха, кола, къща, ... Така, че проблем с позьорството на съфорумците нямам Wink

# 28
  • Мнения: 17 407
Това с остроумниченето не е от вчера. МАлко са хората, които са себе си тук. Много няма да се отплесвам по темата, че да не излезе завист Grinning
И все пак,  най- често играната роля е на перфектен- родител, служител, приятел, любовник/ца, съпруг/а. Абе, изобщо човек Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 309
Абсолютно съм съгласна с Дренка-аз не че се дразня,но понякога ми избиват комплекси,че съм лоша майка,кофти служител и изобщо човек-всички са толкова перфектни!Предполагам,че това е начин поне в интернет хората да се чувстват идеални,без никой да вижда недостатъците им,знам ли?.. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт