Със самочувствие се сдобих щом Дюкан открих - тема 88

  • 49 632
  • 1 270
  •   1
Отговори
# 15
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Страхотна темичка    bouquet  Благодаря на всички авторки
Вещи и за табличката благодаря   bouquet

черпя с кафенце и се хваля мнооого    защото днес кантарченцето мръдна лееееко, ама мръдна  Hug

целуффффффффффки и поздрави на всички

# 16
  • Мнения: 225
добро утро    #Shocked
Вие не спите ли бе момичета ???

Желая на всички ви успеше ден

отивам да чета, че пак много съм пропуснала

ДНЕС СКРИХ КАНТАРА. НЯМА ДА СЕ ТЕГЛЯ. НО ЗАЩО ПЪК ДА НЕ СЕ ИЗМЕРЯ ........

# 17
  • Мнения: 3 640
Добро утро!  Hug
Вещи, Амси, новата темичка е чудесна!  Hug  bouquet
Сузи, благодаря за кафето!   Hug Грабвам го и тръгвам към офиса.  Grinning
Бачи вече и утринната гимнастика направи, аз още не мога напълно да се събудя.  Laughing Бачи, и на мен ми стана любопитно това за след 9 месеца?  Thinking
Зайка, честито намаление!  Hug
Наирянка, дано няма нищо сериозно!  fingerscrossed
КриHug
mmg, за 1 месец имаш страхотен резултат! Браво!  smile3501 Изследвания може да си направиш по всяко време. 1 месец е достатъчен да покаже отражението на режима. А и основните показатели е хубаво да се следят пролет и есен, така че това е перфектен момент да си пуснеш една ПКК.  Hug
Лори,  Hug
Зеленко,   Hug
Халеева, честити 2 месеца! Скоро минаваш в 3-та! Браво!  smile3501
Духи пухи, за собствено успокоение си направи едни изследвания ПКК и глюкоза.  Peace
Крисмар06, Вариа, добре дошли и успех!   bouquet

Хубав ден на всички! Много усмивки и добро настроение!  Heart Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 31
Добро утро и от мен  Hug . Да ни е честита новата темичка, да бъде изпълнена само с минуси. Взимам си кафето и сядам да ви чета. Лек и успешен ден и много усмивки.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 808
А, да предложа една жестока рецепта за салата, която си приготвих вчера. Подходяща е за ПЗ дни. Това е дюканска версия на салата "Париж" от менюто на Happy

Една зелена салатка, един домат (аз го обелвам и нарязвам на кубчета), половин краставица или 1 корнишон (обелени и нарязани на кубчета), няколко пера пресен лук, 2 яйца (твърдо сварени и нарязани на кубчета), 1 кофичка обезмаслено кисело мляко, копър, лимонов сок на вкус и сол (може и без нея), няколко залъка препечена дюканска палачинка останала от сутрешната закуска Wink
Всичко, освен тричавите залци, се смесва и се украсява по вкус и естетичен усет, гарнира се с късчетата от палачинката вместо с крутони.

Ммммм, много е вкусно и засищащо!

# 20
  • Мнения: 75
Добро утро и поздравления за прекрасно оформената тема   bouquet

# 21
  • Мнения: 158
Добро утро отслабващи и отслабнали мацки.  Отскоро ви чета и много се амбицирах да сваля пустите му излишни килца. Моля приемете ме при вас  Hug
Приятен ден на всички и много минусчета

# 22
  • Мнения: 308
Добро утро на ранобудните и от мен.  Hug Добре дошли на новичките, успех!
Мерси за кафето, ще си го изпия с удоволствие.
Вещи, мерси за хубавата темичка и ако можеш да ми оправиш резултатите в табличката - вече съм 62,5кг, но и така няма проблем. Лек и отслабващ ден на всички. Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 3 202
ШшшшТ! Кой каза "салата"?  Rolling Eyes Днеска съм на П
А лентичката ми сама си показва . Едни дебелея за 9 месеца, други слабеят Simple Smile)

# 24
  • София
  • Мнения: 9 111
Добро утро дюканки калпазанки  Laughing .
Мъжът ми се върна от Русе и донесе някои нережимности, но и доста режимна храна. За първата- за сега я заобикалям отдалеко (има торта и козунак,но до тук съм желязна  Wink ), а на втората много се радвам, че напоследък хладилникът е леко самотен  hahaha
Днес със Зеленкото и още една приятелка ще се водим на театър. Стискайте палци този път да е качествин, че последните два опита не бяха от най-успешните  Whistling .
Иначе малчо май заспа и ще направя едон 100-тен опит да си прочета съботния вестник   Joy, преди да е станало време за детската кухня.
Да не забравя. Мерси на Вещи за грижите, които полага по темичките   bouquet .
Тази серия П дни, не ми се вижда толкова тежка, може би, защото в ПЗ дне си взех своето от отбора на зеленчуците  Blush

# 25
  • Варна
  • Мнения: 618
Добро утро, сладурки!
Днес времето е толкова мрачно и толкова сънливо, че се чудя как ще се работи днес. Спи ми се, 4е две не виждам!
Не съм се теглила, че нещо не бях на кеф рано сутринта и евентуален застои или плюс щяха съвсем да ми скапят деня. А и се чуствам подута.
Наирянка, много вкусно салатка, ще я пробвам задължително!
Вещи и Амси, благодаря за прекрасната тема!   bouquet
На всички много  Hug и много   Kiss
Пожелавам Ви лек, спорен и отслабващ ден!

# 26
  • Мнения: 469
Добро утро!
Благодарности на Вещи и Амси за новата тема!  bouquet
Честито на всички с минусчета.
Добре дошли на новичките (колко е хубаво, че всеки ден има и такива)!
Вещи, ако е възможно можеш да ме пишеш 79 кг, т.е. - 24 и вече съм в списъка на 3-та фаза.  bouquet
Желая приятен и отслабващ ден на всички!

# 27
  • Мнения: 1 280
Леле...4ета си ви редовно Дюканки,и да знаете,стигнах до едно такова желание: Искам кантара на Майка Зайка,защото показва ве4е с 15 кг по малко! Зайке,кажи от къде го взе тоз кантар страхотен? Браво на вси4ки,резултатите ви са страхотни,голям отбор сте,много ви се кефя!!!  Hug

# 28
  • Мнения: 1 875
Добро утро и от мен!
Благодарности за новата темичка на Вещи! Вещи, ако може да ми попромениш малко мерките, не че нещо кой знае какво.
То и днес съм -100 грама, ама не смятам да променям лентата. Sad
Паметливо животно организмът ми. И борбено. Най-често през живота си съм била 63-65 кг и сега
драпа да си ги запази тия кила. Rage
Амсимом, страшна снимка, направо се втресох като тръгнах да отварям хладилника Laughing

Славе, Гуди, Духи пухи, Зазу, Дидочка, Бачи /честити 9 месеца! Hug/, Сънче, vani_nik, rokipagane, ros4o , FEN, cristyn, Наирянка, Scorpi_D, lara.posh, Pinkito Hug Stuck Out Tongue Winking Eye Kissing Heart

О-о, честити два месеца с Дюкан на Халеева, хубав резултат, браво!  bouquet

Ама пък и време, бях си прибрала ботушите Confused


Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 09:16 от Орелия

# 29
Добро утро отслабващи красавици. Честита нова тема.  bouquet

Да се отчета че вече съм  -3.5 кг. Пожелавам на всички успешен и отслабващ ден  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт