Със самочувствие се сдобих щом Дюкан открих - тема 88

  • 49 642
  • 1 270
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 31
Scorpy D добре дошла  Hug

Вещи   newsm17 , дали ще може и мен да включиш в табличката - започнах на 24.01.2008 г.

# 46
  • Мнения: 4 806
привет, Дюканки.
-300гр. от вчера сутрин. Мисля да пробвам 1/1 и снощи имаше салата. Днес ще гледам да е П ден. Чувствам се добре.

# 47
  • Мнения: 2 069
Добро утро  Grinning днес ми е 4 ден П в МЦ съм пък вчера се похвалих че съм свалила -1  newsm78 странно не очаквах да свалем в такъв момент.
Дано кантара покаже -3 за тия 5 дни П  Mr. Green

KRISMAR06, Scorpi_D, Izida добре дошли и успех   bouquet
haleeva браво, браво  Hug ми то малко ти остана .......как ти завиждамммм  Mr. Green
Майка Зайка поздравления за килцето  Laughing
МЪНКИ и аз имам малко пъпки по лицето едни ситни ...... Confused
Наирянка ще стискаме разбира се  Praynig
 
di_lion, цвете12, Асса, пиги честити минусчета             честити минусчета                честити минусчета             честити минусчета                 честити минусчета             честити минусчета

# 48
  • Бг
  • Мнения: 846
Привет, момичета и от мен. Вещи, страхотна темичка   bouquet. Аз все по-рядко имам време да влизам, но съм с режимна. Бавно и славно преследвам целта, макар че ми се искаше по-бързичко да виждам резултатите, но нищо. На всички ви пожелавам прекрасен и усмихнат ден, изпълнен с много положителни емоции и много минусчета естествено Wink.

# 49
  • Мнения: 210
Здравейте , момичета!

Тук съм, чета ви, но явно малко пиша , защото  и днес продължавам да задържам. Но не се притеснявам. Аз по-добър резултат за месец и нещо май скоро не бях постигала, така че... Надявам се все пак да поразмърдам кантара с промяна в броя на П дни, като ги направя 5 и май ще понамаля и млечните , защото вече трудно се спирам на 1 кг. от тях.

Наирянка,салатата изглежда супер .Ще я пробвам задължително.Благодаря.

Дори, предложението е супер, но за съжаление аз няма да мога да дойда. Дъщеря ми има рожден ден на 31-ви и ще се подготвяме  - както финансово, така и психически.

След толкова подготовка да си пиша отчета в см , дъщеря ми го загуби и сега единственото, което си спомням точно бе талия от 85-75см. Това са см отпреди втората бременост .Преди първата талията ми бе 70см. Така, че си мисля дали да не си направя една линийка с желаните см . Крайна цел 70см. При тях движението , като че ли е по- осеаземо.

Лек и спорен ден на всички!

# 50
  • Мнения: 469
Сънче, мисля си, че във втора фаза е по-лесно. Снощи хапнах малко картофки, не съм се теглила днес (не смея), но съм решила днес и утре да съм на П (за днес единственото от 3-та фаза ползвах за закуска зеленото плодче).
Вещи, благодаря ти!

# 51
  • Мнения: 7 474
Добро снежно #Crazy утро момичета  Hug
Днес ми е 6 ден ударен, още 4 остават  Party
Лек и успешен, неизкушаващ ден на всички  Crazy

# 52
  • Universe
  • Мнения: 1 556
    bouquet - Добро утро и от мен !Попълвам редицата на тези със самочувствието Wink -!Честита ни нова тема с благодарности за труда на авторите Hug Hug Hug !
  И аз да се похваля - днес съм точно 62.00кг - идеалното ми тегло според гуруто Дюкан. Но като прегледен човек, верен на статистиката и запазил разни мерки от предишни гладувания, трябва да отбележа, че според метъра отговарям на 60 килограмовите ми обиколки. А още по-радващото е, че  бюстът си е в предишните габарити  Peace.
  Иначе сутринта творих кекса на Джини в микровълновата - 1 опит - не особено успешен /не стана сладък - ех този Equal Sad/, но вторият - ммммммммм    chef- справих се отлично.
  Установих, че аз също като някои дюканки, свалям повече в ПЗ. Меря се на петдневки, защото иначе се отчайвам.
  Честито на месечинките, търпение на инвеститорите, успех но новаците   bouquet !

# 53
  • Мнения: 229
Здравейте момичета!
Не съм писала от доста време по простата причина че имах задържане на теглото почти месец. Това са ми килограмите, които си нося през последните 5-6 години, та и затова трудно ще ги свалям. Та да се и похваля де. Месец задържане на килцата, но през това сантиметрите се стопиха. Съжалявам че не съм се премерила преди да започна, но сега всичките ми панталони се смъкват! Сега и кантарчето помръдна, та вече при мен свалените килограми станаха 7.
Благодаря ви че ви има, без вас отдавна щях да се предам!
  bouquet

# 54
  • Мнения: 162
Здравейте милички!
Нова темичка си имаме пак! Вещи - страхотна си! Благодарност за табличката и корекцийките! newsm51
Режимна съм си, много добре се чувствам, все по жива и енергична. Засилвам леко и тренировките си вече. Но сега си примирам за сладичко и ще спретна едно кремче "Ала-Дюки"  newsm22
Привет на всички новички! Успех с Дюкан! newsm51
Поздравление за свалилите и кураж за задържащите! newsm51
Вани, браво мила! Постигна целта си! Сега успех ти желая от сърце с трета фаза и лееееко ти завиждам за гала-вечерките! newsm51  love001
Сънче, мила!   bouquet newsm51
Приятен и отслабващ ден на всички! newsm51

# 55
  • Мнения: 200
Привет отново,
lenny_pld , браво за постигнатото и най вече за гръдната ти обиколка. Моята е надолу с почти два размера .Опитвам се да гледам положително в смисъл че преди трудно си намирах сутиени с твърди чашки все изскачаха, а сега ми стават и дори изглеждат добре - в сутиена с твърдите чашки. Grinning.Дано от тук на сетне да спра да свалям на гърди ,защото съм на половината от свалените килограми и няма да ми остане нищо накрая Cry .

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
Здрасти пак  Hug
Изида, добре дошла   bouquet Не е нужно да четеш всички теми, просто прочети първата страница на тази и темата,  в която пишеш, за да не се повтаря едно и също всяка страница Simple Smile
Сбъдваща, тъй като не знаех какви килограми да ти пиша писах 4 и в скоби 8, но от скоба и 8 се получава   Sunglasses  та се е получило това  Laughing
Маша, при положение че не беше писала тук няколко месеца не виждам защо се учудваш, че не си в таблицата  newsm78
Ассе, ти ще зачезнеш направо  Simple Smile
Калака, резултата ти е отличен!   bouquet
Алекса, при нас не е важно темпото, а трайността на постигнатото  Peace
Миша, 5 килограма за един месец изобщо не е зле  Peace
Лео, твърдо ли си решила за 10 дена. Обикновено след 7-мия не се сваля, затова са достатъчни, но ти си решаваш  Peace
Едуина, аз ако пиша само когато свалям и не пиша, когато задържам щяхте да си карате без мен в темата  Mr. Green Сигурно щеше да ви е супер, ама аз нали знаете, че няма да ви оставя без надзор и тиган  Twisted Evil


# 57
  • Мнения: 7 474
Лео, твърдо ли си решила за 10 дена. Обикновено след 7-мия не се сваля, затова са достатъчни, но ти си решаваш  Peace
[

 Thinking Ми имам да свалям 12-15 кила някъде, та затова мислех 10 дни Thinking
ама може и 7 да изкарам  Rolling Eyes 

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
Повече от половината сваляме по 20-30 кила, така че твоите не са чак толкова много Simple Smile 7 дни са ти напълно достатъчни. Дори Дюкан в книгата пише, че ако има повече от 7 ударни се препоръчва лекарско наблюдение. Е, ние не го правим и сме си добре, но пък наистина няма нужда от толкова дни при тези килограми.

# 59

Общи условия

Активация на акаунт