Със самочувствие се сдобих щом Дюкан открих - тема 88

  • 49 683
  • 1 270
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 3 216

Ох,обьрках се-опасно беше яйца с мляко,нали не бьркам? Embarassed

Риба,риба с млякоооооооо

# 601
  • Мнения: 1 890

Ох,обьрках се-опасно беше яйца с мляко,нали не бьркам? Embarassed

А не беше ли риба и мляко Joy Изпробвано е, всеки път след рибата ми се дояжда мляко и досега не съм се гътнала.
Мише  Hug

# 602
  • Пловдив
  • Мнения: 14 138
Вещи,извинявам се ако не съм казала здрасти Mr. Green
В началото като започнах режима и станах една от вас можеше да се виждат и без парола.Не съм ги гледала отдавна/от както има парола/,защото нямам време да изчитам целите теми./за което съжалявам/и сигурно съм изтървала нещо важно.
Ако някой прецени че може да ми довери тази парола,моля да ми я пиши на ЛС Blush
Лек ден на всички Peace

Съжалявам, мисля, че беше очевидно, че не пиша на теб. Говорех за човек, който никой не познава и никога не е писал тук, идва и първите му думи са за паролата.

# 603
  • Мнения: 308
Защо яйца и мляко да е опасно. Та аз цял живот си я правя тая комбинация (ако беше опасна, отдавна да ме няма) , а и яйцата по Панагюрски нали са яйца и мляко. Така че не се притеснявай - риба консерва и мляко не го препоръчват, но така и незнам защо.  newsm78

# 604
  • Мнения: 200
Ох,обьрках се-опасно беше яйца с мляко,нали не бьркам? това е цитат

В къщи понеже имам готвачи съм питала не било хубаво морска риба със мляко.Мисля че така беше отдавна питах . Нещо не мога да хвана как става със цитатите, и мойте писанки влизат в цитата

# 605
  • Мнения: 2 829
да ,риба и мляко беше Peace

# 606
  • Мнения: 397
Честита снежна пролет!  Grinning

Джеси, и вие ми липсвахте.  Heart Eyes
Сънче, надявам се да не ми се налага такова дълго отсъствие вече.
Дори, аз сериозно говоря.  Simple Smile
Цвети, не съм прочела цялата тема, затова. Но сега ми е още по-хубаво.
Мамс, най-баналното от всичко - работа.  Simple Smile Беше леко денонощна и като прибавим останалите ангажименти в и извън дома, ще ми трябва отпуска, за да се наспя.  Grinning
Славе, супер е, нали (за ребрата и коленете)?  Grinning Аз вчера преоткрих всички кости по лактите си и тези на таза. И в нас много ми се смяха. Искам такъв памперс, искааам! И снимката ти искам да видя, ама докато се наместя в темата и ти си я закодирала.  Laughing
Горгона, наблегни на месото и рибата.  Peace
Марини, не мога да насмогна с четенето, камо ли с писането.  Grinning Утре ще имам повече време и ще разкажа туй-онуй.  Hug
Перле,  smile3501

Привет на новите момичета!   bouquet

Орелия, Фоли, Кри, Джедира, Майка Зайка, Вещи, Мише, Мишле, Спасдиди, Бачи, Гуди, Ели-та, Кате-та, Фенси, Халеева и Куки  Hug  Hug  Hug

# 607
  • Мнения: 111
Момичета здрасти пак !
 сега съм по - добре след разходка и консултация на бебето!

На всички ви многооооо добри емоции и много весел смях!!!!!
smile3533 smile3533 newsm62 newsm62 newsm62 smile3534 smile3534 lalalala

# 608
  • Мнения: 3 640
gns, браво!  smile3501
Мама Миглена, честито намаление!  Hug
Аби,  Hug  Heart Eyes

# 609
  • София
  • Мнения: 2 245
color=blue]Михаела[/color], то продуктите са тези, но интересното е как да се забърка и какво ще се получи. Аз изобщо не мога да готвя, затова се надявам някой да направи и после да сподели как става. Ако може и да почерпи ...
Мама Веси, то и при нас вчера и днес времето не е прекрасно, така че не съжалявай.
Сън  Hug
FENwavey , как върви диетката ?

Ще го пробвам като проимам печка   chef и ще пиша как е.

Фоли   Heart Eyes Hug

# 610
  • Варна
  • Мнения: 3 363


Ще го пробвам като проимам печка   chef и ще пиша как е.

 eat

# 611
  • Мнения: 216
Еее най-накрая ви изчетох и аз да драсна 2-3 реда да ви видя!!! HugАз съм си режимна.Хапнах палачинка за закуска,пържолка за обяд ,преди малко бъркани яйца с кисело мляко ,а довечера пак пъжолка.Добре дошла на 2 в 1  bouquet!И целувки на всички останали мадами! newsm51

# 612
  • Варна
  • Мнения: 2 789
Сигурно ще опитам да направя козунак в събота. Жалко, че я няма ДеатаSad Мъчно ми е за нея.
Сега може би Лео ще се пробва преди мен, а и може би по-успешно. Лео?

Пак много бач при мен. Мамс, Аби, Кри, Сън, Фоли, Вещи,  Приси, абе на всички,  Hug
На мен не ми омръзва да ви обичам.

# 613
  • София
  • Мнения: 1 228
Здравейте, едва ли ме помните, аз бях една от досадните първи кърмачки, дето питаха може ли Дюкан за кърмачки  Embarassed
Искам да похваля диетата - за 3 седмици свалих 4 кг с режима за кърмачки. Най - важното  е, че сваленото се запази без проблеми  Peace
Обаче се наложи да я спра - бебето направи непоносимост към кравешките неща (емпирично така изглеждат нещата), та сега съм на без кравешка диета и намалени протеини (почти само въглехидрати, ама и с нея свалих 2 кг, за щастие)... Искам само да споделя, без да плаша никого разбира се или да казвам лоши неща за диетата - според мен предизвиках непоносимостта на бебето точно с моето хранене  Cry Чувствам се доста виновна  Sad Просто мисля (не само аз), че се предозирах с млечни, яйца и пилешко и кравешко...
В никакъв случай не искам да предизвиквам спорове и пр.   bouquet Исках само да споделя, заради все повечето кърмачки, които карат тази диета  Peace Не е доказано, че тя е причината, но аз си имам едно наум  Wink
Напротив - благодаря ви, че бяхте много отзивчиви, разяснихте ми всичко. Мисля, като приключим с кърменето точно с Дюкан да свалям останалите 10 кг. (надявам се тогава да са по - малко де  Praynig)
Успех на всички и много намаления ви пожелавам  Simple Smile
До след няколко месеца  Sunglasses

# 614
  • Мнения: 7 474
Сега може би Лео ще се пробва преди мен, а и може би по-успешно. Лео?


Какво, какво  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт