Със самочувствие се сдобих щом Дюкан открих - тема 88

  • 49 688
  • 1 270
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 3 216
сега пилето ми втръсна доста ,но похапвам с голям кеф рибка със салатка
чудно  става с риба и яйца и зелена салатка с краставички

Така риба с яйца не е ли опасно?

# 586
# 587
  • Мнения: 617
добър ден отново!виждам че сте коментирали лененото семе та и аз да кажа - аз си го дъвча без нищо.казаха ми че така най-добре се отделяли полезните вещества.пък ми е и приятно на вкус.ама трябва да го дъвчеш продължително докато стане на каша.иначе намен слабително не ми действа - ма то кво ли ми действа?! newsm78 2 в 1  добре дошла и успех!резултатите ти са страхотни. а за баба-не си.ама аз съм си родила първото на 19...

# 588
  • София
  • Мнения: 2 245
Здравейте и от мен  wavey
Честита първа пролет / по астрономически /  на всички   bouquet
Сънче, Мишле и Дидочка - който каквото си е пожелала, да стане пу...., пу....  fingerscrossed
Аз няколко дни не съм писала, но не съм се отказала де. Само дето от 10 дни задържам. Пък и нали казахте, че трябва да се пише тук, за да се сваля и ей ме на днес да си помрънкам малко, че дано има резултат.
И още нещо, аз взех за Великденски козунаци да си мисля. То гладна кокошка просо сънува  hahaha. И тъй като гледам разни кулинарки са се преместили тука имам молбичка , така ако може да измислят рецепта за режимен козунак. От смлени овесени трици и подсладител. Ей много ще съм благодарна.  Hug
Честито на тези, които днес са с минусчета  smile3525

Хмм, това за козунак звучи интерсно... що да не стане. Фино смлени трици, мая, яйца, подсладител, прясното мляко може да е малко по-маслено и ванилия. Ще пропуснем маслото и стафидите...нооо...красотата изисква жертви.

# 589
  • Мнения: 1 502
Привет и от мен. Сутрешното кафе не могах да го изпия с вас, но сега ще изпия следобедното.
Първо Честита Първа Пролет на всички! Много топлина и свежест в душите ви!


При нас е такъв чук, сутринта и сняг валя. Ах, как искам да съм си в БГ по това време...

Sun, благодаря ти за мнението ти, страшно много ценя твоите постинги, особено съветите към мен.   bouquet Много истина има в писането ти и ме накара да се замисля още повече. Наистина 60кг. са ми килцата от младините и май доста трудно ще ги задържа, ако изобщо стигна до тях. В момента свалям много бавно, все пак и -10кг. не са никак малко, явно достигам оптималното си тегло. Реших да продължа с 2-та фаза до 1 април и колкото килца съм стигнала, толкова. От 1-ви минавам в 3-та Фаза, че и по-лесно да броя дните.

didizhivko и аз имах едно единствено степче с череша (моята приятелка ми го беше дала, че тук няма такива екстри), такова блаженство изпитах, това е един от любимия ми плод. В БГ има едно безалкохолно Вишна или Череша беше, в едни големи шишета, само от него пием лятото като се приберем, ммм...

Аз да ви се оплача колежките ми мн.яко ме натискат да им правя Дюканско меню, ще отслабват мъкааа... Такава играчка е да превеждам на исландски  smile3529 и като знам колко ще го спазват, ще ме е яд за труда. Banghead и сега като се наблъскат с шоколадови яйца, съвсем ще му изтърват края. eat

Ох, ще ви оставям, че малкия подивя. #Crazy

# 590
  • Мнения: 1 449
2в1, добре дошла!  Hug
Стартирали сме в един и същи ден! Резултатите ти обаче са къде по-впечатляващи от моите!

# 591
  • Мнения: 3 640
Габончи, както и другите момичета са те посъветвали вече - щом си кърмачка, спазвай олекотена 3-та фаза, докато спреш да кърмиш и след това си започни режима по правилата отначало.  Peace
Мънки, благодаря ти!  Hug
Цвете12, никакви плодове до 3-та фаза! Naughty
Кате787, никакви диетични сладости от магазина не стават за режима.  Peace
НелинкаHug  love001 Two Hearts
Кристин, благодаря!  Hug
Силви, и аз съм в 4-та фаза. През 6-те "нормални" дни качвам по около 1,5 кг, които се стопяват през протеиновия ден, който при мен е понеделник.  Peace
ФолиHug
Вещи,  Hug
КремиHug
Шератонката, добре дошла и успех!   bouquet Разкажи ни за себе си.  Wink
Перличка, браво!  smile3501 Наша гордост си ти!  Hug
2 в 1, добре дошли и на двама ви с "бебето"! И успех!   bouquet Резултатът ти до тук е страхотен!  smile3501 Продължавай все така.  thumbsup
Жозефина, честито намаление! Благодаря за пожеланията!  Hug
Приси, благодаря ти, мила!  Hug
Мама Веси, чудесно си го решила!  Hug

# 592
  • Мнения: 378
Днес направих 30 дни с режима, резултата е -7 кг, -километри обиколки от тялото си и - 2 номера дрехи, остават ми още 13 кг. Устнових, че повече свалям на обиколки отколкото на килограми.
Най-се дразня от въпросите на някои - " има ли ефект тази диета?". Е как да няма, като тюленския ми корем го няма и нося дънки, които съм носила преди 3 години, изобщо нося дънки! Вмествам се в размер 42/44, в дънки 31 размер и ми е едно леко на душата Simple Smile

# 593
  • Плевен
  • Мнения: 105
Момичета,здравейте и от мен!Не пиша,само ви чета,но не съм се отказала.Защото кантарът ме стимулира засега-за 2 дни ги няма 2кг.Много съм доволна!Правя си млекце със степче и желатин,много е вкусно.Иначе днес съм на пил.дробчета,а за довечера риба тон от консерва.Благодаря за прекрасните рецепти и съветите.И повечко минусчета!

# 594
  • София
  • Мнения: 421
Аз, да си призная всяка година качквам поне по 2-3 кг. от  ядене на козунаци.Та идеята с тричавия козунак много ми харесва.Само трябва да уточним количеството на продуктите.Моля,кулинарките да се включат  Hug

# 595
  • Мнения: 1 417
Фоли,утре от рано ще се заключа в детската стая ,за да не ме притесняват и ще чакам започването на купона Hug Hug hahaha hahaha
Мамс и всички останали момичета Hug Hug
Честита ви пролет!  bouquet  bouquet
Аз днес не съм режимна Embarassedизядох един малък шоколад
,ама 3дни преди това изкарах на П.И утре пак ще съм,ама днес малко си подхраних мозъчето Rolling Eyes Embarassed Embarassed
Аз отивам да поспя и после ще се включа.Днес ще мързелувам и ще ям. Hug Hug,ама вече режимно. Peace Peace
Сънче,благодаря за комплимента  love001

Последна редакция: чт, 20 мар 2008, 16:09 от perlata

# 596
  • Мнения: 950
Моля, моля...на 40човек не е леличка. 2 в 1, това е въпрос на вътрешно усещане. Така че, добре дошла, но не се слагай сама в групата на леличките.  Hug Успех на теб и половинката и за напред

аз съм на същото мнение   newsm10                
по няколко причини Grinning

# 597
  • Мнения: 200
2 в 1 здравей и добре дошла и от мен по повод че дъщеря ти е на 19 и може да станеш баба , мойта мама точно на 40 я направих млада баба, и между другото много се радва като и кажат млада баба.
SUN Слушам и изпълнявам никакви плодове до 3 фаза  bouquet

# 598
  • София
  • Мнения: 2 245
Аз, да си призная всяка година качквам поне по 2-3 кг. от  ядене на козунаци.Та идеята с тричавия козунак много ми харесва.Само трябва да уточним количеството на продуктите.Моля,кулинарките да се включат  Hug

Не бих могла да помогна с количеството на продуктите, че готвя само "на око". По-скоро проблемът ще е, че няма да може да се яде "на корем" от този козунак, заради ограничението на триците.

# 599
  • Варна
  • Мнения: 3 363
color=blue]Михаела[/color], то продуктите са тези, но интересното е как да се забърка и какво ще се получи. Аз изобщо не мога да готвя, затова се надявам някой да направи и после да сподели как става. Ако може и да почерпи ...
Мама Веси, то и при нас вчера и днес времето не е прекрасно, така че не съжалявай.
Сън  Hug
FENwavey , как върви диетката ?

Общи условия

Активация на акаунт