Отговори
# 15
  • Мнения: 65
Аз не мисля, че е рано за кръвен. Та ти имаш 10 дни закъснение. Миналият месец и аз се каних да пускам кръвен и питах в една лаборатория кога се прави. Те ми казаха, че правят кръвен при поне 4 дни закъснение, а твоите са 10 дни. Аз не стигнах до кръвен, защото ми дойде. Имах ужасно голямо закъснение  /близо 20 дни/ и само болка в гърдите като при ову, та за това и не бързах с кръвен. Дано при теб нещата да  са наред.

# 16
  • Мнения: 200
Не мисля че е рано за кръвен тест. Върви в лабораторията и си го пусни. Така в неизвестното......

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
за кръвен тест ни ти трябва личен лекар.
Плащаш 20 левчета и след няколко часа знаеш резултата- това в която си поискаш лаборатория.
Кръвен тест показва + резултат на 12 ден след ову , значи ти имаш поне 20 дни след ову.
Бегай да го правиш  Mr. Green Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 2 381
Много Ви благодаря за отговорите момичета  Hug
Веднага щом имам някакъв резултат ще Ви пиша какво е станало.
Снощи разговарях с личния лекар за кръвен тест и тои каза , че трябва да изчакам било много рано за каквото и да е. Да си взимам но-шпато и бускулизина както ми каза по3 пъти на ден и ако нямам цикъл до понеделник, да отида при него за да ме изпрати при гинеколог за преглед.
С 10 дни закъснение трябва да видят и на ехограф, ако си бременна. Или си пусни кръвен тест, както ти пишат момичетата. Зарежи го тоя личен лекар. Извинявай за израза. Прави са другите, че ако е киста, трябва да знаеш, че всичко може да се случи.
УСПЕХ!

# 19
  • Мнения: 232
Скъпа angel for you,аз също смятам ,че не е никак рано за кръвен тест.До колкото знам можеш да си го пуснеш 14 дни след ову-то.А при теб са и повече.Но ако можеш да чакаш до понеделник.... TiredАз лично не бих издържала и 5 дни Simple Smile. Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 3 271
Може, може да си бременна и тестовете да са (-).
При мен беше така - трябваше да ми дойде на 20.11, тестовете все бяха -, а не ми идваше, чак на 08.12 ми показа едваа забележима розова чертичка ( това ми се случи с втората бременност, ама то и спървата бе нещо подобно Mr. Green).

# 21
  • Мнения: 35
Цикалът ми дойде вчера - с 13 дена закъснение.
Малко съм раздвоена в момента - исках да ми дойде, но в същото време се надявах да е бебче........... въпреки че не е планирано .
Това е от мен за сега .
Благодаря не всички Ви за подкрепата и разбирането,
НЕВЕРОЯТНА УПОРА СТЕ В ХУБАВИТЕ И ЛОШИТЕ МОМЕНТИ Hug
БЛАГОДАРЯ ВИ ЧЕ ВИ ИМА   bouquet

# 22
  • Мнения: 232
angel_for_you ,не съжалявай и не го мисли,живота е пред теб.И дано когато вече бъдеш готова за това и много го искаш,да стане от раз! Hug

# 23
  • Мнения: 429
Цикалът ми дойде вчера - с 13 дена закъснение.

angel_for_you ,  Виждам от линийката ти, че си на диета и дори вече си загубила 6 кг.

Мила, имай предвид, че при диети, а твоята явно е драстичта, защото си постигнала този резултат за около 1 месец, много често се наблюдават изменения на цикъла и дори е възможно съвсем да те пропусне!

Мисля, че в 57 кг изглеждаш прекрасно!  Wink Задръж ги и се храни здравословно - по малко количество, най-малко 5 пъти на ден и в никакъв случай след 7 и 30 вечер, освен плодове и зеленчуци! Това последното е само и единствено споделяне на личен опит!  Wink

 Hug Желая ти много положителни пролетни емоции!

# 24
  • Мнения: 35
благодаря ви за отговорите  bouquet

# 25
  • Мнения: 7 716
Драстичната диета променя цикъла. Ако искаш да отслабваш спри въглехидратите. Аз така направих и за месец и половина свалих 5 кг. Laughing

# 26
  • Мнения: 674
Кът стана въпрос за диети и аз да се похваля,че за 1 седмица свалих 3 кг. с лимони Wink

# 27
  • Мнения: 1 539
Аудилинке, какво ги правиш тез лимони???  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт