какъв лек за зъбките

  • 1 761
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 857
На Айя и помагат  прахчета Тетх, на мен ми ги носят от Англия.

# 16
  • Мнения: 1 103
Мажа я с Дентинокс.Вечер давам Нурофен.
И ние бяхме така  Peace

# 17
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
През деня мажа с гелче а вечер давам Панадол Peace

# 18
  • Варна
  • Мнения: 912
и ние сме на същата вълнА  Rolling Eyes
вече повече от месец се измъчва горкото ми детенце, изгриза си ръчичките направо, а още няма нито едно пробило зъбче
венците му са направо зигзагообразни, така са накривени и отдолу и отгоре
засега лекарства не съм ползвала, чеша го с една чесалчица, но тя му помага съвсем за малко
много се чудих и аз за панадола дали мога да му давам от време на време да го пооблекчи

# 19
  • Мнения: 8 229
И на Виктор сега му растат кътници. Целите венци са толкова подути, че имам чувството че едновременно ще излязат няколко зъба. Две вечери беше с температура. След това три дена се тръшкаше и пищеше. Блъскаше си главата в пода, в стената или се удряше с ръка. Нищо не можеше да хапне, обаче си изгриза ръцете. С предишните зъби такова чудо не бяхме видели. Геловете изобщо не помогнаха, а и той не дава да му бъркаме в устата. Хубаво беше единствено, че нощем спеше. Препоръчаха ми хомеопатичните хапчета Дентокинд. На него му помогнаха. Вече яде и не е постоянно кисел.

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 854
Ние мажем с Пансорал, май е френско, но не мога да преценя да ли и помага. Нямаме температура, но определено е неспокойна и си бълка в устата, тогава мажа, но и аз знам да не се прекалява с гелчетата, а само при нужда. Казват, че ги облекчава студеното, играчките за гризане слагай по малко в хладилника.

# 21
Благодаря на всички отзивчиви майчета,и да се похваля че днес първото зъбче се показа.Снощи намазах с дентинокс гел и спа по спокойно а днес напипах зъбчето притеснява ме че сме много малки още нямаме 5 пълни месеца но явно му е дошло времето.

# 22
  • София
  • Мнения: 302
Ами и аз имам Пансорал... само 1 път мазах с него, но първо намазах мен и така ми изтръпна венеца... Ние нямахме кой знае какви болки и не знам дали е хубаво, но много го изписват..

# 23
  • София
  • Мнения: 2 804
Преди два дена и на нас ни се показа първото зъбче и аз се зарадвах, че дойде краят на мъките, но уви... толкова е неспокоен, нямам думи. Нищо не го успокоява така, както носенето на ръце. Незнам какво ще правя докато поникнат всички зъбки  #Cussing out

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Мажа с Калгел, но няма никакъв ефект  Naughty . Опитах го да проверя какъв е ефекта и не почувствах никаква промяна върху венеца си. Просто си е сладичко и дъщеря ми 5 мин след като съм я намазала се облизва  Laughing . Мисля да давам Панадол в по-тежките моменти, но първо искам да се консултирам с педито  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 521
Първо мажех с галчета не видях особен ефект след това Дентокинд ефект има но най голям ефект видях от Хамомила Вилгарис 15 на боарон 3-4 пъти на ден по 5 гранулки в вода

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Не съм ползвала нито гелчета, нито Панадол. За кратко давах Хамомила и толкова. Търпение му е майката.

# 27
  • Мнения: 525
Дентокинд. Действа страхотно.
Но при нас сега се започва. Sunglasses

# 28
  • Мнения: 1 243
Мажя я с Дентинокс и Калгел няма никакъв ефект.Ще пробвам тоя гел Пансорал дано има ефект Grinning

# 29
  • Мнения: 4 451
Не съм мазала с нищо, имахме късмет и двете да извадят зъбките безпроблемно.

Общи условия

Активация на акаунт