Отново престъпление срещу дете

  • 1 491
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 169
Детето изглеждаше ужасно слабо.. а докторката каза много добро състояние е сега! Това ме потресе , какво ли им минава през ръцете за да каже за това дете , че е добре?

# 16
  • Мнения: 183
Аз отдавна бях предложила,още на Софиянски,ако ще кастрират някой то да са циганите,а кучетата просто да ги избият...Тогава ме погледнаха много лошо...То си е за лошо гледане,но май друг избор нямаме... Crazy

# 17
  • Мнения: 1 367
На мен ми е много чудно как при цялата мръсотия и недоимък,в който живеят,имат изобщо желание да правят секс.Даже да предположим,че нямат пари за кондоми и други контрацептиви,има си и други начини за предпазване.Наистина кастрацията ми се вижда добър вариант.Така хем ще могат да си се .....на воля,хем няма да създават деца,които да са в това състояние или изоставени в някой дом.

# 18
  • Мнения: 173
Думи нямам...Ако бях лекар, на всяко раждане щях да им "настъпвам" усложнения и да им връзвам тръбите. Изроди. Правят дечица...и за какво? Да ги убиват бавно...Тая Сийка е за затвора.
напълно съм съгласна с мнението на Belinda.Могат да правят секс,а не могат да се пазят.Не знаели как да се пазят повечето от тях,хайде бе в кой век живеем.Това са безотговорни хора,които оставят децата си на произвола на съдбата.А една циганка беше казала:" Аз толкова деца съм родила за тази държава" Та чак го казва с гордост,а повечето от тях просеха.Като,че ли някой и е длъжен да ги гледа всичките.

# 19
  • Мнения: 4 753


  Питаха ги дали знаят какво е презерватив!Отговорите бяха "Чували сме за това, ама не ползваме.Видях и един в аптеката Twisted Evil".



А случайно да знаят какво е кастрация.  newsm78

А случайно да знаят какво е една такава по-голема тояга  Mr. Green и все по главите да ги бият.....

# 20
  • Мнения: 3 634
Аз обаче не мисля, че детето е неодхранено. На репортажа всички около него бяха бедни и мизерни, но не изглеждаха така. Според мен малката душица има здравословен проблем и не може да се храни. На родителите пък 2-те гънки в мозъка не им достигат, за да потърсят помощ.

Общи условия

Активация на акаунт