БУРГАСката дружина дами на отчетен сбор ви кани - 49

  • 10 035
  • 300
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 361
Здравейте ,
Може ли някой да ми каже телефона на школата по математика Питагор -адреса е на ул.Фотинов

Аз знам, че е на Оборище 134, но може да са се преместили. Телефонът, който намерих е 801315. Дано е същият.

Благодаря!

# 91
  • Мнения: 1 701
Уиш, аз говоря за тортата на Пламен, но и историята на сватбената ви торта е интересна  Wink Hug


Ааааа...
Тя от Розата!
Чудни красоти са там тортите.
И вкусни...
Нали оревах орталъка тогава, че на Захарото са много грозни според мен!

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 302
И аз да ви разкажа моите неволи днес. Сутринта се качвам на колата и нещо ми мирише на нафта. Гледам, че стрелката на резервоара главоломно пада и по едно време свърши и колата угасна. Оказа се, че някакъв маркуч се е спукал и от там тече. Криво ляво стигнах до офиса. От там тръгнах за Нова Загора с другата кола, по едно време преди Сливен един от един тир мига зад мен, ама много време, сигурно километър минах, поглеждам го, маха нещо. Спрях и гледам задната гума на земята. Звънях на колегите от Сливен, дойде един и смени гумата, но ми беше страшно каръшки ден. Добре че успях да се прибера без други произшествия.
Сега на малкия дядо му донесе една пластмасова пързалка и вкъщи лудницата е пълна  Mr. Green

# 93
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
...Сега на малкия дядо му донесе една пластмасова пързалка и вкъщи лудницата е пълна  Mr. Green
финети,ами оставете малко и детето да се пусне на пързалката,дееее!То от вас сигурно не може да се вреди Joy Joy
Ама верно каръшки ден ти се е паднал от тотото Heart Eyes

# 94
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
аХ'Не, ти оправяш ли се?Други болни има ли?
А вие оправихте ли се?Не че искам да те плаша, но теоритично скарлатината може да се преболедува 42 пъти (толкова са видовете причинители, но най-опасни са от група А). Дано това да е последното ви боледуване от скарлатина   bouquet

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 302
финети,ами оставете малко и детето да се пусне на пързалката,дееее!То от вас сигурно не може да се вреди Joy Joy
Верно, че първо баща му я пробва, и аз не останах назад  hahaha

# 96
  • Мнения: 1 111
аХ'Не, ти оправяш ли се?Други болни има ли?
А вие оправихте ли се?Не че искам да те плаша, но теоритично скарлатината може да се преболедува 42 пъти (толкова са видовете причинители, но най-опасни са от група А). Дано това да е последното ви боледуване от скарлатина   bouquet
Оправя се, засега всичко е наред.   bouquetЗначи, остават ни само 40 пъти още и сме готови.От друга страна четох, че не се създава имунитет, така че... Crazy
 В момента ми е много готино, пийвам си, децата около нас, идилия просто. Laughing

# 97
  • Мнения: 1 813
Ох,ама давайте линк в старата тема към новата,че все се отнасям.  Confused  Ми по-зле ставам въпреки лекарствата.  Sad

А днес излизам да карам аз вместо приятелят ми и какво да видя - полиция,спряно движението, то блъснат човек,че и бях първа кола  Confused  УЖАСНО.
И докато търся инфо дали човекът все пак е оцелял,вижте какво намерих :



Стрелба в "Славейков"
Филип Петков - 20.03.2008 21:36

Драматично приключи деня в бургаския квартал „Славейков”. Стрелба около 17:30 часа вдигна полицията на крак в района. Сред патрулите бе и директорът на Областна дирекция „Полиция” комисар Павлин Димитров.

Източници на „БургасИнфо” разказаха, че става дума за десет души, които първоначално са участвали в побой. По-късно повечето от тях извадили ножове и пистолети. Все още не е ясно дали огнестрелните оръжия са били газови или бойни. Очевидци твърдят, че след кратък сблъсък двете групи са се разпръснали. Пристигналите на място полицаи са успели да задържат едва трима от участниците в престрелката.

До момента не успяхме да научим повече за самоличността им, но тази вечер момчетата ще бъдат разпитани, уверяват органите на реда.

Запознати твърдят пред наш репортер, че най-вероятно става дума за вражда в средите на наркобизнеса. „Славейков” е район, където диларите намират сериозен пазар. Дали става дума за преразпределение на пазара на дрога в Бургас е пресилено да се твърди, споделиха още хора, близки до инцидента.

От полицията ще излязат с официално становище и ще представят първите резултати едва утре.


# 98
  • Мнения: 5 713
Къде в Славейков са се стреляли? Разбра ли се? В тоя квартал верно има много наркомани и от сорта. Особено на Амадеуса кви се събират...

# 99
Извинявам се че пиша тук но не открих тема с моя проблем.Майка съм на дете с увреждане и по цял ден се грижа за него но средствата не стигат.Моля ако някой знае сериозна надомна работа в бургас да ми пиши.Предварително благодаря.

# 100
  • Мнения: 1 030
Ах Не, и аз ставам по-зле, въпреки лекарствата...Какво е туй чудо... newsm78

# 101
  • Мнения: 100
Добро утро и от мен.
Лек ден на вс работещи.
Времето е мн коварно, да се пазите.
 newsm47

# 102
  • Мнения: 995
Добрутру!


Скапан е за мен деня. Дано за вас е успешен и хубав!

bsmama1973, не е лесна твойта. От сърце ти желая да намериш хубава работа. Ще се ослушвам за нещо подходящо Peace

# 103
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
НЯМАТЕ ПОДАДЕНИ ДАННИ ЗА М.01,2008 И М.02,2008Г.- ТОВА Е ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО СЕ ПОДАВА В НАП ВСЕКИ МЕСЕЦ.
 ТЪЙ КАТО ДО МОМЕНТА НЕ СА ПОСТЪПИЛИ ВСЕ ОЩЕ ПРОГРАМАТА НЕ РАЗРЕШАВА СЛЕДВАЩИ ПЛАЩАНИЯ
----- Original Message -----
From: burgas
To: Encho. Jekov ; reneta.karastoianova@burgas.nssi.bg ; Nikolinka Kozarova
Sent: Friday, March 21, 2008 8:14 AM
Subject: Fw: Проблеми с майчинството


# 104
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
заслужавали счетоводителя да го гръмна

Общи условия

Активация на акаунт