Да вземем пример от гърците....

  • 1 429
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 824
Бях се уплашила,че само аз съм бунтар в този форум.Абсолютно съм съгласна с действията на гърците.Силен привърженик съм на всеки,който има смелост да се опълчи на управляващите.Моля се по-голяма част от българите да разберат,че ако ние сами не направим нещо,няма кой друг да ни помогне.

"Обединението прави силата",но защо обединените не сме ние,а не политиците?

# 16
  • Мнения: 7 263

Ако смятаме гърците за мързеливи, трябва да се запитаме
откъде идват парите за придобивките им.
И ние, дето сме много работливи, къде са парите от труда ни.

Мдаааа Peace Peace Peace
Страхотни въпроси дума да няма Peace
Интересно щеше да е да "чуем" отговор на наш действащ политик по тези няколко въпроса.

# 17
  • Мнения: 2 401
Ааа голем купон тука.  Само със стачки се оправят нещата, дааа.. щом и византийците взехте за пример да сочите  smile3532  големи бунтари, няма що.  

# 18
  • Мнения: 2 386
А, не, с наведени глави и чаткащи клавиатури по-става. Stop

# 19
  • Мнения: 2 401
А, не, с наведени глави и чаткащи клавиатури по-става. Stop

Много бъркате нещата, оттам идват и неволите.

# 20
  • Мнения: 2 386
Аз съм от гадните емигранти, не се меся повече. Mr. Green

(Цял ден случвам на пълни ЛС кутии, за 3 път ми е.)

# 21
  • Мнения: 4 585
Светни ни де, не ни мъчи. И ако застопориш тази саксия, ще
ти бъда благодарен. Като мърда се сещам за "Денят на трифидите".

# 22
  • Мнения: 4 753
За какво да стачкувам??? Първо нямам право - държавен служител съм и ще ме уволнят. Второ кой да подкрепя точно, че не разбрах... учителите ли, таксиметровите ли, горските ли, млекарите ли... който и да подкрепя мене кучета ме яли.... нали така. На всички пожелавам да им вдигнат заплатите, ама и на мене някак си не ми се живее с 300 лв (то живот ли е да го опишеш).... Дай да ходим да крещим по улиците и да сваляме правителството всеки месец... или се вдига стандарта за всички или нямам работа на улицата...

# 23
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
...Ако смятаме гърците за мързеливи, трябва да се запитаме
откъде идват парите за придобивките им.
...

От Европейския съюз.

# 24
  • Мнения: 4 585
ЕС не печата мангизи.
ЕС с едната ръка дава, с другата взима.
А ние защо не вземаме от ЕС?
А преди да има ЕС откъде са взимали?

# 25
  • Мнения: 183
За какво да стачкувам??? Първо нямам право - държавен служител съм и ще ме уволнят. Второ кой да подкрепя точно, че не разбрах... учителите ли, таксиметровите ли, горските ли, млекарите ли... който и да подкрепя мене кучета ме яли.... нали така. На всички пожелавам да им вдигнат заплатите, ама и на мене някак си не ми се живее с 300 лв (то живот ли е да го опишеш).... Дай да ходим да крещим по улиците и да сваляме правителството всеки месец... или се вдига стандарта за всички или нямам работа на улицата...
Щом ти е мила заплатката на държавен служител от 300 лв...Наистина няма за какво да се притесняваш...Но аз като бизнесдама,предпочитам богат и платежоспособен народ,щото и тези пари дет ги изкарвам,все ми малеят...И ТОЧНО ЗА ТОВА ПОДКРЕПЯМ ВСИЧКИ СТАЧКИ!!!

Вчера сутринта по радиото говориха,че Немците били притеснени от срива на долара,защо?!Защото еврото е силно сега,но е силно за някои,а за производителите е кофти доларът да пада,защото силното евро прави стоките им с високи цени,и непродаваеми...Та друго си е всички да сме богати,нали?!

# 26
  • Мнения: 764
Ааа голем купон тука.  Само със стачки се оправят нещата, дааа.. щом и византийците взехте за пример да сочите  smile3532  големи бунтари, няма що.  
За какво да стачкувам??? Първо нямам право - държавен служител съм и ще ме уволнят. Второ кой да подкрепя точно, че не разбрах... учителите ли, таксиметровите ли, горските ли, млекарите ли... който и да подкрепя мене кучета ме яли.... нали така. На всички пожелавам да им вдигнат заплатите, ама и на мене някак си не ми се живее с 300 лв (то живот ли е да го опишеш).... Дай да ходим да крещим по улиците и да сваляме правителството всеки месец... или се вдига стандарта за всички или нямам работа на улицата...
Еи го де пак,какво да говорим....просто  нямам думи.С 300 лв.заплата ще си идете мен ако питате....

# 27
  • Мнения: 4 753
Кой е казал, че не се притеснявам.... какво сте се заяли такива, нали съм го казала ясно и точно.... или се вдига стандарта за ВСИЧКИ или нямам работа на улицата, за какво да стачкувам иначе. Малко ми писна все едни да са добре, други да са зле... защо аз да съм солидарна към другите и да ги подкрепям, а те да ми казват, че видиш ли аз като държавен служител им ям техните пари, те ми били плащали заплатата.... демек какво, не работя ли, що ли...

# 28
  • Мнения: 824
Ааа голем купон тука.  Само със стачки се оправят нещата, дааа.. щом и византийците взехте за пример да сочите  smile3532  големи бунтари, няма що.  

Е,щом знаеш как се оправят нещата,що не вземеш да светнеш непросветените си събратя?

# 29
  • Мнения: 183
Кой е казал, че не се притеснявам.... какво сте се заяли такива, нали съм го казала ясно и точно.... или се вдига стандарта за ВСИЧКИ или нямам работа на улицата, за какво да стачкувам иначе. Малко ми писна все едни да са добре, други да са зле... защо аз да съм солидарна към другите и да ги подкрепям, а те да ми казват, че видиш ли аз като държавен служител им ям техните пари, те ми били плащали заплатата.... демек какво, не работя ли, що ли...
Тогава чети цялата тема,въпросът тук беше че Гърците са единни,а ние НЕ...И аз съм за това всички да излязат и взаимно да се подкрепяме...Но излизам и за по малко...Характер...

Общи условия

Активация на акаунт