От кога в проходилка?

  • 3 130
  • 85
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 216
Сложих го н 8 месеца. Сьс сигурност при следващото детенце няма да я ползвам тая екстра.

# 61
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не съм го слагала изобщо......

# 62
  • Мнения: 118
на 7 (навършени) месеца

Последна редакция: пт, 21 мар 2008, 13:46 от ivelina20

# 63
  • София
  • Мнения: 3 679
Каката на 9 месеца я сложих в проходилка.

# 64
  • Мнения: 2 770
На 10м. сме още не съм я сложила в проходилка,много се двоумя

# 65
  • Мнения: 266
Ако не се лъжа от края на 6 месец.

# 66
  • Мнения: 2 231
Сложих я преди 1 седмица (почти на 8м). Изобщо не знае що са то крака, но вчера започна да маха "като риба на сухо" и започна да се движи. Със седенето нещо сме го закъсали, започнах да я уча по-късно да сяда и още залита като старец, та затова реших с ходенето да не допускам същата грешка.

# 67
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Не съм слагала изобщо

# 68
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 641
Ползва проходилка в периода 7-9- ти месец

# 69
  • Мнения: 523
И двете ги сложих на 4 месечна възраст . Те са го казали докторите-ортопеди : ако сложиш детето на каквато и да е възраст и то направи дори и една крачка , значи детето е вече готово за проходилката.

# 70
  • Мнения: 3 505
От никога в проходилка. В кой свят живеете? Не четете ли книги, интернет, не ходихте ли на ортопед? Ако все пак си решила - не слагай детето преди 9-10 месец.
И двете ги сложих на 4 месечна възраст . Те са го казали докторите-ортопеди : ако сложиш детето на каквато и да е възраст и то направи дори и една крачка , значи детето е вече готово за проходилката.
  ooooh! На 4 месеца??????   #Crazy
Какви са тия ортопеди, бе?!

# 71
  • Мнения: 7 803
никога не са ползвали проходилка децата ми и не смятам, че им е липсвала  Tired

# 72
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Сложих Алекс в проходилка когато беше на 7 м , ползвахме я около 1 м после го оставих да се придвижва с помоща на мебилите вкъщи   Wink

# 73
  • София
  • Мнения: 5 764
Ние сме в проходилка от 6 ия месец,но  и седим от 5 ия стабилно сами и прави на крака като се държи за решетката на креватчето или на пода за спалнята Peace

# 74
  • Мнения: 1 586
От никога в проходилка. В кой свят живеете? Не четете ли книги, интернет

Ти как мислиш ? Май ползваме интернет,май и книжки сме попрочели,айде недей да ни съдиш и още по-малко да обиждаш.Ти ортопед ли си или може би педиатър? Wink

Общи условия

Активация на акаунт