Сокчета и пюрета!

  • 1 201
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 524
Стеле,защо искаш мнение по въпроса като не не слушаш.Това РАННО захранване е отдавна отречено,то само вреди на бебчето ти(може да получи колики в момента или да развие алергии в бъдеще).Има много инфо,просто трябва да прочетеш .
хм наистина е така, стеле, погледни в библиотеката или просто влез в темите за захранването и още на 1ва страница ще видиш за какво става дума. Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 5 393
Маринела- рано е,да- за всякакви сокчета, пюрета каши и т.н. Възползвай се от линка даден малко по-горе и прочети защо-няма да коментирам лекарските съвети. Ранното захранване е отречено отдавна.

п.п Моля те, пиши на кирилица!

# 17
Не!Не казвам 4е не ви слушам или не ме изнтересува,просто се интересувах от при4ината защо преди е било така,а сега така!Събирам мнения от всякаде,понеже нямам опит в това и искам да се сдобия с всякаква информация от всякаква гледна то4ка! Flushed
ще про4ета на всяка цена в библиотеката!Благодаря! smile3529


                                            newsm64

# 18
  • София
  • Мнения: 932
Steleto{} , прочети найстина повече по-въпроса преди да прибегнеш до сокчета и пюрета, толкова рано. Просто почети , събери информация и тогава ако пак прецениш че трябва дай.
 Моето бебе е на 9 месеца , дадох сокче от круша еднократно на 8 месеца , беше се запекла милата, защото й бях дала много и само запичащи храни два дена. Иначе сок все още не давам и не мисля да давам поне до годинка.
 Сестра ми захрани със сок на 2 месеца пак по съвет на педиатър, на 3 с пюрета, нямаше реакция никаква до сега - племенницата ми е на годинка и половина и има атопичен дерматит и алергия, аз лично го отдавам на ранното приемане на сок и захранване.

П.С. И честно казано на мен периода до 6 месец ми беше най-лесен , като не мислех за пюрета, сега всеки ден се чудя какво да й дам , купуваш или готвиш,четеш , преценяваш и накрая бебето не иска да яде и нерви .

# 19
  • Мнения: 3 718
Steleto{} , най правилното нещо, което можеш да направиш е да се информираш преди да избереш. Поздравявам те, че точно това правиш. Обърни също така внимание и на статиите за готовност на бебето за захранване Гледай за признаци на готовност и ще разбереш кога твоето бебе е готово.

Общи условия

Активация на акаунт