Покажете си пролетно- летните обувки - 2 част

  • 33 858
  • 426
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 649
Иля, много ми харесват не им се чуди, а ги вземай!

# 361
  • Мнения: 231
о,аз чак в четвъртък ще ги разходя:)))И колежката зарибих и и поръчах и на нея  smile3508 Няма само аз да харча я  Crazy Mr. Green Mr. Green ей тези са за нея,но с лилава пеперудка  Crazy

http://www.shoes-bg.com/search_result_shoes/10613.html



тези ги има в един магазин в пловдив за 79лв

Да аз си ги купих преди доста време за 79лв. Незнам защо в този саит цената е такава,дали на всички модели са им така понадути цените newsm78

# 362
  • Мнения: 2 022

ох,че са хубавкии:))))със здраве да си ги носиш:)

# 363
  • Мнения: 2 022

Да аз си ги купих преди доста време за 79лв. Незнам защо в този саит цената е такава,дали на всички модели са им така понадути цените newsm78
а как са? отговорят ли си на номера и удобни ли са???

# 364
  • Мнения: 231
РЕ аз си взех 36 номер и ми е добре но го взех от магазина, по принцип нося от 35 до 37  Laughing то вече не вярвам на номерации,които ми станат....

# 365
  • Мнения: 280
кокетка,и аз забелязвам че са надути цените.има и други модели от този магазин в пловдив,които са в саита,с разлика в цените 15-20 лв

 Esscape много сладки обувки.колко ги взе newsm78

# 366
  • Мнения: 2 022
РЕ аз си взех 36 номер и ми е добре но го взех от магазина, по принцип нося от 35 до 37  Laughing то вече не вярвам на номерации,които ми станат....

Мерси Hug Утре като дойдат,ще видим отговарят ли,аз много искам черни,но има само 36 номер,така че,ако са ми леко големки с удоволствие ще ги заменя за 36 номер Crazy Crazy Crazy

# 367
  • София
  • Мнения: 4 051
А, тези виждали ли сте ги някъде?
http://www.shoes-bg.com/ladies_everyday_shoes/100264.html

# 368
# 369
  • Мнения: 171
 Опс, малко съм объркала линковете  Whistling
   Последните снимки-------->

# 370
  • София
  • Мнения: 1 956
Guendoline, летните ти ботушки правилно ли разбирам, че са от един магазин на Славейков до Бонжур, в който освен доста разчупени и интересни обувки, продават и кожени якета и палта? Ако са оттам, моля те, сподели дали са качествени и издръжливи обувките  Praynig Отдавна съм му хвърлила око на този магазин, но все не се престрашавам да си купя нещо оттам. НЕ са ефтини нещата, но изглеждат прекалено пък хубави за цената си...

# 371
  • Мнения: 316
Guendoline, летните ти ботушки правилно ли разбирам, че са от един магазин на Славейков до Бонжур, в който освен доста разчупени и интересни обувки, продават и кожени якета и палта? Ако са оттам, моля те, сподели дали са качествени и издръжливи обувките  Praynig Отдавна съм му хвърлила око на този магазин, но все не се престрашавам да си купя нещо оттам. НЕ са ефтини нещата, но изглеждат прекалено пък хубави за цената си...

Ами и четирите чифта, на които пуснах снимки, са ми от този магазин Grinning Да не останете с впечатлението, че само от там купувам, защото не е така; просто това е първия магазин, в който влизам като тръгна за обувки - слабост са ми моделите Heart Eyes Два от чифтовете - съм ги носила повечко време и не съм имала проблеми (едните даже са на около две години и половина), но да си призная честно - едни от ботушките веднага след купуването им - още първия ден ми падна капачката и бясна ги занесох на другия ден за рекламация... Сложиха ми за три дни нова и цели две зими изкарах с тях - не са мръднали... А новите летни ботушки (кафявите) още не съм ги обувала... Sunglasses

# 372
  • Мнения: 2 386
Грешка

# 373
  • Мнения: 1 505
Lub4e и двата чуфта бели чехлички са много яки,със здраве да си ги носиш.

# 374
  • Мнения: 91
Иля, много ми харесват не им се чуди, а ги вземай!
Ама въобще да не се чуди  Grinning разкошни са,дано да си намери номер,че аз вече съм съпричастна с проблема и  Praynig

Ето нещо ново и от мен http://images25.snimka.bg/005573800.jpg
Само ще отбележа ! Понеже получих непрятна забележка,за това ''как изглеждат краката ми'',просто вече ще внимавам,как се снимам Simple Smile Peace

Общи условия

Активация на акаунт