Покажете си пролетно- летните обувки - 2 част

  • 33 812
  • 426
  •   1
Отговори
# 375
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Само ще отбележа ! Понеже получих непрятна забележка,за това ''как изглеждат краката ми'',просто вече ще внимавам,как се снимам Simple Smile Peace

 Shocked Shocked Shocked Shocked сериозно ли?

# 376
  • Мнения: 1 224
Иля, много ми харесват не им се чуди, а ги вземай!
Ама въобще да не се чуди  Grinning разкошни са,дано да си намери номер,че аз вече съм съпричастна с проблема и  Praynig

Ето нещо ново и от мен http://images25.snimka.bg/005573800.jpg
Само ще отбележа ! Понеже получих непрятна забележка,за това ''как изглеждат краката ми'',просто вече ще внимавам,как се снимам Simple Smile Peace
Много сладки обувки, честито.
А как ти били изглеждали краката ?  newsm78

# 377
  • София
  • Мнения: 7 839
Момичета, за последен път ще се оплача за моите проблеми с намирането на обувки.

Вчера си намерих обувки 34 номер и ми бяха големи.  Shocked

Моя приятелка, която носи 37-38 номер тези дни си купи 35 номер обувки, не ми се мисли според тази номерация аз на кой номер отговарям.  #Crazy

И така момичета, отказвам се да си търся обувки.  Crossing Arms

Ако видите в това топло време момиче с ботуши, това ще съм аз.  Crazy

# 378
  • Мнения: 1 224
Хахах Иля  Hug Спокойно и аз още си ходя с ботушки  Peace

# 379
  • София
  • Мнения: 10 858
Защо ще ходите с бутушки  Naughty
Има страхотни моделчета в детските магазини Heart Eyes
шегувам се, надявам се че разбирате

# 380
  • Мнения: 1 224
Вивиан , има да.. Доста са фешън , на розови и лилави цветенца  Peace

# 381
  • Мнения: 2 152
Не го очаквах от голяма жена като теб Sad
Казах,че снимката е кофти,не краката ти
Тъпо е да се правиш на докачлива кто някоя ученичка

Съжалявам ако съм те обидила,изобщо не съм искала,нито пък да ти правя неприятна забележка
За пореден път се убеждавам,че трябва само суперлативи да се изказват,иначе ставаш черната овца
Искреното мнение,не се признава

Ето я въпросната снимка - хм,изтрита е....
Ето и какво съм казала
vansisi, обувките ти са страхотни,снимката обаче е много кофти
Снимани така под този ъгъл краката ти изглеждат огромни и много бели Confused,сигурна съм,че не са такива
Колкото до отпускане,имай малко търпение,всяка обувка от естествена кожа се отпуска Hug

Мразя да ме въвеждат в интриги обаче

# 382
  • София
  • Мнения: 10 858
Вивиан , има да.. Доста са фешън , на розови и лилави цветенца  Peace

Мда ...
и на гумена равна подметчица  Mr. Green
пак повтарям, че се шегувах  Peace

# 383
  • Мнения: 1 224
Вивиан , знам Simple Smile  Hug

Кръци , наистина не виждам нищо лошо да си казала  Rolling Eyes

# 384
  • Мнения: 1 505

Ето нещо ново и от мен http://images25.snimka.bg/005573800.jpg
Само ще отбележа ! Понеже получих непрятна забележка,за това ''как изглеждат краката ми'',просто вече ще внимавам,как се снимам Simple Smile Peace
Не съм разбрала пак за тази неприятна за теб ситуация,но имаш чудесни крака,а и обувките ти са супер,само не мога да разбера какъв цвят са от тази снимка,и естествено каква марка.

# 385
  • София
  • Мнения: 3 873
И аз имам проблем с намирането на обувки 35-и номер, но онзи ден случайно бях в мола на Стамболийски по съвсем друг повод и си купих от Musette страхотни обувки, хем съм ужасно претенциозна. Така че препоръчвам това магазинче. Там номерата не са проблем. В другите магазини, където ходих, просто ми заявяваха, че не зареждат с номер 35, защото не виждали смисъл, и ако искам определен модел, трябва да ми направят индивидуална поръчка, за която се чака месец и половина.

# 386
  • Мнения: 1 541
А аз си мислех, че с най- разпространените номера 37 до 39 е най- зле за намиране, но като ви слушам (хм...чета) вас сега.....
Изобщо в Бг редовно е проблем, щом не си "стандартен"- тук всички сме с дълги крака (визирам винаги long размерите на панталоните), не по- пълни от 38-40 размер и тн.  Tired

vansisi, обувките ти са много хубави. А относно коментара- кръци просто е била откровена, че ракурсът на снимката не е добър. Не мисля, че е искала да каже нещо лошо по твой адрес- тя дори сама отбелязва, че не смята, че така изглеждаш наистина  Wink Аз затова не снимам обути обувките, защото сам никога не можеш да направиш добра такава снимка, а когато се показваш в женски форум трябва да си реалист, че ще оглеждат колкото покупките ти, толкова и теб самата  Laughing Не приемай така тежко нещата  Peace

# 387
  • Мнения: 91


Мразя да ме въвеждат в интриги обаче
кръци,моля те,не съм се засегнала,просто коментар...  Peace краката ми не са перфектни,но аз си ги харесвам  Laughing http://images25.snimka.bg/005573727.jpg останалото е от снимката,все пак не съм професионален фотограф  Thinking

# 388
  • Мнения: 91

Ето нещо ново и от мен http://images25.snimka.bg/005573800.jpg
Само ще отбележа ! Понеже получих непрятна забележка,за това ''как изглеждат краката ми'',просто вече ще внимавам,как се снимам Simple Smile Peace
Не съм разбрала пак за тази неприятна за теб ситуация,но имаш чудесни крака,а и обувките ти са супер,само не мога да разбера какъв цвят са от тази снимка,и естествено каква марка.
Благодаря мими,обувките са черен лак на Bata,подарък са от сестра ми,от Франция,не знам тук дали ги има  newsm78

# 389
  • Мнения: 5 103
Аз си харесах тези обувки, но им се чудя още.  Thinking

http://www.shoes-bg.com/top_ladies_shoes/10851.html
Малко са кичозни според мене Peace

Общи условия

Активация на акаунт