Разстройство

  • 3 601
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 436
Миналата година бяхме в Бг с малкия беше на около 1 г.5 мес. Хвана го разстрйство. Също като при вас, весел, играе. Беше ме страх от обезводняавне че навън бяха 35 градуса.
Какво ли не изредихме лимон, йод на капки с вода, оризова вода, печени ябълки, овесени ядки с варени картофи, моркови, нищоооооо не помогна. Смекта и Ентерол + лечебна храна пак без резултат.
И към края на третата седмица ми казаха варени кори от нар. На другия ден почна малко по малко да се запича и изчезна разстройството.
Много се измъчихме. Но от тогава знам за нара, винаги си купувам пресен, изяждаме семките и корите ги суша ако се наложи винаги имам.
Не е хубаво да се дава захар при разстройство. Само гроздова захар в чай или водата. Дано сте се оправили вече.

# 16
  • Мнения: 4 176
Стара тема, но ще отговоря.
От 2 дена сме със същия проблем.
Много се дразня и претиснявам, защото Врабчо не е боледувал до сега от нищо.
Незнам дали е  вирус или от зъби, но детенце ака слуз и акото не е водно. Ака си норамлани аки, само дето са по-лигави и често - 7-8 пъти. Има температура около 37.5,а вечер стига до 38.
Проблема при нас  е че НИКОГА не пие вода или сокове е ме е страх да не се обезводни. Въпреки забраната да пие мляко, аз му давам адаптирано, като давам 180 мл. вода с 3л. адаптирано,че тоеа е едиснтвения начин да му дам течности.
Сега еще купя Ентерол, а след обяд ще се обадя на личната докторка,чре тогава е на работа.

# 17
  • Мнения: 3 042
Мамице, а не ви ли казаха докторята да даваш лечебната Хумана, тя е при разстройство newsm78.

# 18
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
сега се сетих нещо ефикасно компот от дренки,
може само сока да се пие.

Последна редакция: вт, 14 юни 2005, 23:02 от jakinik

# 19
  • Мнения: 1 983
и ние да не видим нещо,днес на Вики на два пъти акото й беше рядко,малко и беше омазано по пампа,иначе е весела,играе и няма други болежки,и на нас ни изби зъбче вчера и май сега друго е на път,защото много се лигави,реших да изчакам до утре да видя как ще е,защото днес пи много вода и сок,ако и утре е така ще ходим при педрото,дано не е някой вирус Praynig

Общи условия

Активация на акаунт