Главоболие и кърмене

  • 25 845
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 721
Аз страдам от ужасни мигрени. Сега се понасят, но по време на бременността беше ад.

Пия парацетамол
Ходя с тъмни очила
Правя си масажи на главата и врата
Пия много течности

Обикновено на 3тия ден ми минава.

Съчувствам ти

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 854
Аз също страдам често от главоболие. Пия парацетамол. Смятам, че е от напрежението по иотглеждането на детето, особено когато съм недоспала и много се е будила през нощта. на другия ден гаранция съм с ужасно главоболие. От самосебе си не минава. Затова пия лекарство.

# 17
  • Мнения: 3 092
Аз имам мигрена и честото главоболие ,  при мен беше непоносимо и определено несъвместимо с никое от поддържащите лекарства .След година и половина просто спрях да кърмя ,колкото и да ми беше тежко . Никакво друго болкоуспокояващо лекарство не ми помагаше вече . Sad
Твоят случай надали е такъв , но можеш да си пийваш по малко кафе , също така доста течности , Нурофен са ти казали също че можеш да пиеш , провери за Кафетина дали е съвместим с кърменето ..... newsm78 това е вариант на българския саридон и ако е също можеш да го ползваш .
Беналгина много бързо помага при главоболие , той е аналгин с витамини Б , но се консултирай с доктора си и колкото и тривиално да звучи , почивай си колкото можеш.
Успех и дано се справиш с проблема ! Hug

# 18
  • Мнения: 728
Не би трябвало да има връзка с кърменето.
Много често и аз страдам от главоболие, пия Нурофен.

# 19
  • Дълбоката провинция
  • Мнения: 203
Не би трябвало да има връзка с кърменето.
Много често и аз страдам от главоболие, пия Нурофен.
Naughty

# 20
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Позволявам си по 1кафенце сутрин, но и при мен го има това главоболие.Когато стане нетърпимо пия парацетамол.

# 21
  • София
  • Мнения: 44 122
няма общо...иначе и аз само парацетамол пиех...нурофен не бих....

# 22
  • Мнения: 1 428
Моят доктор пък ми каза,че е от кърменето newsm78

# 23
  • Мнения: 721
Моят доктор пък ми каза,че е от кърменето newsm78

Насърчителен е човекът  Peace

Общи условия

Активация на акаунт